1 |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
LZS Bytonia |
+3 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 (Nd) |
2 |
LZS Bytonia |
4 - 4 |
Szpak Skórcz |
+1 |
5 września 2009
5.09 - 17:00 (Sb) |
3 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
0 |
9 września 2009
9.09 - 15:30 (Śr) |
4 |
LZS Bytonia |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 17:00 (Sb) |
5 |
GKS Bobowo |
3 - 2 |
LZS Bytonia |
0 |
19 września 2009
19.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
LZS Bytonia |
2 - 3 |
Wierzyca II Pelplin |
0 |
26 września 2009
26.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
+1 |
4 października 2009
4.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
LZS Bytonia |
8 - 1 |
Wisła Walichnowy |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
+1 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Sokół Lubichowo |
+1 |
24 października 2009
24.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
LZS Bytonia |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Centrum II Pelplin |
0 - 2 |
LZS Bytonia |
+3 |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 (Nd) |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 5:1 |
14 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Delta Małżewko |
0 |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 (Sb) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
15 |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
LZS Bytonia |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
16 |
LZS Bytonia |
13 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
+3 |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 (Nd) |
17 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:3 |
18 |
LZS Bytonia |
4 - 0 |
GKS Bobowo |
+3 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 (Sb) |
19 |
Wierzyca II Pelplin |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
0 |
2 maja 2010
2.05 - 17:00 (Nd) |
20 |
LZS Bytonia |
4 - 2 |
Orzeł Borkowo |
+3 |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 (Sb) |
21 |
Wisła Walichnowy |
6 - 1 |
LZS Bytonia |
0 |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 (Nd) |
22 |
LZS Bytonia |
3 - 2 |
Świt Radostowo |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 (Śr) |
23 |
Sokół Lubichowo |
0 - 1 |
LZS Bytonia |
+3 |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
LZS Bytonia |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
+3 |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Centrum II Pelplin |
+1 |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 (Cz) |
26 |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
LZS Bytonia |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |