1 |
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
Korner Korne |
+3 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 11:00 (Sb) |
2 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
5 września 2010
5.09 - 16:00 (Nd) |
3 |
Atlas Goręczyno |
0 - 1 |
KS Rozłazino |
0 |
11 września 2010
11.09 - 15:00 (Sb) |
4 |
Atlas Goręczyno |
1 - 2 |
GKS II Sierakowice |
0 |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 (Sb) |
5 |
Potęga Węsiory |
2 - 4 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
26 września 2010
26.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
+3 |
3 października 2010
3.10 - 15:00 (Nd) |
vo,niestawienie się na zawody |
7 |
KS Dziemiany |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
9 października 2010
9.10 - 16:00 (Sb) |
8 |
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Orzeł Gołubie |
+1 |
16 października 2010
16.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
KS Mściszewice |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
24 października 2010
24.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Atlas Goręczyno |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
0 |
30 października 2010
30.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 6 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 (Nd) |
12 |
Korner Korne |
2 - 3 |
Atlas Goręczyno |
+3 |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 (Nd) |
13 |
Atlas Goręczyno |
0 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
+1 |
3 kwietnia 2011
3.04 - 16:00 (Nd) |
14 |
KS Rozłazino |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
+1 |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 (Nd) |
15 |
GKS II Sierakowice |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
+1 |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 (Nd) |
16 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Potęga Węsiory |
+3 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Atlas Goręczyno |
0 |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 (Sb) |
18 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
KS Dziemiany |
+3 |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 (Sb) |
goście nie przyjechali |
19 |
Orzeł Gołubie |
2 - 2 |
Atlas Goręczyno |
+1 |
22 maja 2011
22.05 - 12:00 (Nd) |
20 |
Atlas Goręczyno |
4 - 1 |
KS Mściszewice |
+3 |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
Atlas Goręczyno |
0 |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 (Nd) |
22 |
Atlas Goręczyno |
3 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
+3 |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 (Sb) |