1 |
Kamionka Moszczenica |
2 - 2 |
Brda Rytel |
+1 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Brda Rytel |
0 - 5 |
Tęcza Brusy |
0 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Brda Rytel |
+1 |
13 września 2009
13.09 - 15:00 (Nd) |
4 |
Brda Rytel |
2 - 2 |
Kolejarz II Chojnice |
+1 |
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
5 |
Perła Czyczkowy |
4 - 0 |
Brda Rytel |
0 |
20 września 2009
20.09 - 14:00 (Nd) |
6 | Brda Rytel pauzuje | 26/27. września 2009 |
7 |
Brda Rytel |
4 - 3 |
Orkan Huta |
+3 |
4 października 2009
4.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
MKP Szlachta |
0 - 6 |
Brda Rytel |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 14:30 (Sb) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6 |
9 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Sparta Konarzyny |
+1 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Brda Rytel |
+3 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Brda Rytel |
6 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Grom Leśno |
8 - 3 |
Brda Rytel |
0 |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
Brda Rytel |
3 - 2 |
Unia Klawkowo |
+3 |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Brda Rytel |
4 - 1 |
Kamionka Moszczenica |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Tęcza Brusy |
7 - 1 |
Brda Rytel |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Brda Rytel |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
17 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 3 |
Brda Rytel |
+3 |
27 czerwca 2010
27.06 - 14:00 (Nd) |
vo,niestawienie się na zawody |
18 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Perła Czyczkowy |
+1 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 (Nd) |
19 | Brda Rytel pauzuje | 1/2. maja 2010 |
20 |
Orkan Huta |
0 - 3 |
Brda Rytel |
+3 |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 (Nd) |
21 |
Brda Rytel |
4 - 1 |
MKP Szlachta |
+3 |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 (Nd) |
22 |
Sparta Konarzyny |
4 - 3 |
Brda Rytel |
0 |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Brda Rytel |
6 - 2 |
Olimpia Czersk |
+3 |
30 maja 2010
30.05 - 15:00 (Nd) |
24 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 1 |
Brda Rytel |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
Brda Rytel |
1 - 2 |
Grom Leśno |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 15:00 (Nd) |
26 |
Unia Klawkowo |
1 - 5 |
Brda Rytel |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 (Nd) |