Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2010/2011
* Orzeł II Trąbki Wielkie wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 7 - 16/17. października 2010
| GKS II Kolbudy |
0 - 4 |
Morena II Gdańsk |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
| Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
GTS Przywidz |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
| Amator II Kiełpino |
9 - 4 |
Orzeł II Trąbki Wielkie |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
| KS Sulmin |
6 - 7 |
GKS II Żukowo |
17 października 2010
17.10 - 14:30 |
| Sporting II Leźno |
1 - 4 |
Barka Łebno |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
Komentarze:
przywidz ciezko powiedziec jeszcze do tej pory na wyjezdzie nie wygralismy ale moze wreszcie bedzie ten pierwszy raz
kielpino orzel remis
sulmin powinien wygrac ( pozdro dla sulmina zwlaszcze trenera
sporting barka juz jedna niespodzianke spording zrobil moze czas na kolejna ?
Komunikat z PZPN z dnia 25. 09
Bareczka - sporting 4-1
Mecz był ciekawy, sędzia dobry. Co chciałem napisać, Amator ma bardzo ładne boisko ;)
Pozdro.