MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Gwardia Koszalin | 34 | 66 | 20 | 6 | 8 | 55 - 32 | ||||||
2. | Lech II Poznań | 34 | 65 | 20 | 5 | 9 | 71 - 37 | ||||||
3. | Bałtyk Gdynia | 34 | 64 | 19 | 7 | 8 | 55 - 34 | ||||||
4. | Jarota Jarocin | 34 | 59 | 17 | 8 | 9 | 57 - 47 | ||||||
5. | Elana Toruń | 34 | 58 | 16 | 10 | 8 | 70 - 42 | ||||||
6. | GKS Przodkowo | 34 | 57 | 15 | 12 | 7 | 62 - 40 | ||||||
7. | Sokół Kleczew | 34 | 55 | 16 | 7 | 11 | 60 - 47 | ||||||
8. | KKS Kalisz | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 44 - 44 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 |
9. | Świt Skolwin (Szczecin) | 34 | 54 | 15 | 9 | 10 | 55 - 42 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 |
10. | Wda Świecie | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 66 - 53 | ||||||
11. | Polonia Środa Wielkopolska | 34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 44 - 44 | ||||||
12. | KS Chwaszczyno | 34 | 46 | 14 | 4 | 16 | 56 - 63 | ||||||
13. | Pogoń II Szczecin | 34 | 44 | 13 | 5 | 16 | 46 - 50 | ||||||
14. | Górnik Konin | 34 | 40 | 10 | 10 | 14 | 44 - 51 | ||||||
15. | Chemik Bydgoszcz | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 39 - 59 | ||||||
16. | Pogoń Lębork | 34 | 30 | 9 | 3 | 22 | 36 - 71 | ||||||
17. | Vineta Wolin | 34 | 22 | 5 | 7 | 22 | 36 - 67 | ||||||
18. | Leśnik Manowo | 34 | 10 | 3 | 1 | 30 | 22 - 95 |
Bałtyk Gdynia | 1 - 0 | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 października 2016 - 15:00 | |
Bejuk Tomasz | ||||
Elana Toruń | 0 - 2 | Chemik Bydgoszcz | 1 października 2016 - 12:00 | |
Kawałek Robert Nowak Patryk | ||||
Polonia Środa Wielkopolska | 2 - 1 | Pogoń Lębork | 1 października 2016 - 16:00 | |
Świątek Adrian Solarek Jakub | Formela Damian | |||
Vineta Wolin | 4 - 1 | Górnik Konin | 1 października 2016 - 15:00 | |
Nagórski Adam Nagórski Adam Nagórski Adrian Niewiada Marek | Augustyniak Mateusz | |||
Pogoń II Szczecin | 3 - 2 | Leśnik Manowo | 1 października 2016 - 16:00 | |
Jaroch Gracjan Peda Krystian Peda Krystian | Nemoto Yuki Ejzygmann Dawid | |||
Lech II Poznań | 1 - 3 | Sokół Kleczew | 2 października 2016 - 13:00 | |
Moder Jakub | Bajerski Arkadiusz laurent diokel Thiakane Emile Koziorowski Tomasz | |||
KS Chwaszczyno | 0 - 3 | KKS Kalisz | 1 października 2016 - 15:00 | |
Czech Damian Balogun Kayode Tomaszewski Marcin | ||||
Jarota Jarocin | 1 - 1 | GKS Przodkowo | 1 października 2016 - 16:00 | |
Kostuch Przemysław (s) | Demianchuk Maksym | |||
Gwardia Koszalin | 0 - 0 | Wda Świecie | 1 października 2016 - 15:00 |
virgo. | 01.10.2016, 13:51:26 |
Elana dostaje w czape od Chemika 0:2
Mecz trwa. | |
virgo. | 01.10.2016, 14:18:56 |
Koniec meczu. | |
lkspogonlebork | 01.10.2016, 16:39:25 |
Polonia Środa WLKP. -Pogoń Lębork 2:1 | |
lkspogonlebork | 01.10.2016, 17:41:56 |
Vineta - Górnik 4:1
Koniec | |
lkspogonlebork | 01.10.2016, 17:53:32 |
Chwaszczyno - Kalisz 0:3
Gwardia - Wda 0:0 | |
lkspogonlebork | 01.10.2016, 17:54:26 |
Pogon mimo prowadzenia przegrała 2:1 | |
siedem | 01.10.2016, 19:23:45 |
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo = 1 : 1 | |
hekla | 02.10.2016, 17:01:50 |
Bałtyk -Świt 1-0 | |
R E K L A M A | |
londonnodnol | 03.10.2016, 19:57:06 |
Pogon Lebork haha hahah jaka cienka hahah | |