POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
20. maja 2023 23:26

Skandal na meczu Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin. Piłkarz gości uderzony przez kibica

Do skandalu doszło podczas dzisiejszego meczu IV ligi pomorskiej pomiędzy Gryfem Wejherowo, a Wierzycą Pelplin. Jak informują media klubowe gości piłkarze Wierzycy przy biernej postawie ochrony zostali zaatakowani przez chuliganów Gryfa Wejherowo. Jeden z piłkarzy po uderzeniu pięścią w twarz stracił przytomność. 

Czy Gryfowi Wejherowo grozi kara walkoweru przekonamy się wkrótce. Poniżej oświadczenie klubu z Pelplina:

⛔️Niestety mecz przyćmiła bardzo przykra sytuacja, która mogła skończyć się tragedią. Po zejściu z boiska kibice Gryfa, przy wydatnym współudziale ochrony (która powinna zawsze - bez względu na sytuację chronić zdrowie i życie zawodników) zaatakowała naszych zawodników schodzących do szatni. Najbardziej poszkodowanymi zawodnikami zostali Jakub Czochór oraz Paweł Dirda, którzy zostali uderzeni‼️. Paweł po otrzymaniu ciosu pięścią stracił przytomność i upadł na ziemię. Przy zejściu do szatni odbywały się „Dantejskie sceny”, a nasz zawodnik leżał nieprzytomny (znokautowany) i nikt nie reagował, a nawet ochrona nie miała zamiaru pomóc naszym zawodnikom. Sędziowie cały czas byli obecni na płycie boiska i mamy nadzieję, że całe to chamskie zachowanie szczegółowo opiszą. Fajne widowisko piłkarskie zostało zamienione w bijatykę i pytamy się w imię czego❓ Przekonań kibiców i ich chorych urojeń, gdzie człowiek mógł stracić życie. 

Komentarze:

~Marek (niezalogowany)  20.05.2023, 23:52
To już nie pierwszy raz gdy kibice pro Arkowcy bądź Arkowcy atakują piłkarzy , rodziców trampkarzy itp ogólnie co to ma wspólnego z piłka nożna ?

~futbolista (niezalogowany)  21.05.2023, 01:03
chory podworkowy nacjonalizm i nalezy to wytrzebic do cna, takze z tych lbow, co sie z tego smieja, bez czynnego udzialu. a takich mamy na peczki. gdzie jest wychowanie chrzescijanskie ? przeciez to kibolstwo chore lazi do kosciola i za tradycja KK stoi murem. czy tego ich uczono ? wiec doprowadzic ich do parteru,chyba, ze ta religia i i co jej pielegnuja, sa tynfa warci.

~Kociewiak (niezalogowany)  21.05.2023, 03:24
Ciepły Rafał Budowlaniec z Wejherowa członek Zarządu Pomorskiego ZPN zalatwi z ciepłym Truskawkowym z Gdańska że żadnego walkowera nie będzie a Gryf zapłaci 100zl kary.

~Kolo (niezalogowany)  21.05.2023, 06:53
Bo na takie akcje jest przyzwolenie działaczy i prezesa Wejherowa to nie pierwszy raz skandal wygrali i jeszcze tłuką piłkarzy gości to jest dopiero patola

~Kolo (niezalogowany)  21.05.2023, 06:56
To nie pierwszy raz w Wejherowie na takie akcje jest przyzwolenie prezesika Gryfa bo to jego kumple , patola totalna wygrywają mecz I tłuką zawodników gości szok

~Sara (niezalogowany)  21.05.2023, 11:31
To jest dramat do takich sytuacji nigdy nie powinno dojść na stronie Wierzycy jest oświadczenie kluby wszystkie kluby od 2 do b klasy w naszym regionie powinni to udostępnić na stronach aby nigdy i nigdzie na żadnym meczu nie zostali pobici zawodnicy przez kibiców obojętnie na wynik i sympatie wszyscy zawodnicy wszystkich klubów powinni poprzeć protest przeciw takiemu zachowaniu tu chodzi o wasze zdrowie i może i życie stop takim zachowaniom na stadionach

~Wojtek (niezalogowany)  21.05.2023, 12:59
Nie oszukujmy się. Od tzw. ekstraklasy aż do najniższych klas rozgrywkowych mecze piłki nożnej stanowią jedynie pretekst dla "popisów" grup pospolitych bandziorów mieniących się kibicami. Co najgorsze, PZPN to toleruje a bezkarne zadymianie i przerywanie spotkań ligowych to tylko wierzchołek tej patologii.

~Kibic (niezalogowany)  21.05.2023, 14:52
zobaczymy jak w tej sytuacji zachowa się Pomorski Związek PN czy pod dywanik i symboliszna kara czy przykład dla innych potencjalnych chuliganów powinien być walkower zamknięcie stadionu dla kibiców przynajmniej do końca rundy i najsurowsze i dotkliwa kara finansowa dla klubu z Wejherowa

~futbolista (niezalogowany)  21.05.2023, 17:35
bo o to chodzi, by sie upajac warcholstwem, a nieporazkami w UE !

~Alfred (niezalogowany)  21.05.2023, 17:39
Czyli alkocholicy , narkomani , bezrobotni , alimenciarze ,ludzie wykluczeni społecznie z wykształceniem podstawowym degeneraci po odsiadkach znowu dali znać o sobie ” Patrioci ” którzy kochają swoj klub kraj za przyzwoleniem władz klubu którzy doskonale wiedza co się dzieje ale boja się tknąć tematu i narażać bo za chwile będą nazwani konfidentami przez ludzi żyjących w swoim patologicznym świecie , żenada .


~Kolega (niezalogowany)  21.05.2023, 19:04
Oby Związek tego nie zamiótł pod dywan!

~Karol (niezalogowany)  21.05.2023, 21:38
Prezesie Szlas, czemu Pan tak szybko uciekł ze stadionu ?

~Ech (niezalogowany)  21.05.2023, 21:39
Tak długo jak „ćpun Szlas” będzie tam siedział tak długo będzie tam patola

~futbolista (niezalogowany)  21.05.2023, 23:17
brac przyklad z Wloch, czyli od nowego sezony -15 punktow na start. tylko chyba nie w naszego kraju mentalnosci, gdzie juz dawno pan minister od nabojow winien sie poddac do dymisji i to jeszcze z honorem !

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.www.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE