Relaks Mechowo 2 - 3 Arka Prusewo 13 kwietnia 2013 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 0 Zenit Łęczyce 14 kwietnia 2013 - 16:30

Pozdrawiam
 ramzes222   10.04.2013, 21:45:09
moje tez !!!!!
 Barti   13.04.2013, 15:14:51
A moze adminowi chodzi o sposòb przedstawiania typòw??? Może zamiadt tradycyjnego sposobu np:Kaszuby Połchowo-Joker Karlikowo 1 zatypować w inny sposòb np:Kaszuby Połchowo-Joker Karlikowo :zdecydowanym faworytem meczu jest druzyna z Połchowa i to ona zdobędzie 3 punkty.
Moze coś w tym jest a moźe chodzi o coś innego.
 luk77asz15   13.04.2013, 17:41:44
Barti kiedyś tak robiliśmy a teraz się czepiają, uważają że ustawiamy sobie mecze naszymi typami?
do przerwy
Sławoszyno - Choczewo 1:2, sędzia na tym meczu z innej bajki się urwał, nie panuje na tym co się działo

ramzes222   13.04.2013, 20:55:33
to co powiecie na sedziego w meczu oks - huragan jak ktos byl to niech da opinie bo moja jest tragedia tak dalej zabijaja ducha walki i sensu gry w piłke !!!!!!!!!!!
 Rothen   13.04.2013, 21:46:06
To, że w meczach OKSu dzieją się różne dziwne rzeczy to akurat wiadomo nie od dziś także mimo, że nie widziałem wierzę na słowo.

A jaki wynik w Mechowie ?
 janowo   14.04.2013, 09:39:12
rothen pajacu znowu zaczynasz?
na meczu był obserwator, drugi sędzia liniowy do nauki i ogólnie dramat
przestraszony chłop nie miał siły dobrze dmuchnąć w gwizdek i walił babole w obie strony, tak , że obserwator wyszedł załamany
a ty zakompleksiony łbie skoncz z tymi twoimi chorymi urojeniami i teoriami, bo w końcu my stracimy cierpliwość i przyczepimy sie do ciebie, a po co ci ten stres?
 ramzes222   14.04.2013, 11:44:16
potwierdzam ze w obie strony byla tragedia
 Arka05   14.04.2013, 12:02:13
Relaks : Arka (1:1) 2:3
 Rothen   14.04.2013, 13:46:05
Ale Panie Janowo dlaczego mnie wyzywasz i obrazasz publicznie? Do tego grozisz? Wiesz ze to podchodzi pod paragraf? Brakuje Ci argumentow? Napisalem ze dzieja sie rozne dziwne rzeczy majac na mysli ze jest slabe sedziowanie, bo jestem przekonany ze w przypadku zlej decyzji sedziego gracze oksu samoistnie oddaliby pilke rywalowi.
 Kokoloko   14.04.2013, 17:37:50
Podobno Klif - Jantar 2:1 Ktoś może potwierdzić?
 janowo   14.04.2013, 20:17:59
"To, że w meczach OKSu dzieją się różne dziwne rzeczy to akurat wiadomo nie od dziś także mimo, że nie widziałem wierzę na słowo" - najpierw piszesz tak, a potem nagle, że miałeś na mysli słabe sędziowanie...
Po prostu odpuść sobie te urojone teorie na temat OKS-u , wałków , przekupstw, co robisz na tym forum non stop ( zobacz na poprzednie posty w innych kolejkach ). Kompleks masz jakiś? Zajmij się sobą, albo swoją drużyną ,którakolwiek to jest , a nie nami... I nie wypieraj się słów , które wcześniej piszesz, bo mało ,że jesteś jakimś zakonpirowanym poszukiwaczem sensacji, to jeszcze do tego tchórzliwym...
 Barti   14.04.2013, 21:04:19
ZATOKA-Zenit 1:0(0:0)
Bramka dla ZATOKI :Łukasz Drews w 76 minucie.
Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu Zatoki ,ktora czesiej utrzymywała sie przy piłce i stworzyła kilka niezłych okazji.Goście odpowiedzieli trzema groznymi akcjami.
Do momentu zdobycia przez gospodarzy bramki druga częsc wyrównana.W 76 minucie Łukasz Drews po otrzymaniu podania zbiegł do środka,minął dwòch rywali i pieknym uderzeniem strzela bramkę.Ostatnie minuty to zdecydowane ataki Zenitu ,ktory miał kilka okazji do wyrównnania,swietnie bronił bramkarz Zatoki.
 mewa_88   15.04.2013, 12:32:07
Co takiego zrobił sędzia na meczu OKS Janowo : Huragan Smolno ? :D
 luk77asz15   15.04.2013, 16:20:13
Czy to prawda że Zenit przegrał w pierwszej kolejce z Jokerem 2:5?
 tlenekk   15.04.2013, 17:47:33
Ktoś sobie jaja robi.
 Rothen   15.04.2013, 20:03:57
Zaden mecz pierwszej kolejki sie nie odbyl takze bzdura :)
 hunter92   15.04.2013, 23:21:42
Joker nie gral z zenitem to bzdura jakas.
Ale w ostatniej kolejce Joker na wyjezdzie podejmowal Kaszuby. Moim zdaniem gospodarze faktycznie byli lepsi ale kompletnie nieprzygotowane boisko brak widocznych lini to wstyd dla druzyny ktora walczy o awans. praca sedziego ktory zalicza bramki ktorych niepowinno poprostu byc, rzut karny niewiadomo skad . uwazam ze w tym meczu wynik 3-1 dla gospodarzy bylby sprawiedliwy.
 tlenekk   16.04.2013, 00:06:08
Skoro sedzia dopuscil do rozegrania spotkania to linie musialy byc widoczne (chyba ze gwizdzacy mial klopoty ze wzrokiem). A odnosnie sedziowania to moze i byly bledy ale nie wypaczyly wyniku spotkania,Joker byl zdecydowanie slabszy w tym dniu.
 matexnr1   17.04.2013, 13:43:12
Mnie by bardziej interesowało co się stało w Chłapowie. 2:1 do przerwy, a po przerwie co? zeszli z boiska czy jak.
Oglądałem prawie wszystkie ich sparingi przygotowawcze i trzeba przyznać że prezentowali się znakomicie (no może poza meczem z MKS'em, ale tam było ich przez większość meczu tylko 10 jak słyszałem, a i inne zespoły dostają srogie baty od Władka). Ale do tematu. Super kondycja, dobre zgranie i brak odpadów na boisku. W prawie wszystkich meczach nawałnica Klifu pod koniec 2 połowy, a z Jantarem takie załamanie po przerwie. Jestem zadziwiony tym wynikiem. Kto może napisać jakieś detale, albo sprawozdanie?
 Rothen   17.04.2013, 15:55:53
Na stronie Jantaru Swarzewo masz dokładną relację z meczu. W skrócie już po 10 minutach Klif prowadził 2:0. Do przerwy było 2:1. W drugiej połowie Jantar wyrównał, ale po 60 minucie ponownie Klif prowadził 3:2. Od 70 minuty był remis i dalej się posypało.