Magic Niezabyszewo 1 - 2 LKS Łebunia 4 września 2022 - 11:00
Błękitni Motarzyno 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 3 września 2022 - 17:00

Błękitni-Zawisza 2
 KibicFan6   29.08.2022, 01:32:09
Ktoś wogle wie co te mecze tak wcześnie w Niezabyszewie oraz w Dąbrówce?
 Bandzirr   29.08.2022, 08:51:16
KibicFan6 w Niezabyszewie to Łebunia chciała wcześniej grać i podała godzinę 11 a Magic się zgodził, ponieważ wcześniej była 13:15 a w Dąbrówce nie wiem.
 Bandzirr   29.08.2022, 09:55:09
Victoria Dąbrówka wsm wszystkie mecze domowe na 12:00 dała.
Blekitni.........Zawisza.......2

Sukcesow zycze licze ze Granit sobie poradzi.
 Lukasz26021990   30.08.2022, 13:14:37
Zenit - Urania x
Orkan - Kaszubia x
Błękitni- Zawisza x
 Kajko   30.08.2022, 20:06:21
Z tego co wiem Magic gra w sobotę o 16.30. Mecz przełożony na prośbę gości.
 Lukasz26021990   31.08.2022, 06:51:07
Kajko
Mecz jest w niedziele o 11:00
 KibicFan6   31.08.2022, 17:42:36
Mecz został przełożony na niedzielę godzina 11 na prośbę Łebuni,Magic się zgodził ponieważ LKS przełożył im w zeszłym sezonie .
 Bandzirr   31.08.2022, 20:37:45
Kaszubia II Studzienice przed chwilą wygrała mecz w ramach II Rundy Regionalnego Pucharu Polski z Piastem Człuchów 2-1 :)
 Bandzirr   31.08.2022, 20:37:48
 futobolista15   31.08.2022, 21:34:53
Victoria-Lider 2
Magic-Lebunia 2
Blekitni-Zawisza X
 OrtaLion   31.08.2022, 22:44:25
Błękitni w rezerwowym składzie wygrywają 3:1 z GTS czarna Dąbrówka .jest potencjał
 wałek   31.08.2022, 22:54:53
Łukasz26021990 napewno? :D ja też słyszałem że mecz jest w sobotę o 16.30. a chce wpaść cię pooglądać w akcji :D i oczywiscie trzymać przy okazji kciuki za jak najlepszy wynik |)
 Lukasz26021990   01.09.2022, 06:43:54
wałek
Mecz jest napewno w niedziele o 11 więc śmiało wpadaj.
 wraku   01.09.2022, 07:57:37
Puchar Polski w POM ZPN to kpina i śmiech na sali. Kluby nie chcą ponosić dodatkowych kosztów ceną przegranych meczy więc ja bym się nie podniecał zbytnio. Ten turniej to kalkulacja wydatków.
 obiektywny84   01.09.2022, 08:28:10
Mam nadzieję, że Magic w tej kolejce zdobęcie 3 pkt.. zasługują na to. Każdy skazywał ich na dwucyfrówki w każdym meczu a to bang.. w dotychczasowych meczach nie byli wcale słabsi od przeciwników.. powodzenia;)
 KibicFan6   01.09.2022, 21:42:04
Bandzirr masz może w planach w przyszłości jakiś mecz Magica nagrać chciałbym se poglądać czy faktycznie taka poprawa?
 Bandzirr   01.09.2022, 22:13:44
KibicFan6 chodzi tobie teraz o pełne 90 minut?
 Bandzirr   01.09.2022, 22:22:16
Jeśli chodzi o suchy skrót to może nawet w tym tygodniu się nagra z LKS Łebunią ale nic z tym nie obiecuję.
 Sfagier   03.09.2022, 14:26:16
Dziś gramy jestem po kontuzji ale mam nadzieję że wyjdę w pierwszym składzie już mnie nie boli w sumie wczoraj cebulę wynosiłem z piwnicy i dałem radę więc już kontuzja wyleczona a cebulę brałem bo kiełbaskę na patelni smażylem na obiad teraz już grilek odpada zimno się zrobiło ale też tej kiełbasy jakoś dużo nie jadłem więc forma jest dalej także mam nadzieję że dziś pierwszy garnitur i zwycięstwo !!!
 Damian 1991   03.09.2022, 18:51:28
Grom-Granit 3-2
 Tłinki Łinki   03.09.2022, 19:50:42
Granit w bardzo osłabionym składzie pokazał się z bardzo dobrej strony, totalna dominacja zabrakło tylko szczęścia.
Zapowiada się ciekawa rywalizacja
 OrtaLion   03.09.2022, 22:25:53
Błękitni 2;2 Zawisza

