Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2009/2010
Statystyki drużyn

Spójnia Sadlinki

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Spójnia Sadlinki 1 - 0 Sokół Mareza +3 29 sierpnia 2009 - 15:00 (Sb)
2 Spójnia Sadlinki 0 - 0 Zawisza Czarne Dolne +1 5 września 2009 - 15:00 (Sb)
3 Spartan Miłobądz 3 - 7 Spójnia Sadlinki +3 12 września 2009 - 16:00 (Sb)
4 Spójnia Sadlinki 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin +1 19 września 2009 - 15:00 (Sb)
5 Grom Nowy Staw 9 - 0 Spójnia Sadlinki 0 26 września 2009 - 16:00 (Sb)
6 Spójnia Sadlinki 2 - 2 Restal Agri Kulice +1 3 października 2009 - 15:00 (Sb)
7 Mewa Gniew 3 - 0 Spójnia Sadlinki 0 10 października 2009 - 14:00 (Sb)
 vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
8 Spójnia Sadlinki 1 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 0 18 października 2009 - 15:00 (Nd)
9 Zieloni Marzęcino 2 - 2 Spójnia Sadlinki +1 24 października 2009 - 14:00 (Sb)
 mecz w Malborku
10 Spójnia Sadlinki 0 - 5 Delta Miłoradz 0 8 listopada 2009 - 14:30 (Nd)
11 Powiśle Stary Targ 2 - 2 Spójnia Sadlinki +1 14 listopada 2009 - 13:00 (Sb)
12 Sokół Mareza 3 - 3 Spójnia Sadlinki +1 27 marca 2010 - 16:00 (Sb)
13 Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Spójnia Sadlinki 0 3 kwietnia 2010 - 13:00 (Sb)
14 Spójnia Sadlinki 2 - 1 Spartan Miłobądz +3 12 czerwca 2010 - 17:00 (Sb)
15 Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 5 Spójnia Sadlinki +3 19 czerwca 2010 - 17:00 (Sb)
16 Spójnia Sadlinki 1 - 4 Grom Nowy Staw 0 24 kwietnia 2010 - 16:00 (Sb)
17 Restal Agri Kulice 0 - 2 Spójnia Sadlinki +3 2 maja 2010 - 15:00 (Nd)
18 Spójnia Sadlinki 1 - 2 Mewa Gniew 0 8 maja 2010 - 16:00 (Sb)
19 Powiśle II Dzierzgoń 4 - 2 Spójnia Sadlinki 0 15 maja 2010 - 17:00 (Sb)
20 Spójnia Sadlinki 5 - 3 Zieloni Marzęcino +3 22 maja 2010 - 16:00 (Sb)
21 Delta Miłoradz 2 - 0 Spójnia Sadlinki 0 30 maja 2010 - 17:00 (Nd)
22 Spójnia Sadlinki 2 - 3 Powiśle Stary Targ 0 6 czerwca 2010 - 17:00 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Spójnia Sadlinki</b> - Sokół Mareza 1 - 0
4
Kolejka 2: <b><b>Spójnia Sadlinki</b></b> - Zawisza Czarne Dolne 0 - 0
7
Kolejka 3: Spartan Miłobądz - <b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b> 3 - 7
8
Kolejka 4: <b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b> - Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 2
8
Kolejka 5: Grom Nowy Staw - <b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b> 9 - 0
9
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b> - Restal Agri Kulice 2 - 2
9
Kolejka 7: Mewa Gniew - <b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
9
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle II Dzierzgoń 1 - 5
10
Kolejka 9: Zieloni Marzęcino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
10
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Delta Miłoradz 0 - 5
11
Kolejka 11: Powiśle Stary Targ - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
12
Kolejka 12: Sokół Mareza - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 3
12
Kolejka 13: Zawisza Czarne Dolne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
15
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Spartan Miłobądz 2 - 1
18
Kolejka 15: Unia Wielki Garc-Gręblin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 5
18
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Grom Nowy Staw 1 - 4
21
Kolejka 17: Restal Agri Kulice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
21
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Mewa Gniew 1 - 2
21
Kolejka 19: Powiśle II Dzierzgoń - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 2
24
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zieloni Marzęcino 5 - 3
24
Kolejka 21: Delta Miłoradz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
24
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle Stary Targ 2 - 3
12345678910111213141516171819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 11 12 3 3 5 17 - 27
Na wyjeździe111233523 - 33
Suma2224661040 - 60


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE