SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2022/2023
Statystyki drużyn

Olimpia Sztum

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Olimpia Sztum 2 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański +1 20 sierpnia 2022 - 14:00 (Sb)
2 Sparta Rakowiec 2 - 5 Olimpia Sztum +3 28 sierpnia 2022 - 11:00 (Nd)
3 Olimpia Sztum 1 - 8 DSPN Kwidzyn 0 3 września 2022 - 13:30 (Sb)
4 Keramzyt Szprudowo 9 - 1 Olimpia Sztum 0 10 września 2022 - 11:00 (Sb)
5 Olimpia Sztum 3 - 9 Champions Kwidzyn 0 17 września 2022 - 11:00 (Sb)
6 Pogoń Prabuty 3 - 2 Olimpia Sztum 0 25 września 2022 - 11:00 (Nd)
7 Olimpia Sztum 6 - 1 Gryf II Tczew MKS +3 1 października 2022 - 11:00 (Sb)
8Olimpia Sztum pauzuje8/9. października 2022
9 Olimpia Sztum 4 - 0 Orły Tczew +3 15 października 2022 - 14:00 (Sb)
10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 2 Olimpia Sztum 0 26 marca 2023 - 15:00 (Nd)
11 Olimpia Sztum 1 - 4 Sparta Rakowiec 0 1 kwietnia 2023 - 11:00 (Sb)
12 DSPN Kwidzyn 12 - 0 Olimpia Sztum 0 16 kwietnia 2023 - 13:30 (Nd)
13 Olimpia Sztum 2 - 2 Keramzyt Szprudowo +1 22 kwietnia 2023 - 14:00 (Sb)
14 Champions Kwidzyn 2 - 7 Olimpia Sztum +3 29 kwietnia 2023 - 11:00 (Sb)
15 Olimpia Sztum 2 - 7 Pogoń Prabuty 0 5 maja 2023 - 18:00 (Pt)
16 Gryf II Tczew MKS 5 - 0 Olimpia Sztum 0 14 maja 2023 - 13:00 (Nd)
17Olimpia Sztum pauzuje20/21. maja 2023
18 Orły Tczew 1 - 2 Olimpia Sztum +3 28 maja 2023 - 10:45 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: <b>Olimpia Sztum</b> - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 2 - 2
4
Kolejka 2: Sparta Rakowiec - <b><b>Olimpia Sztum</b></b> 2 - 5
4
Kolejka 3: <b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b> - DSPN Kwidzyn 1 - 8
4
Kolejka 4: Keramzyt Szprudowo - <b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b> 9 - 1
4
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b> - Champions Kwidzyn 3 - 9
4
Kolejka 6: Pogoń Prabuty - <b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b> 3 - 2
7
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b> - Gryf II Tczew MKS 6 - 1
10
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b> - Orły Tczew 4 - 0
10
Kolejka 10: Beniaminek 03 II Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 2
10
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sparta Rakowiec 1 - 4
10
Kolejka 12: DSPN Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 12 - 0
11
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Keramzyt Szprudowo 2 - 2
14
Kolejka 14: Champions Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 7
14
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pogoń Prabuty 2 - 7
14
Kolejka 16: Gryf II Tczew MKS - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 0
17
Kolejka 18: Orły Tczew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Sztum</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
123456791011121314151618

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 8 8 2 2 4 21 - 33
Na wyjeździe8930519 - 39
Suma161752940 - 72


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE