SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012
Statystyki drużyn

Orzeł Subkowy

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Orzeł Subkowy 0 - 1 Pogoń Prabuty 0 13 sierpnia 2011 - 17:00 (Sb)
2 Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Subkowy +3 21 sierpnia 2011 - 16:00 (Nd)
3 Orzeł Subkowy 1 - 0 Grom Nowy Staw +3 24 sierpnia 2011 - 17:30 (Śr)
4 Delta Miłoradz 1 - 0 Orzeł Subkowy 0 27 sierpnia 2011 - 17:00 (Sb)
5 Orzeł Subkowy 2 - 3 Czarni Przemysław 0 3 września 2011 - 16:00 (Sb)
6 Wisła Długie Pole 0 - 1 Orzeł Subkowy +3 10 września 2011 - 17:00 (Sb)
7 Orzeł Subkowy 0 - 2 Rodło Kwidzyn 0 18 września 2011 - 13:30 (Nd)
8 Orzeł Subkowy 1 - 0 Wisła Korzeniewo +3 24 września 2011 - 16:00 (Sb)
9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy +1 1 października 2011 - 15:00 (Sb)
10 Orzeł Subkowy 5 - 1 Zawisza Czarne Dolne +3 8 października 2011 - 16:00 (Sb)
11 Ceramik Łubiana 0 - 3 Orzeł Subkowy +3 15 października 2011 - 13:30 (Sb)
12 Orzeł Subkowy 3 - 2 Relax Ryjewo +3 22 października 2011 - 15:00 (Sb)
13 Radunia Stężyca 0 - 0 Orzeł Subkowy +1 29 października 2011 - 14:00 (Sb)
14 Pogoń Prabuty 1 - 0 Orzeł Subkowy 0 5 listopada 2011 - 14:00 (Sb)
15 Orzeł Subkowy 5 - 1 Osiczanka Osice +3 12 listopada 2011 - 13:30 (Sb)
16 Grom Nowy Staw 4 - 4 Orzeł Subkowy +1 24 marca 2012 - 15:00 (Sb)
17 Orzeł Subkowy 2 - 1 Delta Miłoradz +3 1 kwietnia 2012 - 14:30 (Nd)
18 Czarni Przemysław 6 - 2 Orzeł Subkowy 0 15 kwietnia 2012 - 16:00 (Nd)
19 Orzeł Subkowy 4 - 1 Wisła Długie Pole +3 22 kwietnia 2012 - 14:30 (Nd)
20 Rodło Kwidzyn 2 - 1 Orzeł Subkowy 0 28 kwietnia 2012 - 11:00 (Sb)
21 Wisła Korzeniewo 5 - 1 Orzeł Subkowy 0 5 maja 2012 - 15:00 (Sb)
22 Orzeł Subkowy 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański +3 13 maja 2012 - 14:30 (Nd)
23 Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Orzeł Subkowy +319/20. maja 2012
24 Orzeł Subkowy 4 - 0 Ceramik Łubiana +3 27 maja 2012 - 14:30 (Nd)
25 Relax Ryjewo 1 - 3 Orzeł Subkowy +3 2 czerwca 2012 - 17:00 (Sb)
26 Orzeł Subkowy 3 - 1 Radunia Stężyca +3 6 czerwca 2012 - 18:00 (Śr)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: <b>Orzeł Subkowy</b> - Pogoń Prabuty 0 - 1
3
Kolejka 2: Osiczanka Osice - <b><b>Orzeł Subkowy</b></b> 0 - 2
6
Kolejka 3: <b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b> - Grom Nowy Staw 1 - 0
6
Kolejka 4: Delta Miłoradz - <b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b> 1 - 0
6
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b> - Czarni Przemysław 2 - 3
9
Kolejka 6: Wisła Długie Pole - <b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b> 0 - 1
9
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b> - Rodło Kwidzyn 0 - 2
12
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b> - Wisła Korzeniewo 1 - 0
13
Kolejka 9: Żuławy Nowy Dwór Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
16
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zawisza Czarne Dolne 5 - 1
19
Kolejka 11: Ceramik Łubiana - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
22
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Relax Ryjewo 3 - 2
23
Kolejka 13: Radunia Stężyca - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
23
Kolejka 14: Pogoń Prabuty - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
26
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Osiczanka Osice 5 - 1
27
Kolejka 16: Grom Nowy Staw - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 4
30
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Delta Miłoradz 2 - 1
30
Kolejka 18: Czarni Przemysław - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 2
33
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wisła Długie Pole 4 - 1
33
Kolejka 20: Rodło Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
33
Kolejka 21: Wisła Korzeniewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 1
36
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0
39
Kolejka 23: Zawisza Czarne Dolne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
42
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Ceramik Łubiana 4 - 0
45
Kolejka 25: Relax Ryjewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
48
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Radunia Stężyca 3 - 1
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 30 10 0 3 34 - 13
Na wyjeździe131853521 - 21
Suma2648153855 - 34


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE