1 |
Sobieski Gniew |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
+3 |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
Sobieski Gniew |
0 |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Sobieski Gniew |
2 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
+1 |
6 września 2015
6.09 - 18:00 (Nd) |
4 |
Powiśle Stary Targ |
6 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
12 września 2015
12.09 - 15:00 (Sb) |
5 |
Sobieski Gniew |
0 - 2 |
Weber Szprudowo |
0 |
20 września 2015
20.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 |
27 września 2015
27.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Sobieski Gniew |
+1 |
4 października 2015
4.10 - 15:00 (Nd) |
8 |
Sobieski Gniew |
0 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
0 |
11 października 2015
11.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
17 października 2015
17.10 - 16:00 (Sb) |
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Sobieski Gniew. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR. (nieopłacenie 3 żółtych kartek) |
10 |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
+1 |
25 października 2015
25.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Korona Rywałd |
1 - 5 |
Sobieski Gniew |
+3 |
31 października 2015
31.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Sobieski Gniew |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
+1 |
7 listopada 2015
7.11 - 11:00 (Sb) |
13 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
2 kwietnia 2016
2.04 - 14:00 (Sb) |
15 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
+3 |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 (Sb) |
16 |
GDKiS Ostaszewo |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 (Nd) |
17 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
+3 |
23 kwietnia 2016
23.04 - 18:00 (Sb) |
18 |
Weber Szprudowo |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 (Nd) |
19 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 2 |
Sobieski Gniew |
+3 |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
+1 |
14 maja 2016
14.05 - 18:00 (Sb) |
21 |
Błękitni Kmiecin |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
0 |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 (Nd) |
22 |
Sobieski Gniew |
1 - 4 |
Delta Miłoradz |
0 |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 (Śr) |
23 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Sobieski Gniew |
0 |
28 maja 2016
28.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Sobieski Gniew |
5 - 2 |
Korona Rywałd |
+3 |
4 czerwca 2016
4.06 - 18:00 (Sb) |
25 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Sobieski Gniew |
+1 |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 (Sb) |
26 |
Sobieski Gniew |
6 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
+3 |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 (Nd) |