Szpak
Czernin
Trzciano
 AmatorkaWin   10.10.2021, 22:22:32
Obiektywnie 80. Chodzisz na mecze Czernina ? Ty na nich obstawiasz a oni się po czole kopią xd
 PapaSmerf   13.10.2021, 09:29:14
Co się dzieje w tym straszewie :o rok temu chłopaki do bicia a teraz szacuneczek :D zmiana ligi czy mocniejszy zespół ? ;)
 ProStoLebeL   13.10.2021, 11:55:54
Po pierwsze nie do bicia :) Kilka wzmocnień poukładany skład + dyspozycyjność :idea: :idea: :idea:
 kociewskikibic   16.10.2021, 12:57:20
Pomorzanka-Powiśle Rakowiec 5:0
 Rodełko99   16.10.2021, 14:47:27
Powiśle-Rodło 1-2
 25252525   16.10.2021, 14:48:56
Wie ktoś jak wyniki krztaltuja się w Gardei w starym targu i Mikołajkach?
 HormonSzczęścia   16.10.2021, 15:48:45
Amatorka 3:1
 eusebio888   16.10.2021, 16:30:55
Gardeja 0:1 Czernin. Mecz praktycznie do jednej bramki i bramka w doliczonym czasie gry ale taka jest piłka
 Captain6000   16.10.2021, 16:45:29
Sędzia na meczu Gardeja-Czernin obowiązkowo musi się nauczyć sędziować bo to co on wyprawiał to lekkie przegięcie
 cristal   16.10.2021, 17:06:45
Szpak 1-2 orliki :idea:
 Obiektywnie80   16.10.2021, 17:39:40
I co znawco AmatorkaWin? Czernin kopie sie po czołach i wygrywa? :D
 AmatorkaWin   16.10.2021, 18:22:29
Obiektywnie80. Ślepej kurze też się trafi ziarenko ????
 Obiektywnie80   16.10.2021, 18:31:45
Patrząc na amatorke to jak najbardziej może się trafić. :P
 HormonSzczęścia   16.10.2021, 18:39:29
Amatorka to dziś śmiało mogła wbić z 6. Wandowo przyjechało tylko z Bramkarzem na mecz. Chłop się tam marnuje
 AmatorkaWin   16.10.2021, 20:18:56
Gdyby nie bramkarz Wandowa (szac dla niego) to amatorka by miała dziś z 6 jak kolega wcześniej napisał.
 Mariano84   17.10.2021, 03:42:17
Do dwóch panów wyżej : gdyby nie Felek, to dzisiaj nie byłoby ani Amatorki, ani tych wszystkich punktów.... Oczywiście, wszystkie zwycięstwa i remisy to zasługa naszego bramkarza, on strzela, broni i sam sobie jeszcze podaje. Zejdźcie na ziemię, bo zaczynacie się panoszyć, a gdyby nie Robert, to wasza liczba punktów równa byłaby 0....Równie dobrze, my mogliśmy strzelić też 5-6....
 Sprinter10   17.10.2021, 08:15:07
Mariano84 owszem Robert nam wiele daje ,ale o naszej sile decyduje kolektyw. Mamy druzyne ktora chce grac w pilke, wy za to tylko kontrowaliscie, gdyby nie wasz bramkarz to smialo moglo byc 6 jak wyzej pisali.nie wiem na jakim meczu ty byles i skad macie az tyle punktow ale to ty zejdz na ziemie bo z taka gra to daleko nie zajedziecie.
 Sprinter10   17.10.2021, 08:32:27
A tak pozatym u nas w obronie rzadzi profesor. Jak ktos widzi w tej druzynie tylko Robert to nie zna sie na piłce.
 warzywniak   17.10.2021, 11:38:59
Mariano czy jak Ci tam, Na jakim Ty meczu byles? Wandowo to dzisiaj mialo 1 sytuacje 100% w pierwszej połowie, gdzie gosc od was lobowal bramkarza Amatorki i tyle.. Do tego bramka z rzutu wolnego i to wszystko przez cale 90 minut gry, masz inne zdanie to wymień jakakolwiek inna sytuację.. Felek to trzon drużyny z Mikolajek i gdyby nie on to by nikt tego tam nie zebral, sle poza nim sa tez inni i co najważniejsze MIEJSCOWI, a nie jak u Was i w innych ekipach. I jesli pytacie czemu nie macie i nigdy nie bedziecie miec A klasy to właśnie powyżej na to odpowiedziakem. Zegnam. Pozdrawiam wszystkich normalnych i bez spiny
 Mariano84   17.10.2021, 12:02:08
Wawrzyniak, a czy ktoś kiedyś z Wandowa pisał o a klasie?! No faktycznie, mieliśmy tylko jedną sytuację.... Może ja zapytam Ciebie, na jakim meczu byłeś?! W pierwszej połowie zgodzę się, że była to tylko sam na sam, w drugiej połowie natomiast, mieliśmy 3 sytuacje bramkowe. Póki co to ludzie z Mikołajek zalewają to forum i spinają się do każdego..... Pozdrawiam
Sprinter Tobie to nawet nie odpowiem, skoro nie wiesz skąd mamy tyle punktów, sprawdź wyniki. 3 raz w tym sezonie dostajemy bramki w 90+.... Ekspercie.....
 Sprinter10   17.10.2021, 12:38:41
Mariano84 przegraliscie i jedz gruz bez bramkarza jestescie cioty
 Rodełko99   17.10.2021, 12:57:54
Ale ściek. Nam na szczęście mimo 54 100% sytuacji Amatorki udalo sie wygrać. A dostalismy w łeb w Rakowcu ktory jest bity w każdym innym meczu. Taka liga
 Mariano84   17.10.2021, 16:14:28
Dokładnie Rodełko, tutaj każdy może wygrać z każdym
 Arbi19   18.10.2021, 19:22:19
Do sympatyków Amatorki ;) chciał bym wam powiedzieć że KP Wandowo to nie tylko Bramkarz ale tez reszta zespołu . Pewnie miło mu słuchać i czytać pochlebne opinie na swój temat ale jak widać po wyniku cudotwórca to on nie jest . Gramy lepsze i gorsze mecze jak każdy . Amatorka wygrala bo wykorzystała swoje atuty .Liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym . Pozdrawiam i do zobaczenia na wiosnę ;)