1 |
Delta Miłoradz |
0 - 4 |
Unia Tczew |
+3 |
27 sierpnia 2008
27.08 - 15:00 (Śr) |
2 |
Czarni Przemysław |
1 - 7 |
Unia Tczew |
+3 |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Unia Tczew |
0 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
3 września 2008
3.09 - 17:00 (Śr) |
4 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 1 |
Unia Tczew |
0 |
7 września 2008
7.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
0 |
14 września 2008
14.09 - 13:00 (Nd) |
6 |
AP Malbork |
0 - 1 |
Unia Tczew |
+3 |
20 września 2008
20.09 - 12:00 (Sb) |
7 |
Unia Tczew |
0 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 |
28 września 2008
28.09 - 13:30 (Nd) |
8 |
Wisła II Tczew |
7 - 1 |
Unia Tczew |
0 |
5 października 2008
5.10 - 10:30 (Nd) |
9 |
Unia Tczew |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
+3 |
12 października 2008
12.10 - 13:00 (Nd) |
10 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Unia Tczew |
0 |
18 października 2008
18.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Unia Tczew |
3 - 4 |
Rodło II Kwidzyn |
0 |
25 października 2008
25.10 - 13:00 (Sb) |
12 |
Pomezania Malbork |
6 - 2 |
Unia Tczew |
0 |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 (Sb) |
13 |
Unia Tczew |
22 - 0 |
Sokół Mareza |
+3 |
11 listopada 2008
11.11 - 11:00 (Wt) |
14 |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
+3 | 21/22. marca 2009 |
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej |
15 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
0 |
28 marca 2009
28.03 - 10:30 (Sb) |
16 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Unia Tczew |
0 |
4 kwietnia 2009
4.04 - 14:00 (Sb) |
17 |
Unia Tczew |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
+3 |
9 kwietnia 2009
9.04 - 12:00 (Cz) |
18 |
Olimpia Sztum |
4 - 0 |
Unia Tczew |
0 |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Unia Tczew |
2 - 5 |
AP Malbork |
0 |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 (Sb) |
20 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
2 - 1 |
Unia Tczew |
0 |
3 maja 2009
3.05 - 16:30 (Nd) |
21 |
Unia Tczew |
0 - 0 |
Wisła II Tczew |
+1 |
9 maja 2009
9.05 - 10:30 (Sb) |
obustronny walkower na podstawie & 32 ust. 3 i & 18 ust. 2, 3 Regulaminu Rozgrywek Pomorskiego ZPN |
22 |
Jurand Lasowice |
2 - 4 |
Unia Tczew |
+3 |
17 maja 2009
17.05 - 13:00 (Nd) |
23 |
Unia Tczew |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
+1 |
23 maja 2009
23.05 - 10:30 (Sb) |
24 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 2 |
Unia Tczew |
+3 |
28 maja 2009
28.05 - 17:00 (Cz) |
25 |
Unia Tczew |
3 - 4 |
Pomezania Malbork |
0 |
6 czerwca 2009
6.06 - 10:30 (Sb) |
26 |
Sokół Mareza |
0 - 23 |
Unia Tczew |
+3 |
13 czerwca 2009
13.06 - 13:00 (Sb) |