8. Potok II Pszczółki 26 38 12 2 12 96 - 76
10. Świt Dąbrówka Tczewska 26 34 10 4 12 97 - 77
11. Styna Godziszewo 26 26 8 2 16 62 - 93
12. Inter Krzywe Koło 26 19 6 1 19 48 - 81
14. Jaguar Malenin 26 1 0 1 25 38 - 226
Ostatni komentarz dodał pepe1 27.08.2010, 17:03:34

Kolejka 17 - 20. czerwca 2010

Potok II Pszczółki 3 - 0 GTS Rotmanka 20 czerwca 2010 - 17:00
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gości,na boisku 3:6

szefuncio88   13.04.2010, 16:27:57
No już pewne że w ten weekend nie pogramy...wychodzi na to że 3 kolejki zostaną rozegrane w środku tygodnia;/
 Igor   13.04.2010, 21:30:34
może nawet 4,

już w terminarzy były ujęte mecze 19 maja (środa) i 3 czerwca (czwartek).

a są jeszcze dwie przełożone, najlepiej gdyby odbyły się po sezonie 12/13 czerwca i 19/20 czerwca
 szefuncio88   14.04.2010, 00:30:23
Faktycznie aż 4 w ciągu tygodnia;/.......niestety runda wiosenna może być bardzo loteryjna ponieważ w dużej ilości klubów będzie brakowało zawodników.Tym którzy tego "unikną" powinno się poszczęścić......lipaaaa niestety
 szefuncio88   14.04.2010, 00:31:58
Aha i po sezonie wątpie żeby sie te mecze mogły odbyć ponieważ w tym sezonie mamy MŚ i wszystkie ligi nawet nasza wspaniała B klasa musi sie skończyć przed ich rozpoczęciem. Jak dla mnie to dość dziwne no ale cóż zrobić
 WojtasTbs   14.04.2010, 10:14:21
żałoba narodowa została przedłużona do niedzieli także i w tych dniach sobota/niedziela mecze zostaną odwołane
 pepe1   14.04.2010, 11:51:46
A jednak gramy po sezonie zaległe mecze!!

kolejka nr.16 z dnia 10/11.04.10r przełożono na 13.06.10r godz.17-ta

kolejka nr.17 z dnia 17/18.04.10r przełożono na 20.06.10r godz.17-ta

źródło : Pomorski Związek Piłki Nożnej
 szefuncio88   14.04.2010, 13:34:59
Możesz podać linka do tej wiadomości o tym iż mamy grac mecze po sezonie?Bo wchodzę na pomorski związek i nie ma takiej wiadomości.
 pepe1   14.04.2010, 15:20:06
oczywiście:

szefuncio88   14.04.2010, 17:17:49
No faktycznie racja:) i w sumie dobrze przynajmiej nie będizemy grali tylu meczów w tygodniu co bardziej że tak powiem zobiektywizuje gre:)
 gkswolejfan   15.04.2010, 16:59:53
witam,

czy jest ktoś chętny na sparing w sobotę o godz. 16 w Goszynie?

jeśli tak proszę o kontakt:
600-205-337
 marianoll_glks   15.04.2010, 21:53:11
wiem ze glks różyny gra sparing z kims tam w sobote o 17.00
 emerytowany   16.06.2010, 17:03:49
ciekawe czy wszyscy zagrają ostatnią kolejke na swoim poziomie 8) 8) czy moze juz sobie odpuszcza walke o punkty w tym sezonie :) :) zobaczymy ....oby kazda druzyna walczyła do ostatniego gwizdka pozdrawiam wszystkie ekipy tej grupy :D :D
 RealMadrid1   17.06.2010, 16:40:33
Pełno walkowerów nawet w B klasie się oszukuję. To jest chore jak całą Polska zresztą. Gra się dla przyjemności. Sciągać zawodników z wyższych lig na lewo po co??? Nie na tym to polega według mnie.
 Kibic13   19.06.2010, 23:05:18
No marian jest szansa na 3 miejsce wiec powodzenia w Goszynie :) :) My dzisiaj awans swietujemy 8) 8) Pozdro dla chlopakow z Różyn i Goszyna |) |)

emerytowany   20.06.2010, 20:06:46
Tęcza - Świt 4-2 mozna powiedziec ze Świt przygasł od utraty bramki a Tęcza to wykorzystała .....
 Igor   20.06.2010, 20:15:45
Bałtyk wygrał 9-3 (4-3) z Jaguarem. Gratulacje dla EPT, które także awansowało.

Podsumowując ten długi i męczący sezon awansowały drużyny, które musiały awansować. Życzę wszystkim pozostałym drużynom, aby przystąpiły do rozgrywek w nowym sezonie, a przed Bałtykiem i EPT dużo pracy, aby należycie zaprezentować się w wyższej lidze.
 WojtasTbs   20.06.2010, 20:39:30
Kończ waść panie wstydu oszczęc Koniec sezonu, koniec wkurwiana sie na tych którzy mówią że grają a tak naprawde nie grają (patrz dzisiejszy mecz) Jaguar grał w siedmiu ..Szacunek tym którzy byli... To tyle w tym temacie
 jeffren   20.06.2010, 21:20:48
Igor EPT jeszcze nie awansowało, dzisiejszy mecz przegralismy trzeba czekac na wyniki z innych grup.

STYNAGODZ   20.06.2010, 22:27:39
Styna Godziszewo - EPT Grabiny Zameczek 3:2 (1:1). Piękny akcent na zakończenie sezonu.
Bramki Styna: R. Kaiser(x2), Sz. Gdaniec
 Igor   20.06.2010, 23:40:27
W Dąbrówce sensacja wisiała w powietrzu, Jaguar wygrywał już 3-0 :) poniżej krótki opis meczu:

Na boisko wyszło 15 zawodników (8 z Bałtyku i 7 Jaguara). Piłkarze Bałtyku postanowili przetestować kolejne niestandardowe ustawienie (1-1-6), co skończyło się tym, że po ok. 20 minutach Jaguar Malenin prowadził 3-0. Do przerwy jednak Bałtyk się ogarnął i wyszedł na prowadzenie 4-3, grając ostatnie 15 minut w składzie 7-osobowym po zejściu z powodu kontuzji Macieja Ciska. W drugiej połowie sytuacja się unormowała, kiedy na boisko wyszło już 10 zawodników Bałtyku. Rozpoczął się konkurs strzelecki, który zakończył się w 65. minucie przy stanie 9-3. Zawodnik Jaguara doznał kontuzji i mecz został przerwany.
 Igor   21.06.2010, 00:14:52
Aha, dodam jeszcze na zakończenie, że kolejną drużyną, która grała lewizną jest GTS ROTMANKA. Brawo!!
 mohen7EPT   21.06.2010, 00:30:18
na pewno awansowała ekipa Bałtyku i za to gratki dla całej drużyny,mają ten komfort że z pierwszego miejsca awansowali :D aaaa my musimy chyba czekać...