Ciekawy mecz pierwsza połowa zdecydowanie dla Błękitnych , druga połowa szczęście Zawiszy, Aptekarski rzut karny dla Zawiszy .
Szkoda ze barniak grał ostatni mecz w tej rundzie bo bez niego ciężko będzie zawiszy
 Kopaczp99   03.09.2022, 23:33:21
OrtaLion nie wiem skąd bierzesz te informacje, ale jesteś w błędzie 8)
A co do meczu to szczęście mieli Błękitni przy tych bramkach co strzelili, przy drugiej nawet zawodnik nie widział gdzie jest piłka, odbiła się od niego i wpadła. Szczęście to mieli Błękitni gdy obrońca wybijał piłkę z linii albo nawet zza linii, czy też świetna parada notabene wychowanka Zawiszy w bramce gospodarzy. Zawisza w 10tke dominował na boisku i z każdą kolejną minutą przewaga była większa, mecz potrwał by jeszcze z 5 minut i zapewne wcisnęli by jeszcze 3 bramkę. Sposób sędziowania mocno kontrowersyjny, wspomniany wyżej Barniak w każdej akcji trzymany przez obrońcę i nic nie gwizdanie, z kolei w drugą stronę nawet najmniejsze dotknięcie przeciwnika gwizdanie i jeszcze kartki za nie wiadomo co..
 gogle   04.09.2022, 01:26:07
Dziwne rzeczy pisane są o meczu Błękitnych z Zawisza. Jak i jedni i drudzy mieli szczęście. Błękitni prowadzili, ale lepiej nie grali. Zawisza też nie grał dużo lepiej. Cały mecz ostra walka, a sędzia gwizda w 80 minucie jak to powiedział ,, miękkiego karnego". Pierwsza bramka też z zamiesznia. Także ten remis sprawiedliwy. Końcówka dla Zawiszy, ale przypomnę że Błękitni grali puchar w środę i widać było już zmęczenie. Na pewno ani jedna ani druga drużyna szału nie zrobiła. I ten remis zasłużony. Błękitni też mieli swoje szanse o których nigdzie nie można przeczytać. A co do pojedynków 91 numeru z Zawiszy to walka była w dwie strony i tak to powinno wyglądać. Jak ktoś tego nie potrafi to nie powinien się wypowiadać. Zawisza pewnie piłkarsko lepsza, ale Błękitni walczenoscia nadrobili
 kurlapioter20   04.09.2022, 12:00:14
Jak Błekitni tacy slabi to dlaczego wynik końcowy to 2;2 ?
Zawisza niby taka dobra a zremisowala tylko albo az bo mogla mecz również przegrać.
 BlackWolf   04.09.2022, 12:59:13
>stafgier ,ty tak na powaznie ,czys uciekl z jakiejs lecznicy.
Bo normalny i powzny czlowiek tak pisal nie bedzie, no chyba ze fo Szpilek, albo innego pisma satyrystycznego.
Nie rozumiesz ze osmieszasz sie tutaj przed wszystkimi.
Gdybym byl Twoim starym ,to najpierw zloil bym ci solidnie skore, a potem zamknal w tej piwnicy o cebuli i wodzie bys rodzinie wstydu nie przynosil.
 Gracz77   04.09.2022, 13:42:14
Magik-lks 1:2 bardzo słaba skuteczność lks i nie trafiony karny
 Kajko   04.09.2022, 16:12:24
Vicotria-Lider 1-5. Festiwal niewykorzystanych sytuacji Dąbrówki. Bardzo słabe zmiany trenera Victorii które tylko zabuzyly rytm gry która Dąbrówka narzuciła w drugiej połowie. Wielkie brawa dla Lidera za konsekwcje i grę do konca. Zasłużone 3 pkt i powodzenia w kolejnych meczach choć wynik nie odzwierciedla tego co było na boisku. Ale pokos zbiera ten kto strzela więcej bramek o to chodzi w tym sporcie :D