Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Ruch Gościszewo 29 października 2022 - 14:30
Skra Kończewice 1 - 4 Real Myszewo 29 października 2022 - 16:00
KS Czernin 4 - 2 Tęcza Szropy 30 października 2022 - 14:00

Skra
Czernin
 marian66   26.10.2022, 23:00:04
Raczej Powiśle, zależy w jakim składzie zagrają
Nogat albo remis, czuję w kościach że Jurand zgubi punkty tym razem, ciekawiej dla ligi by było
Bałtyk remis z Ruchem
Skra z Realem również, choć Skra na koniec rundy w gazie
Czernin, bo szropy pewnie w 10 zagrają
 ModeratorJestem   27.10.2022, 08:22:39
Napisze krótko.Wygrane gospodarzy z wyjątkiem meczu Nogat-Jurand.
 MarianOdTura   27.10.2022, 08:43:57
zacznę od tego że jestem na każdym meczu juranda - koneser ligi ciapciaków

moim zdaniem ten nogat to juz nie jest ten nogat.. nogat to mi się kojarzy tylko z betonowymi butami - w nawiązaniu do ostatniej historii i grand prix pod GS w Las Vegas

liczę na skrzydłowego który robi wiatr - Masturbinho 26 Sławomir S

jeb*ał was pies tak jest tak jest tak jest!

SzejkAbuDabi   27.10.2022, 21:26:21
Dobrze , Wy tu pitupitu o glupotkach i jakims jurandzie a w sobotę RUCH gra najważniejszy mecz w tej rundzie . Po tym meczu będzie wiadomo czy liczymy się w grze o AWANS czy już tylko gramy o pietruszkę. Mam nadzieję, że trener i prezes zadbali o to aby kadra była pełna i wszystkie najważniejsze ogniwa na ten mecz były obecne. Mam nadzieję, że Śruba w tym meczu weźmie w końcu ciężar na siebie i to udokumentuje bo z tak bogatym jak na tą ligę cv na razie widać ale tylko ,,muchy w nosie'' a zmiany ani widu ani słychu. Panowie czas coś UDOWODNIC sobie i kibicom . W Gościszewie nie ma nietyklanych a na pierwszy skład trzeba zasłużyć treningami i dobrymi występami !!!. Jadę w sobotę do Sztutowa zobaczyć w końcu pewną wygrana !JEDZIEMY RUCH !!!!
 SzejkAbuDabi   29.10.2022, 19:34:11
Funbklasy i Moderator... No byłem,byłem. Prawda taka,że akurat karny był z kapelusza ale no co bynio nam dał tak ten arbiter zabrał. No Słabo, Słabo ten mój Ruch. Kadra na papierze spokojnie na A klasę ale co zrobić. COŚ NIE GRA. Czekam na tą ofertę od ZULUGULI to w przerwie zimowej coś podziałamy z tą drużyną bo KLUB SCHODZI NA PSY :( . Czas Komtura otworzyć... przez tą grę Ruchu to w alkoholizm można popaść! . Smacznego tam wszystkim !
 olimpia_sztum   29.10.2022, 20:49:46
Powiśle 6:0 Czarni
 MarianOdTura   31.10.2022, 08:02:34
Jurand Laskowice powinien wygrać!!!!!!!!! GDZIE JEST VAR?!?!?!??!?!?!!??!?!?!?!?!???!?!??!

szmaciarska bramka w ostatniej minucie.....

nasz stoper/skrzydłowy Masturbinho 69 sam meczu nie wygra..

niedługa przerwa na mundial, mam nadzieję że chłopaki na reprezentacji się nie połamią..

btw. śruba słaby mecz
 marian66   31.10.2022, 10:31:28
Jaki Var? Chyba za dużo wypiłeś na meczu :D jak najbardziej prawidłową bramka. Nogat zasłużył na ten punkt, wybiegali chłopaki to w drugiej połowie, nawet jeśli brakuje im umiejętności, to wyszarpali ten jeden punkt walka do końca. Jeśli chodzi o Ruch to chyba zachlysneli się dobrym początkiem sezonu i niestety zostali zweryfikowani. Pozdrawiam koneserów naszej wspaniałej b klasy :D . Czekamy na rundę wiosenną bo może być naprawdę ciekawie, siedem drużyn w walce o awans
 MarianOdTura   31.10.2022, 11:24:18
Marian, ja nie pije na meczu jak gram.
Mój szwagier Benepento nagrał całą akcję i widać że to szmaciarski gol. Film słabej jakości ale widać że piłka ledwo się toczy.

Tylko JURAND LASKOWICE - idziemy po miszcza !!!!!!!!!!
 ModeratorJestem   31.10.2022, 11:26:50
Jurandowi troche zabrakło szczęścia i cwaniactwa w ostatnich minutach po wprowadzonych zmianach troche młode chłopaki nie zachowali chłodniej głowy, ale czasami się przytrafi taki mecz i lepiej teraz przed zima gdzie na złości przepracuja zimę niż mogliby czuć się pewniakiem na awans i spocząć na laurach chociaz moim zdaniem dalej są mając solidna przewagę na 3 zespołem przy małej ilości drużyn i wyrównanej lidze gdzie każdy będzie tracił punkty.Co do meczu Bałtyk-Ruch pisałem, ze wygrane z Tęcza,Czarnymi,Orłem to nie wyznacznik mimo, ze chłopaki walczą to ciężko im urwać komuś punkty a Ruch zostanie zweryfikowany przez ostanie 4 kolejki i gdyby nie siwy bajerant to w 4 meczach mieliby 3 porażki.
Ciekawa runda rewanżowa się szykuje zobaczymy kto się wzmocni i jak przepracuje zimę.W mojej opinii Jurand zajmie jedno z dwóch pierwszych miejsc a Drugie to sprawa otwarta i wszystko zależy jak inne drużyny będą się zbierać na mecze wiosna.
Pozdrawiam koneserow serie B
 MarianOdTura   31.10.2022, 11:30:49
JURANT BENDZIE PIERWSZY
 ModeratorJestem   31.10.2022, 12:15:56
Po tej rundzie zasługują bezapelacyjne zobaczymy wiosna, czy podtrzymają formę i skład przynajmniej na tym poziomie.
 puczik   04.11.2022, 07:07:17
Zapraszamy na XIII Świąteczny Turniej w Piłkę Nożną na Hali. Turniej odbędzie się 3/4 grudnia od godziny 9:00.
Drużyny można zgłaszać do 23.11! Zapraszamy!
 okoMalborka   18.01.2023, 20:12:11
info od kumpla. A-klasowy Jordan Kazanice k.Iławy. poszukuje sparingpartnera na 18/19luty. preferowani rywale z okolic Kwidzyna/Dzierzgoń. 883614939