1 |
Orlik Przodkowo |
10 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
18 sierpnia 2023
18.08 - 18:00 (Pt) |
2 |
Arka III Gdynia SI |
2 - 12 |
Cartusia Kartuzy |
0 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
2 września 2023
2.09 - 13:00 (Sb) |
4 |
Arka III Gdynia SI |
0 - 18 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
10 września 2023
10.09 - 13:00 (Nd) |
5 |
Osiczanka Osice |
16 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
19 września 2023
19.09 - 17:00 (Wt) |
6 |
Radunia Stężyca |
28 - 2 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
24 września 2023
24.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
GTS Pruszcz Gdański |
15 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
18 października 2023
18.10 - 19:00 (Śr) |
8 |
GKS Żukowo |
6 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
7 października 2023
7.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
Arka III Gdynia SI |
0 - 18 |
Jaguar IV Gdańsk |
0 |
15 października 2023
15.10 - 19:00 (Nd) |
10 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
22 października 2023
22.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Arka III Gdynia SI |
2 - 27 |
Dragon II Pomorze |
0 |
29 października 2023
29.10 - 14:30 (Nd) |
12 |
Bałtyk II Gdynia AP |
14 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 (Sb) |
13 |
Arka III Gdynia SI |
0 - 16 |
Gryf Tczew MKS |
0 |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 (Sb) |
14 |
Arka III Gdynia SI |
4 - 11 |
Orlik Przodkowo |
0 |
16 marca 2024
16.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 5 |
Arka III Gdynia SI |
+1 |
23 marca 2024
23.03 - 11:00 (Sb) |
16 |
Arka III Gdynia SI |
7 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
27 marca 2024
27.03 - 20:30 (Śr) |
17 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 3 |
Arka III Gdynia SI |
+1 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 (Sb) |
18 |
Arka III Gdynia SI |
5 - 5 |
Osiczanka Osice |
+1 |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Arka III Gdynia SI |
2 - 12 |
Radunia Stężyca |
0 |
19 kwietnia 2024
19.04 - 19:00 (Pt) |
20 |
Arka III Gdynia SI |
1 - 9 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
Arka III Gdynia SI |
4 - 7 |
GKS Żukowo |
0 |
5 maja 2024
5.05 - 16:00 (Nd) |
22 |
Jaguar IV Gdańsk |
- |
Arka III Gdynia SI |
|
11 maja 2024
11.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
Arka III Gdynia SI |
- |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
18 maja 2024
18.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Dragon II Pomorze |
- |
Arka III Gdynia SI |
|
25 maja 2024
25.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Arka III Gdynia SI |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
|
2 czerwca 2024
2.06 - 13:30 (Nd) |
26 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Arka III Gdynia SI |
|
8 czerwca 2024
8.06 - 13:30 (Sb) |