Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2010/2011
* Orzeł II Trąbki Wielkie wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011
| Amator II Kiełpino |
2 - 2 |
Morena II Gdańsk |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
| Amigo Przyjaźń |
2 - 3 |
KS Sulmin |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
| GKS II Kolbudy |
3 - 2 |
Sporting II Leźno |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:30 |
| GTS Przywidz |
0 - 8 |
Barka Łebno |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
| Orzeł II Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS II Żukowo |
|
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
Komentarze:
B-IV-49 KS Sulmin - GKS II Kolbudy 3:0 nieuprawniony zawodnik (Jerzy Miga - zawodnik wykreślony z I składu wszedł na boisko jako rezerwowy) ,to w taki
sposob chcećie walczyc o swój honor -no to ladnie
no bocie już długo cię na forum nie słyszano
może coś napiszesz???
może znowu napiszesz że barka ten meczy wygrała fartem lub że sędzia na nich sędziował???
przywidz cieniutko
szkoda że nikt nie analizuje statystyk meczowych.
chciałbym zobaczyć procentowe porównanie posiadania piłki
przy stanie 7-0
obrońca przywidza tak się zirytował(pewnie swoją grą)
że piłkę zaczął wybijać rekami...
troszkę więcej opanowania
rozumiem że jeśli przegraliście by np. z drużyną bot-a13
to moglibyście być zirytowani
ale wy graliście z Barką....
nie mieliście szans
przeciwnika
alw spoko
liczę że przywidz poprawi swoją grę
i powalczy o 2 miejsce
Brawo dla Kiełpina
Pierwsza wygrana
Barka odjeżdża
po prostu że mamy 8 pkt przewagi.