Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 6 GKS Gardeja 6 listopada 2021 - 11:00
Zalech Paweł
Feld Łukasz
Pogoń Smętowo 0 - 1 GKS Straszewo 7 listopada 2021 - 12:30
Błachuta Mateusz
Amatorka Mikołajki Pomorskie 5 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 6 listopada 2021 - 14:00

Mariano84   06.11.2021, 19:06:27
Taka mała informacja dla zawodników GKS GARDEJA, którzy dzisiaj mocno dopingowali Powiśle Czernin :
KP - GKS 2:1
GKS - POWIŚLE 0:1
KP - POWIŚLE 2:2
Jakby nie było, dalej przed wami w tabeli ????????
Trochę pokory panowie
 Nie_ma_bata   06.11.2021, 19:08:19
O kurła ale matematyk
 Mariano84   06.11.2021, 19:33:04
Nie ma bata, nikt nie zapraszak do tej dyskusji, kibiców z Mikołajek p
 valacio82   06.11.2021, 19:33:24
Gardei pozostało tylko cieszyć się z wpadek Wandowa :D a tego samego dnia wymęczyli zwycięstwo z ostatnią drużyną tabeli, która miała gołą 11-tkę, od 60 min grająca w 10 i ręcznikiem w bramce :D
 Nie_ma_bata   06.11.2021, 19:48:23
Uuu i jeszcze decydent kto może sie udzielic a kto nie. Wazna to postać musi byc.
 Mariano84   06.11.2021, 19:50:03
Polecam rozdział CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM.....
 Nie_ma_bata   06.11.2021, 19:50:45
A ja słyszałem o jakiejś napompowanej "nowej dumie Gminy Gardeja" a potem przyszly mecze z Amatorką i Rodłem i balonik zostal przebity xD
 Nie_ma_bata   06.11.2021, 19:51:48
Mariano polecam rozdział: Jak nie być chorągiewką...
 Mariano84   06.11.2021, 19:53:33
Derby są nasze, nikt nam tego nie zabierze, ale widzę że nie ogarniasz tematu chłopku xd Amatorka, bramki 92, 95, o czym Ty dzbanie piszesz? Trzciano nas zmiotło i taka jest prawda, nikt z nas tego nie neguje. Nie narzekamy na sędziów, złą pogodę, deszcz nie w tą stronę, Rodło było lepsze i wygrało, tyle w temacie. A do następnego meczu Gmina Gardeja jest w barwach KP Wandowo
 BklasowyEkspert   06.11.2021, 22:47:35
Mariano przypominam ze bramki w doliczonym liczą się tak samo jak w regulaminowym, przyjdzie wiosna to dostaniecie jeszcze raz w dupke :blink:
 eusebio888   07.11.2021, 02:44:56
Mariano84 hahaha jeden sezon w historii klubu zdobyliście tyle punktów i robiliście z siebie gwiazdy po pierwszych meczach a każde inne sezony od każdego baty :)
 Marusiooo   07.11.2021, 13:21:40
W Smętowie do przerwy bez bramek
 Szczypior14   07.11.2021, 14:29:37
Smętowo-Straszewo 0:1 (0:0)
 Marusiooo   07.11.2021, 14:59:48
Bardzo ciekawy mecz w Smętowie, oby dwie drużyny pokazały w tym meczu klase. Bardzo mało sytuacji bramkowych, jednak ta jedna wpadła :roll:
 Sprinter10   07.11.2021, 15:41:28
Co te Straszewo wyprawia w tym sezonie? Co wy chłopy bierzecie?za tydzien mecz prawdy
 BklasowyEkspert   07.11.2021, 15:44:12
Za tydzien Amatorka, ktora ma 7 meczow bez porazki z rzedu i swietne w tym sezonie Straszewo, ale to bedzie meczycho
 Brmk31   07.11.2021, 16:38:40
Brawa dla Straszewa za wygraną, ale uznanie muszę oddać również drużynie ze Smętowa. Oby dwie ekipy dały dużo satysfakcji dla oglądających. Kto wie, może w przyszłym sezonie zobaczymy ekipę ze Straszewa w A-klasie?... :)
 eusebio888   07.11.2021, 16:45:20
Patrząc na to że to dopiero połowa sezonu to szanse na awans ma tak naprawdę 3/4 ligi.... Więc druga runda będzie ciekawa
 JarekzPisu   07.11.2021, 17:43:58
No bez przesady, jesli ze Straszewa ludzie nie uciekna w przerwie to awans maja w kieszeni. Za tydzień jesli wygraja z Mikołajkami to juz beda miec 8"pkt przewagi nad 3 miejscem, frajerami by musieli byc by to zmarnowac skoro 2 awansuja. Problemem to tam będzie dostac licencje, bo raczej bez szans sa na to, no chyba ze gra w Ryjewie, w sumie co to za roznica dla nich jak i tak 95% ludzi z Kwidzyna itp.
Za tydzień ciekawy mecz w Straszewie, jesli Mikolajki zagraja optymalnym skladem to sa w stanie urwać tam jakies pkt
Trzciano glowny faworyt do awansu z 2 mieksca rozjedzie Szpak
Pomorzanka, ktora gra ładna pilke dla oka również wygra wysoko ze słabym Wandowem
Gardeja postawi bardzo trudne warunki Pogoni i tu moze byc różnie
Stary Targ po ostatnich dobrych meczach wygra z Rakowcem.
 eusebio888   07.11.2021, 18:40:01
JarekzPisu : nie takie rzeczy się działy w b-klasie także co najmniej do 8 miejsca bym nikogo nie lekceważył patrząc na to ile mają punktów....
 Arbi19   07.11.2021, 19:31:59
Liga powoli zbliża się ku przerwie zimowej . Wydaje mi się ze jest ciekawie . Może poziom jest niższy niż w poprzednich latach ale przynajmniej jest ciekawie .
Straszewo - Mikołajki remis ale niech wygra lepszy
Pomorzanka - KP pokaże boisko . Faworyt to gospodarze ale mecz trwa 90 minut ...