1 |
GKS II Żukowo |
2 - 5 |
Barka Łebno |
+3 |
30 sierpnia 2015
30.08 - 11:00 (Nd) |
2 | Barka Łebno pauzuje | 5/6. września 2015 |
3 |
GKS Linia |
2 - 5 |
Barka Łebno |
+3 |
12 września 2015
12.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Barka Łebno |
2 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
20 września 2015
20.09 - 13:00 (Nd) |
5 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Barka Łebno |
0 |
27 września 2015
27.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Barka Łebno |
2 - 6 |
KKS Koleczkowo |
0 |
4 października 2015
4.10 - 13:00 (Nd) |
7 |
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
Barka Łebno |
0 |
11 października 2015
11.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
Barka Łebno |
0 - 7 |
OKS Janowo |
0 |
18 października 2015
18.10 - 13:00 (Nd) |
vo, na boisku 0:7. udział w meczu nieuprawnione go zawodnika (kara finansowa) |
9 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 1 |
Barka Łebno |
0 |
24 października 2015
24.10 - 17:00 (Sb) |
10 |
UKS Klukowo |
2 - 4 |
Barka Łebno |
+3 |
31 października 2015
31.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Barka Łebno |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
+3 |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 (Nd) |
12 |
Barka Łebno |
5 - 2 |
GKS II Żukowo |
+3 |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 (Nd) |
13 | Barka Łebno pauzuje | 23/24. kwietnia 2016 |
14 |
Barka Łebno |
3 - 2 |
GKS Linia |
+3 |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 (Nd) |
15 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Barka Łebno |
0 |
7 maja 2016
7.05 - 14:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
16 |
Barka Łebno |
3 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 (Nd) |
17 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Barka Łebno |
0 |
22 maja 2016
22.05 - 16:00 (Nd) |
18 |
Barka Łebno |
3 - 4 |
Karlikowo Sopot |
0 |
10 kwietnia 2016
10.04 - 13:00 (Nd) |
19 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Barka Łebno |
0 |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
20 |
Barka Łebno |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
+3 |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 (Nd) |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
21 |
Barka Łebno |
2 - 0 |
UKS Klukowo |
+3 |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 (Nd) |
22 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Barka Łebno |
0 |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 (Nd) |