1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 0 |
KP Gdynia |
+3 |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
UKS Klukowo |
0 - 8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
3 września 2017
3.09 - 11:00 (Nd) |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
+3 |
9 września 2017
9.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
17 września 2017
17.09 - 18:30 (Nd) |
5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 - 0 |
Oruński KP |
+3 |
23 września 2017
23.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
KP Gdynia AP |
0 - 14 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
30 września 2017
30.09 - 20:30 (Sb) |
7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Polonia II Gdańsk |
|
7 października 2017
7.10 - 16:00 (Sb) |
anulowany, było 4-0 |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
13 października 2017
13.10 - 20:30 (Pt) |
9 |
Portowiec II Gdańsk |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
21 października 2017
21.10 - 12:00 (Sb) |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 - 0 |
Zaspa Gdańsk |
+3 |
28 października 2017
28.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
KKS Koleczkowo |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
4 listopada 2017
4.11 - 15:00 (Sb) |
12 |
KP Gdynia |
0 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
8 kwietnia 2018
8.04 - 20:30 (Nd) |
13 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 - 1 |
UKS Klukowo |
+3 |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 (Sb) |
14 |
Morena Gdańsk |
1 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 (Nd) |
15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
+3 |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:30 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
16 |
Oruński KP |
1 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 (Sb) |
17 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
+3 |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
18 | Sopocka Akademia Piłkarska pauzuje | 19/20. maja 2018 |
19 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
27 maja 2018
27.05 - 19:45 (Nd) |
vo, na boisku 1:2 |
20 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 0 |
Portowiec II Gdańsk |
+3 |
2 czerwca 2018
2.06 - 12:00 (Sb) |
21 |
Zaspa Gdańsk |
1 - 10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+3 |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 (Nd) |
22 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
+3 |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 (Nd) |
vo, niestawienie się na zawody |