1 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
+3 |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
+1 |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 (Sb) |
3 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 (Sb) |
5 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
+3 |
4 września 2021
4.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
+3 |
11 września 2021
11.09 - 15:00 (Sb) |
7 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
18 września 2021
18.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
26 września 2021
26.09 - 15:00 (Nd) |
9 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
3 października 2021
3.10 - 15:30 (Nd) |
10 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
+3 |
9 października 2021
9.10 - 16:00 (Sb) |
11 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
16 października 2021
16.10 - 11:00 (Sb) |
12 |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Start Miastko |
0 |
23 października 2021
23.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
+3 |
30 października 2021
30.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
0 |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
+1 |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
Czarni Czarne |
1 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
0 |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 (Sb) |
17 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
+1 |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 (Nd) |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 (Sb) |
19 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
+3 |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 (Nd) |
20 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 (Sb) |
21 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
+1 |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 (Nd) |
22 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 (Nd) |
23 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 (Nd) |
24 |
Czarni Czarne |
4 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
+3 |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 (Śr) |
25 |
Gryf II Słupsk |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
0 |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 (Nd) |
26 |
Czarni Czarne |
4 - 3 |
MKS Debrzno |
+3 |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 (Sb) |
27 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 (Wt) |
28 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
+3 |
7 maja 2022
7.05 - 16:30 (Sb) |
29 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 (Nd) |
30 |
Czarni Czarne |
5 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 (Nd) |
31 |
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
28 maja 2022
28.05 - 12:30 (Sb) |
32 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
+1 |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 (Nd) |
33 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 (Sb) |
34 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
+3 |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 (Cz) |