LKS Waplewo 3 - 1 Sokół Mareza 31 maja 2014 - 16:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Ruch Gościszewo 1 czerwca 2014 - 15:00
Wojtczak Radosław

jiminana   25.05.2014, 22:32:10
Waplewo-Sokół-Niedziela 15.30
 marian66   27.05.2014, 18:02:32
Waplewo - Mareza i Trzciano - Gościszewo. Zaczynają sie decydujące mecze. Ruch :love:
 amyswoje...   28.05.2014, 12:03:38
Ruch Ruch jestesmy z wami zapowiada sie ciekawe widowisko Ruch :love:
 kibic1996   30.05.2014, 19:10:49
Hehe, a co tutaj mamy
B-VIII - 105 Tęcza Szropy - LKS Waplewo - wo. 0:7 na korzyść zespołu LKS Waplewo - §16 pkt 5G RR
B-VIII - 106 KP Wandowo - KS Czernin, wo. 0:3 na korzyść zespołu KS Czernin - §16 pkt 5G RR
 jacekpotok   31.05.2014, 18:40:38
Witam :) Bramkarz szuka klubu młody zdolny moje byłe kluby to Wisła Tczew Potok Pszczółki Świt Dabrówka Obecnie roczna przerwa w grze kontakt : jacek.woloszyk@wp.pl
 lkswaplewo   31.05.2014, 21:15:09
Waplewo mecz z Marezą rozgrywa jutro : ))
 amyswoje...   31.05.2014, 21:26:02
Ciekawe mecz mial byc dzis
 drewniak   31.05.2014, 21:33:43
LKS Waplewo - Sokoł Mareza 01.05.2014 15:30
Zmiana terminu podana w komunikacie na stronie związku, jakieś dwa tygodnie temu.
 jiminana   01.06.2014, 09:23:45
Sokół nie robi problemów skoro był problem z chłopakami na sobotę to niedziela będzie dla wszystkich.

amyswoje... 3 - 1 LKS i co??
zebyscie wy tam od Waplewa Nie dostali !

amyswoje...   01.06.2014, 20:27:37
podedodemid nie jaraj sie tak bo co bylo uwas na jesieni tak sie jaraliscie ze ruch dostanie w pizde i co 3-1 a w gosciszewie mecz bedzie zaciety i sie okaze kto wygra wygra lepszy Tylko Ruch :love:
 amyswoje...   01.06.2014, 20:32:08
 tomekmek   01.06.2014, 20:59:12
Czernin rządzi!!!!!!!!!!! V
 Kibic_Gościszewo   02.06.2014, 04:31:05
Jakich 2 Goli nie uznał ? co jeden, który nie uznał a powinien być dla was to fakt, ale tego, że sędzia bał się dać czerwonej kartki dla waszego zawodnika to co zapomniałeś ?? Dodać...
1 Połowa Ruchu to ładna w wykonaniu Ruchu na samym początku już 3-0 dla Ruchu powinno być, ale wasz bramkarz ratował wam tyłki... to fakt, ale za to 2 Połowa to do was należała... I niech ten Damski tak nie startuje do sędziego bo w końcu wyleci z boiska.

Bramki :
Radosław Sławuta, oraz Radosław Wojtczak.

