Baner

Klasa B - pomorska - grupa Malbork VI - sezon 2022/2023

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Sztutowo 7 16 5 1 1 31 - 12
2. Powiśle Stary Targ 6 13 4 1 1 17 - 9 1 3 1 0 0 3 - 0
3. Nogat Malbork 7 13 4 1 2 20 - 8 1 0 0 0 1 0 - 3
4. Jurand Lasowice 5 12 4 0 1 18 - 6
5. Ruch Gościszewo 6 12 4 0 2 17 - 7
6. Real Myszewo 6 9 3 0 3 20 - 16
7. Skra Kończewice 6 9 3 0 3 15 - 11
8. Tęcza Szropy 6 7 2 1 3 13 - 19
9. GKS Straszewo 5 6 2 0 3 11 - 22
10. KS Czernin 7 3 1 0 6 14 - 37
11. Orzeł Ząbrowo 7 0 0 0 7 6 - 35
Ostatni komentarz dodał thebill 05.10.2022, 21:30:15


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (38) 
Jurand Lasowice 6 - 1 KS Czernin 20 sierpnia 2022 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Nogat Malbork 20 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Straszewo 0 - 3 Ruch Gościszewo 20 sierpnia 2022 - 17:00
Tęcza Szropy 3 - 1 Orzeł Ząbrowo 21 sierpnia 2022 - 11:00
Real Myszewo 2 - 3 Powiśle Stary Targ 21 sierpnia 2022 - 13:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
Ruch Gościszewo 1 - 0 Nogat Malbork 27 sierpnia 2022 - 16:00
Orzeł Ząbrowo 1 - 7 Jurand Lasowice 27 sierpnia 2022 - 17:00
KS Czernin 2 - 6 Bałtyk Sztutowo 28 sierpnia 2022 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 2 Real Myszewo 28 sierpnia 2022 - 16:00
Skra Kończewice 2 - 0 Tęcza Szropy 28 sierpnia 2022 - 17:00
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (14) 
Nogat Malbork 3 - 0 KS Czernin 3 września 2022 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 8 - 3 Orzeł Ząbrowo 3 września 2022 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 1 Skra Kończewice 3 września 2022 - 16:00
Tęcza Szropy 2 - 2 Powiśle Stary Targ 3 września 2022 - 16:00
Real Myszewo 4 - 3 Ruch Gościszewo 4 września 2022 - 13:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Jurand Lasowice 10 września 2022 - 16:00
Ruch Gościszewo 5 - 1 KS Czernin 10 września 2022 - 16:00
Orzeł Ząbrowo 0 - 4 Nogat Malbork 10 września 2022 - 17:00
GKS Straszewo 5 - 3 Tęcza Szropy 10 września 2022 - 17:00
Skra Kończewice 1 - 5 Bałtyk Sztutowo 11 września 2022 - 16:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (17) 
Nogat Malbork 4 - 1 Skra Kończewice 17 września 2022 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Powiśle Stary Targ 17 września 2022 - 16:00
Jurand Lasowice - GKS Straszewo 17 września 2022 - 16:00
Tęcza Szropy 3 - 8 Real Myszewo 17 września 2022 - 15:30
KS Czernin 7 - 1 Orzeł Ząbrowo 18 września 2022 - 16:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
GKS Straszewo 2 - 7 Bałtyk Sztutowo 24 września 2022 - 15:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Nogat Malbork 24 września 2022 - 16:00
Ruch Gościszewo 4 - 0 Orzeł Ząbrowo 24 września 2022 - 16:00
Skra Kończewice 8 - 0 KS Czernin 25 września 2022 - 14:00
Real Myszewo 2 - 3 Jurand Lasowice 24 września 2022 - 16:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (17) 
Nogat Malbork 7 - 1 GKS Straszewo 1 października 2022 - 15:00
Orzeł Ząbrowo 0 - 2 Skra Kończewice 1 października 2022 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Real Myszewo 1 października 2022 - 16:00
Tęcza Szropy 2 - 1 Ruch Gościszewo 1 października 2022 - 15:00
KS Czernin 3 - 8 Powiśle Stary Targ 1 października 2022 - 11:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Straszewo - KS Czernin 8 października 2022 - 14:00
Powiśle Stary Targ - Orzeł Ząbrowo 8 października 2022 - 14:00
