1 |
Delta II Miłoradz |
5 - 2 |
GKS Gardeja |
0 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 (Nd) |
2 |
GKS Gardeja |
5 - 0 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
Tęcza Szropy |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
+3 |
9 września 2009
9.09 - 17:00 (Śr) |
4 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Balaton Klasztorek |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 15:00 (Sb) |
5 | GKS Gardeja pauzuje | 19/20. września 2009 |
6 |
GKS Gardeja |
3 - 4 |
Ruch Gościszewo |
0 |
27 września 2009
27.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
GKS Straszewo |
1 - 6 |
GKS Gardeja |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 15:00 (Sb) |
8 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
+3 |
11 października 2009
11.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
LKS Waplewo |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
0 | 17/18. października 2009 |
10 |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
0 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 5:5 |
11 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Rodło Trzciano |
0 |
31 października 2009
31.10 - 13:00 (Sb) |
12 |
Nogat Malbork |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
+1 | 7/8. listopada 2009 |
13 |
GKS Gardeja |
4 - 7 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 | 14/15. listopada 2009 |
14 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Delta II Miłoradz |
+1 |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
4 - 3 |
GKS Gardeja |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 (Sb) |
16 |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
+3 |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 (Nd) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
17 |
Balaton Klasztorek |
0 - 2 |
GKS Gardeja |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |
18 | GKS Gardeja pauzuje | 24/25. kwietnia 2010 |
19 |
Ruch Gościszewo |
5 - 3 |
GKS Gardeja |
0 |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
GKS Gardeja |
2 - 2 |
GKS Straszewo |
+1 |
9 maja 2010
9.05 - 17:00 (Nd) |
21 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
0 | 15/16. maja 2010 |
22 |
GKS Gardeja |
3 - 2 |
LKS Waplewo |
+3 |
19 maja 2010
19.05 (Śr) |
23 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
+3 |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 (Nd) |
24 |
Rodło Trzciano |
2 - 3 |
GKS Gardeja |
+3 |
30 maja 2010
30.05 - 16:00 (Nd) |
25 |
GKS Gardeja |
6 - 1 |
Nogat Malbork |
+3 |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 (Cz) |
26 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 9 |
GKS Gardeja |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |