Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (158) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 4 |
GTS Rotmanka |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 0 |
GTS Goszyn |
29 sierpnia 2009
29.08 - 18:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 7 |
GTS Juszkowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
4 - 0 |
GTS Trutnowy |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
Potok II Pszczółki |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
vo,zawodnicy drużyny gospodarzy nieuprawnieni do gry,na boisku 0:0 |
GTS Rokitnica |
7 - 1 |
Styna Godziszewo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
GTS Rotmanka |
6 - 4 |
Styna Godziszewo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Potok II Pszczółki |
2 - 3 |
GTS Rokitnica |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
vo,zawodnicy druzyny gości nieuprawnieni do gry,na boisku 5:1 |
GTS Trutnowy |
0 - 6 |
GLKS Różyny |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
Jaguar Malenin |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 6 |
Bałtyk Sztutowo |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 1 |
GTS Rotmanka |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 10 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
GTS Goszyn |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
GTS Juszkowo |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Inter Krzywe Koło |
3 - 2 |
GTS Trutnowy |
9 września 2009
9.09 - 17:15 |
GTS Rokitnica |
2 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
9 września 2009
9.09 - 17:30 |
Styna Godziszewo |
2 - 6 |
Potok II Pszczółki |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GTS Rotmanka |
8 - 4 |
Potok II Pszczółki |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 0 |
Styna Godziszewo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
GTS Trutnowy |
4 - 5 |
GTS Rokitnica |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
GTS Goszyn |
0 - 0 |
GLKS Różyny |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
16 - 1 |
Jaguar Malenin |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Jaguar Malenin |
1 - 16 |
GTS Rotmanka |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Inter Krzywe Koło |
3 - 4 |
GTS Goszyn |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 2 |
GTS Juszkowo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
5 - 3 |
GTS Trutnowy |
20 września 2009
20.09 - 12:00 |
Potok II Pszczółki |
1 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
20 września 2009
20.09 - 13:30 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
GTS Rotmanka |
1 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
27 września 2009
27.09 - 12:00 |
GTS Trutnowy |
2 - 10 |
Potok II Pszczółki |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
5 - 3 |
Styna Godziszewo |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
GTS Goszyn |
3 - 5 |
GTS Rokitnica |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 2 |
GLKS Różyny |
26 września 2009
26.09 - 16:30 |
Jaguar Malenin |
1 - 12 |
Tęcza Siwiałka |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Tęcza Siwiałka |
3 - 2 |
GTS Rotmanka |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
GLKS Różyny |
7 - 3 |
Jaguar Malenin |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Inter Krzywe Koło |
1 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
4 października 2009
4.10 - 15:15 |
GTS Rokitnica |
7 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 października 2009
4.10 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 5 |
GTS Goszyn |
4 października 2009
4.10 - 12:30 |
Potok II Pszczółki |
0 - 2 |
GTS Juszkowo |
4 października 2009
4.10 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
14 - 0 |
GTS Trutnowy |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (115) |
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
vo,niekompletny skład |
GTS Juszkowo |
2 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
GTS Goszyn |
0 - 7 |
Potok II Pszczółki |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
9 - 2 |
Styna Godziszewo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 3 |
GTS Rokitnica |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
0 - 12 |
Inter Krzywe Koło |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 6 |
GLKS Różyny |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (66) |
GLKS Różyny |
5 - 1 |
GTS Rotmanka |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
4 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
18 października 2009
18.10 - 15:15 |
GTS Rokitnica |
13 - 1 |
Jaguar Malenin |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
18 października 2009
18.10 - 12:30 |
Potok II Pszczółki |
4 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
18 października 2009
18.10 - 13:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
GTS Goszyn |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
GTS Trutnowy |
1 - 8 |
GTS Juszkowo |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (65) |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
25 października 2009
25.10 - 12:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
vo,odmowa gry przez drużynę gości |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Bałtyk Sztutowo |
13 - 1 |
Potok II Pszczółki |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 6 |
Styna Godziszewo |
25 października 2009
25.10 - 15:00 |
Tęcza Siwiałka |
6 - 2 |
GTS Rokitnica |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
GLKS Różyny |
4 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
25 października 2009
25.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (99) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 3 |
GLKS Różyny |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
31 października 2009
31.10 - 14:30 |
Potok II Pszczółki |
22 - 0 |
Jaguar Malenin |
31 października 2009
31.10 - 15:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
1 - 15 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
5 - 2 |
GTS Goszyn |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
GTS Rotmanka |
2 - 4 |
GTS Goszyn |
8 listopada 2009
8.11 - 12:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 3 |
GTS Juszkowo |
8 listopada 2009
8.11 - 12:00 |
Bałtyk Sztutowo |
7 - 1 |
GTS Trutnowy |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
5 - 3 |
Potok II Pszczółki |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
GLKS Różyny |
6 - 2 |
Styna Godziszewo |
8 listopada 2009
8.11 - 12:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
GTS Rokitnica |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (234) |
GTS Rokitnica |
4 - 1 |
GTS Rotmanka |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
15 listopada 2009
15.11 - 12:30 |
Potok II Pszczółki |
4 - 1 |
GLKS Różyny |
15 listopada 2009
15.11 - 13:45 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
GTS Trutnowy |
11 - 4 |
Jaguar Malenin |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
GTS Goszyn |
6 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (57) |
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
GTS Goszyn |
5 - 6 |
Bałtyk Sztutowo |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
6 - 2 |
Jaguar Malenin |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
GTS Trutnowy |
2 - 11 |
Tęcza Siwiałka |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
GLKS Różyny |
28 marca 2010
28.03 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
4 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
w Krzywym Kole |
Styna Godziszewo |
3 - 4 |
GTS Rokitnica |
28 marca 2010
28.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Styna Godziszewo |
2 - 4 |
GTS Rotmanka |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:00 |
GTS Rokitnica |
12 - 0 |
Potok II Pszczółki |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:1 |
GLKS Różyny |
3 - 3 |
GTS Trutnowy |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 0 |
GTS Juszkowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
2 - 12 |
GTS Goszyn |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (75) |
GTS Rotmanka |
8 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
7 - 2 |
Jaguar Malenin |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
GTS Goszyn |
4 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
GTS Trutnowy |
0 - 3 |
Inter Krzywe Koło |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:1 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Potok II Pszczółki |
2 - 4 |
Styna Godziszewo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Potok II Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gości,na boisku 3:6 |
Styna Godziszewo |
3 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Inter Krzywe Koło |
1 - 3 |
GTS Juszkowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
GLKS Różyny |
6 - 2 |
GTS Goszyn |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Tęcza Siwiałka |
4 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Jaguar Malenin |
3 - 9 |
Bałtyk Sztutowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
GTS Rotmanka |
9 - 0 |
Jaguar Malenin |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
6 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
GLKS Różyny |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
GTS Goszyn |
5 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
5 - 2 |
GTS Rokitnica |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:30 |
GTS Trutnowy |
5 - 1 |
Styna Godziszewo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 0 |
Potok II Pszczółki |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
GTS Rotmanka |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Potok II Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Styna Godziszewo |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
5 - 3 |
GTS Goszyn |
1 maja 2010
1.05 - 13:00 |
Inter Krzywe Koło |
3 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 3 |
Jaguar Malenin |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
GTS Rotmanka |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 3 |
GLKS Różyny |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 7 |
GTS Rokitnica |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 3 |
Potok II Pszczółki |
8 maja 2010
8.05 - 16:30 |
GTS Trutnowy |
0 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
brak dokumentów tożsamości, na boisku 3-0 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
GTS Trutnowy |
3 - 6 |
GTS Rotmanka |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Potok II Pszczółki |
3 - 3 |
GTS Goszyn |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 5 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Inter Krzywe Koło |
5 - 3 |
Jaguar Malenin |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
GLKS Różyny |
5 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GTS Rotmanka |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
19 maja 2010
19.05 - 17:30 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:2 |
Tęcza Siwiałka |
4 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
19 maja 2010
19.05 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 9 |
GTS Rokitnica |
19 maja 2010
19.05 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Styna Godziszewo |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 0 |
Potok II Pszczółki |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:5 |
GTS Goszyn |
3 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
19 maja 2010
19.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
5 - 2 |
GTS Trutnowy |
19 maja 2010
19.05 |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (46) |
GTS Juszkowo |
2 - 1 |
GTS Rotmanka |
22 maja 2010
22.05 - 16:30 |
GTS Trutnowy |
4 - 3 |
GTS Goszyn |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
23 maja 2010
23.05 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 6:2 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Jaguar Malenin |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
6 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
23 maja 2010
23.05 - 12:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
23 maja 2010
23.05 - 15:30 |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
GTS Rotmanka |
11 - 3 |
Inter Krzywe Koło |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
GLKS Różyny |
3 - 3 |
GTS Rokitnica |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
4 - 5 |
Potok II Pszczółki |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
29 maja 2010
29.05 - 17:30 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
5 - 1 |
GTS Trutnowy |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GTS Goszyn |
3 - 2 |
GTS Rotmanka |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
GTS Trutnowy |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 6:2 |
EPT Grabiny Zameczek |
9 - 0 |
Jaguar Malenin |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Potok II Pszczółki |
6 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
GLKS Różyny |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GTS Rotmanka |
6 - 1 |
GTS Rokitnica |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Inter Krzywe Koło |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Potok II Pszczółki |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
2 - 8 |
GTS Trutnowy |
6 czerwca 2010
6.06 - 12:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
5 czerwca 2010
5.06 - 18:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
9 - 5 |
GTS Goszyn |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
|