Ruch Gościszewo - Skra Kończewice 8 października 2022 - 15:00
Tęcza Szropy - Jurand Lasowice 8 października 2022 - 15:00
Real Myszewo - Nogat Malbork 9 października 2022 - 14:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Ząbrowo - GKS Straszewo 15 października 2022 - 15:00
Bałtyk Sztutowo - Tęcza Szropy 15 października 2022 - 16:00
Skra Kończewice - Powiśle Stary Targ 16 października 2022 - 13:00
Jurand Lasowice - Ruch Gościszewo 15 października 2022 - 15:30
KS Czernin - Real Myszewo 16 października 2022 - 14:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo - Skra Kończewice 22 października 2022 - 14:00
Ruch Gościszewo - Powiśle Stary Targ 22 października 2022 - 15:00
Jurand Lasowice - Bałtyk Sztutowo 22 października 2022 - 15:00
Tęcza Szropy - Nogat Malbork 22 października 2022 - 15:00
Real Myszewo - Orzeł Ząbrowo
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Stary Targ - GKS Straszewo 29 października 2022 - 14:00
Nogat Malbork - Jurand Lasowice 29 października 2022 - 14:00
Bałtyk Sztutowo - Ruch Gościszewo 29 października 2022 - 16:00
Skra Kończewice - Real Myszewo
KS Czernin - Tęcza Szropy 30 października 2022 - 13:00
Pauza: Orzeł Ząbrowo,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin - Jurand Lasowice
Nogat Malbork - Bałtyk Sztutowo
Ruch Gościszewo - GKS Straszewo
Orzeł Ząbrowo - Tęcza Szropy
Powiśle Stary Targ - Real Myszewo
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Ruch Gościszewo
Jurand Lasowice - Orzeł Ząbrowo
Bałtyk Sztutowo - KS Czernin
Real Myszewo - GKS Straszewo
Tęcza Szropy - Skra Kończewice
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin - Nogat Malbork
Orzeł Ząbrowo - Bałtyk Sztutowo
Skra Kończewice - Jurand Lasowice
Powiśle Stary Targ - Tęcza Szropy
Ruch Gościszewo - Real Myszewo
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice - Powiśle Stary Targ
KS Czernin - Ruch Gościszewo
Nogat Malbork - Orzeł Ząbrowo
Tęcza Szropy - GKS Straszewo
Bałtyk Sztutowo - Skra Kończewice
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Kończewice - Nogat Malbork
Powiśle Stary Targ - Bałtyk Sztutowo
GKS Straszewo - Jurand Lasowice
Real Myszewo - Tęcza Szropy
Orzeł Ząbrowo - KS Czernin
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - GKS Straszewo
Nogat Malbork - Powiśle Stary Targ
Orzeł Ząbrowo - Ruch Gościszewo
KS Czernin - Skra Kończewice
Jurand Lasowice - Real Myszewo
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo - Nogat Malbork
Skra Kończewice - Orzeł Ząbrowo
Real Myszewo - Bałtyk Sztutowo
Ruch Gościszewo - Tęcza Szropy
Powiśle Stary Targ - KS Czernin
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin - GKS Straszewo
Orzeł Ząbrowo - Powiśle Stary Targ
Skra Kończewice - Ruch Gościszewo
Jurand Lasowice - Tęcza Szropy
Nogat Malbork - Real Myszewo
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo - Orzeł Ząbrowo
Tęcza Szropy - Bałtyk Sztutowo
Powiśle Stary Targ - Skra Kończewice
Ruch Gościszewo - Jurand Lasowice
Real Myszewo - KS Czernin
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Kończewice - GKS Straszewo
Powiśle Stary Targ - Ruch Gościszewo
Bałtyk Sztutowo - Jurand Lasowice
Nogat Malbork - Tęcza Szropy
Orzeł Ząbrowo - Real Myszewo
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo - Powiśle Stary Targ
Jurand Lasowice - Nogat Malbork
Ruch Gościszewo - Bałtyk Sztutowo
Real Myszewo - Skra Kończewice
Tęcza Szropy - KS Czernin
Pauza: Orzeł Ząbrowo, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE