1 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 (Nd) |
2 |
Sokół Wyczechy |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
+3 |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 (Nd) |
4 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 (Nd) |
5 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
0 |
5 września 2021
5.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
12 września 2021
12.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
+1 |
19 września 2021
19.09 - 16:30 (Nd) |
8 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
25 września 2021
25.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
0 |
3 października 2021
3.10 - 16:00 (Nd) |
10 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
9 października 2021
9.10 - 16:00 (Sb) |
11 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 |
17 października 2021
17.10 - 15:30 (Nd) |
12 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
24 października 2021
24.10 - 13:00 (Nd) |
13 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 9 |
Gryf II Słupsk |
0 |
27 października 2021
27.10 - 20:00 (Śr) |
14 |
MKS Debrzno |
9 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 (Nd) |
15 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
0 |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 (Nd) |
16 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
0 |
5 grudnia 2021
5.12 - 13:00 (Nd) |
17 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 9 |
Start Miastko |
0 |
9 grudnia 2021
9.12 - 19:00 (Cz) |
18 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
+3 |
6 marca 2022
6.03 - 12:00 (Nd) |
19 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Sokół Wyczechy |
0 |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 (Nd) |
20 |
KS Włynkówko |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
+1 |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 (Nd) |
21 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
0 |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 (Nd) |
22 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:30 (Nd) |
23 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
+1 |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 (Nd) |
24 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 (Sb) |
25 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 (Nd) |
26 |
Brda Przechlewo |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 (Sb) |
27 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
+3 |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 (Wt) |
28 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 (Sb) |
29 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 (Nd) |
30 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 (Nd) |
31 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 5 |
MKS Debrzno |
0 |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 (Nd) |
32 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 (Nd) |
33 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 (Sb) |
34 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
0 |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 (Cz) |