Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (146) |
Granit Koczała |
0 - 1 |
Lider Rychnowy |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:30 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 12:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:45 |
Zenit Redkowice |
3 - 4 |
LKS Łebunia |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:15 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Lider Rychnowy |
0 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
Orkan Gostkowo |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 13:00 |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Grom Nakla |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Victoria Dąbrówka |
1 - 5 |
Lider Rychnowy |
4 września 2022
4.09 - 12:00 |
Grom Nakla |
3 - 2 |
Granit Koczała |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
LKS Łebunia |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Lider Rychnowy |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Zenit Redkowice |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Grom Nakla |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Grom Nakla |
2 - 1 |
Lider Rychnowy |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Granit Koczała |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 4 |
Urania Udorpie |
18 września 2022
18.09 - 13:15 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Lider Rychnowy |
3 - 3 |
LKS Łebunia |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kaszubia II Studzienice |
5 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
24 września 2022
24.09 - 16:30 |
Granit Koczała |
4 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
25 września 2022
25.09 - 16:15 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 3 |
Orkan Gostkowo |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Grom Nakla |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
25 września 2022
25.09 - 16:05 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zenit Redkowice |
4 - 3 |
Lider Rychnowy |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
Grom Nakla |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
2 października 2022
2.10 - 13:15 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Granit Koczała |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
1 października 2022
1.10 - 17:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Lider Rychnowy |
5 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
8 października 2022
8.10 - 12:00 |
Urania Udorpie |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
9 października 2022
9.10 - 14:30 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Grom Nakla |
0 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
Orkan Gostkowo |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Orkan Gostkowo |
5 - 5 |
Lider Rychnowy |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Zenit Redkowice |
16 października 2022
16.10 - 13:15 |
Błękitni Motarzyno |
5 - 1 |
Grom Nakla |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Granit Koczała |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Lider Rychnowy |
5 - 1 |
Urania Udorpie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 5 |
LKS Łebunia |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Grom Nakla |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
23 października 2022
23.10 - 14:45 |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
8 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Magic Niezabyszewo |
1 - 3 |
Lider Rychnowy |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 3 |
Orkan Gostkowo |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Zawisza Borzytuchom |
8 - 0 |
Zenit Redkowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Łebunia |
0 - 0 |
Grom Nakla |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
9 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 4 |
Granit Koczała |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Lider Rychnowy |
4 - 0 |
Granit Koczała |
1 kwietnia 2023
1.04 - 12:00 |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 1 |
Grom Nakla |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
LKS Łebunia |
0 - 1 |
Zenit Redkowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 1 |
Orkan Gostkowo |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 1 |
Lider Rychnowy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:30 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
LKS Łebunia |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Grom Nakla |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:45 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 1 |
Granit Koczała |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Lider Rychnowy |
9 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Granit Koczała |
0 - 2 |
Grom Nakla |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:30 |
Urania Udorpie |
4 - 4 |
Zenit Redkowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
LKS Łebunia |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
22 kwietnia 2023
22.04 - 13:00 |
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 1 |
LKS Łebunia |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 2 |
Granit Koczała |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Grom Nakla |
5 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:45 |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Lider Rychnowy |
1 - 1 |
Grom Nakla |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
7 maja 2023
7.05 - 12:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
6 maja 2023
6.05 - 15:30 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (45) |
LKS Łebunia |
1 - 4 |
Lider Rychnowy |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 3 |
Urania Udorpie |
13 maja 2023
13.05 - 17:30 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 3 |
Granit Koczała |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 2 |
Grom Nakla |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Lider Rychnowy |
6 - 3 |
Zenit Redkowice |
21 maja 2023
21.05 - 18:00 |
Grom Nakla |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
21 maja 2023
21.05 - 12:00 |
Granit Koczała |
0 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
21 maja 2023
21.05 - 17:30 |
Urania Udorpie |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
20 maja 2023
20.05 - 18:00 |
Kaszubia II Studzienice |
5 - 1 |
LKS Łebunia |
20 maja 2023
20.05 - 17:15 |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
LKS Łebunia |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 0 |
Granit Koczała |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Grom Nakla |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Lider Rychnowy |
0 - 1 |
Orkan Gostkowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Grom Nakla |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
4 czerwca 2023
4.06 - 18:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
4 czerwca 2023
4.06 - 12:00 |
Granit Koczała |
1 - 4 |
LKS Łebunia |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:30 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 2 |
Granit Koczała |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
LKS Łebunia |
5 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
Grom Nakla |
8 czerwca 2023
8.06 - 18:30 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 0 |
Zenit Redkowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:30 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 4 |
Orkan Gostkowo |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Lider Rychnowy |
10 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Grom Nakla |
5 - 0 |
LKS Łebunia |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 4 |
Kaszubia II Studzienice |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Urania Udorpie |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
|