1 |
Sokół Lubnia |
0 - 2 |
Brda Rytel |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Brda Rytel |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
+3 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 2 |
Brda Rytel |
+3 |
1 września 2019
1.09 - 14:00 (Nd) |
4 |
Brda Rytel |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Brda Rytel |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Brda Rytel |
6 - 1 |
Olimpia Czersk |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Meteor Silno |
1 - 5 |
Brda Rytel |
+3 |
28 września 2019
28.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
Brda Rytel |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 15:00 (Sb) |
9 |
MKP Szlachta |
1 - 3 |
Brda Rytel |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Grom Leśno |
+1 |
19 października 2019
19.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Czarni Piece |
2 - 1 |
Brda Rytel |
0 |
26 października 2019
26.10 - 11:00 (Sb) |
12 | Brda Rytel pauzuje | 2/3. listopada 2019 |
13 |
Brda Rytel |
5 - 1 |
Perła Czyczkowy |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 (Sb) |
14 |
Brda Rytel |
- |
Sokół Lubnia |
|
28 marca 2020
28.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Brda Rytel |
|
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 (Nd) |
16 |
Brda Rytel |
- |
Kolejarz II Chojnice |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Zieloni Łąg |
- |
Brda Rytel |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 (Nd) |
18 |
Brda Rytel |
- |
Orkan Huta |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
Olimpia Czersk |
- |
Brda Rytel |
|
3 maja 2020
3.05 - 14:00 (Nd) |
20 |
Brda Rytel |
- |
Meteor Silno |
|
9 maja 2020
9.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Unia Klawkowo |
- |
Brda Rytel |
|
16 maja 2020
16.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Brda Rytel |
- |
MKP Szlachta |
|
23 maja 2020
23.05 - 11:00 (Sb) |
23 |
Grom Leśno |
- |
Brda Rytel |
|
31 maja 2020
31.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Brda Rytel |
- |
Czarni Piece |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 (Sb) |
25 | Brda Rytel pauzuje | 11. czerwca 2020 |
26 |
Perła Czyczkowy |
- |
Brda Rytel |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 (Nd) |