Dziękujemy za Dobry mecz.
 amyswoje...   02.06.2014, 07:06:57
Ruch najlepszy Ruch Ruch :idea: :idea: :love:
 marian66   02.06.2014, 07:11:59
Bramka nieuznana prawidłowo. Napastnik Rodla zagrał piłkę ręką więc gola nie powinno być :)
 Rodełko99   02.06.2014, 19:28:48
Reka, reka tylko ze sedzia pokazuje na srodek boiska a jak ktos z Ruchu krzyknal ze byla reka to zmienia decyzje. Nie radzil sobie kompletnie. Niezbyt dobre jest tez to ze Pan sedzia przyjezdza na mecz i odjezdza z niego autobusem z goscmi. Niesmak pozostaje. Dzieki za mecz. Pokazalismy charakter.
 zulugula   02.06.2014, 19:43:43
Czy leci z nami pilot? - nie krzyknęła cała gawędź w samolocie a czy w autobusie Ruchu jedzie Pan sędzia? - nie gromkim chórem krzyknęli ustawiacze meczów z Gościszewa :P a świstak siedzi i zawija...Co wy bierzecie w Trzcianie? Czyli z Twojej wypowiedzi można wysnuć wniosek, że wszystko byłoby ok dla Rodła jakby Pan sędzia uznał gola strzelonego ręką tak? Super postawa fair play. Cieszcie się że akurat taki sędzia prowadził zawody, byłby ktoś inny i nie wiem czy w siedmiu dokończylibyście ten mecz. Bał się kogokolwiek wyrzucić z czerwoną kartką. Niezłe ciśnienie macie na tą A-klase.
 amyswoje...   02.06.2014, 19:54:28
cisnienie maja na A-klase jak waplewo na Ruch na sobote RUCH :idea:
 drewniak   03.06.2014, 06:53:36
Do amyswoje i Podedodemid. Nazwy miejscowości piszemy z dużej litery! Czyli nie gościszewo a Gościszewo i analogicznie nie waplewo a Waplewo! Pozdrawiam
 baloo32   03.06.2014, 19:03:18
ruch wasze miejsce jest w b klasie bylem na sparingu z juniorem ml pomki chlopaki was osmieszyli 3-0 w pierwszej polowie Łunia to mało nie wyszedł z siebie.Nie wiem jak graja inne kluby b klasy ale z ta gra to w a klasie czarno widze
 LosEkspertos   03.06.2014, 19:32:29
Kolego Zulugula: normalny sędzia (pewnie o takim myślałeś) nie doprowadziłby do takiego bałaganu na boisku. To tyle z mojej strony.
 zulugula   03.06.2014, 20:17:23
LosEkspertos - zgadzam się z Tobą. baloo32 - a jaki był wynik końcowy tego sparingu? Przypomnę Ci, 3-4 dla Ruchu. A to czy nadajemy się do A-klasy pokażą dwa najbliższe tygodnie.
 baloo32   03.06.2014, 21:46:08
zulugula przypomne ci ze druga polowe graly rezerwy
 marian66   03.06.2014, 22:21:23
baloo32 - skończ już, kto Ty jesteś? Jakiś niespełniony zawodnik, którego nawet w takim Ruchu w B - klasie nie chcą?
 Rodełko99   03.06.2014, 23:37:19
amyswoje... a o co przepraszam się w tej lidze gra? o 5 miejsce? wiadomo że każdy gra o jak najwyższe. i to cisnienie jak mówisz jest za kazdym razem, ale o to by byc wyzej niz reszta. mowisz to o druzynie ktora 2 razy z rzedu byla na trzecim miejscu przegrala awans gdzie 2 kolejki przed koncem prowadzac 3-0 do przerwy mogla zapewnic go sobie, ktora w nastepnym meczu przegrala z ostatnia druzyna ligi i dodatkowo przegrala baraz o a klase :) Znamy smak rozczarowania na pewno, a więc gramy o jak najwyższe miejsce.
 Kibic_Gościszewo   04.06.2014, 04:21:35
Do Baloo32
Jakbyś nie wiedział to 3/4 składu w tym meczu sparingowym grało z j.mł. Pomezanii, więc nie mów jak gramy, bo akurat w tym meczu "Ruch" zagrał najgorszy mecz jak narazie w tym roku, z możliwych to prawda, ale sparingi się nie liczą, a lecz mecze ligowe i to co tam nasza drużyna pokazuje. To tyle z mojej strony.
 TrenerKP   07.06.2014, 17:00:14
GKS Gardeja : KP Wandowo 1-1 (0:0)
Bramka:
M.Olesiejuk
W mojej ocenie wynik sprawiedliwy , tylko że straciliśmy bramkę z karnego ( Ł.Grabowski) mogąc przed tym prowadzić 2:0.( Enej i Smenti). Jednak że po utracie bramki pogubiliśmy się i mogliśmy przegrywać 0:3. Najlepsze było na końcu , Ciemek wybił z pustej bramki a za 2 minuty będą sam na sam ( idealne podanie od Kaliny) trafił w nogę bramkarza . To była 90 minuta. Nie oceniam pracę sędziów gdyż nie jestem od tego ale po raz 3 w tej rundzie sędziował nam ten sam pan , nie mamy z nim miłych wspomnień . Pozdrawiam .