1 |
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:00 (Nd) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
21 - 0 |
Lider Dębogórze |
+3 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 09:00 (Sb) |
4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
+3 |
8 września 2019
8.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Dragon II Bojano |
1 - 15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
15 września 2019
15.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 2 |
Jaguar III Gdańsk |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 11 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
29 września 2019
29.09 - 13:30 (Nd) |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
+3 |
6 października 2019
6.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Ejsmond Club |
1 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Jedynka II Reda |
1 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 11:00 (Sb) |
12 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
3 listopada 2019
3.11 - 18:00 (Nd) |
13 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 0 |
Arka II Gdynia SI |
+3 |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Kamionka Sopot |
|
14 marca 2020
14.03 - 11:00 (Sb) |
15 |
Lider Dębogórze |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
| 21/22. marca 2020 |
16 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Akademia Sportowa Pomorze II |
|
29 marca 2020
29.03 - 14:00 (Nd) |
17 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 (Sb) |
18 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Dragon II Bojano |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Jaguar III Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 10:00 (Sb) |
20 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 (Nd) |
21 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
3 maja 2020
3.05 - 12:00 (Nd) |
22 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Ejsmond Club |
|
10 maja 2020
10.05 - 17:15 (Nd) |
23 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
16 maja 2020
16.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Jedynka II Reda |
|
23 maja 2020
23.05 - 11:00 (Sb) |
25 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
31 maja 2020
31.05 - 17:00 (Nd) |
26 |
Arka II Gdynia SI |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 14:30 (Sb) |