Zenit Redkowice 3 - 0 Barton Barcino 13 października 2013 - 14:00
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Sparta Sycewice 12 października 2013 - 15:00
Granit Kończewo 0 - 3 Echo Biesowice 13 października 2013 - 15:30
Polonez Bobrowniki 3 - 1 Wybrzeże Objazda 12 października 2013 - 15:00
Słupia Kwakowo 2 - 2 Jantaria Pobłocie 13 października 2013 - 13:30
Start Łebień 1 - 4 Garbarnia Kępice 13 października 2013 - 14:00
Unia Korzybie 1 - 3 Słupia Kobylnica 13 października 2013 - 14:00

chrobry73   24.09.2013, 19:17:08
oj, ciężko będzie grać z liderem
 Shogo11   08.10.2013, 10:14:39
Ciekawe mecze w Redkowicach, Charbrowie i Korzybiu. Ktoś może punkty urwać, komuś może czołówka uciec. Powodzenia wszystkim ekipom.
 kozihno2010   08.10.2013, 11:12:11
Pod kazdym wzgledem ciekawa kolejka. Zaczynamy powoli rozdzielac tabele wiec wszystkie punkty beda wazne.

Grzena   08.10.2013, 13:32:13
Niestety, po porażce w Korzybiu pierwsza 6 trochę się oddaliła Zenitowi, ale jeszcze nic straconego. Moglibyśmy się smucić gdybyśmy grali słabo, ale nawet w meczu z Unią graliśmy dobrą piłkę. Teraz czas na Barton. Coś czuje, że będzie niezły mecz :idea:
 Zidane29   08.10.2013, 13:37:55
Do Grzena przestańcie już pisać na temat Zenitu jesteście słabi i zajmujecie miejsce takie jakie macie wygrywa ten co strzeli 1 bramkę więcej od przeciwnika tyle odemnie pozdro
 kozihno2010   08.10.2013, 13:42:49
Do Grzena.
Mecz byłby ciekawy jakbysmy przyjechali w najsilniejszym składzie, nie szukam wymówek ale dzieki sedziemu z poprzedniej kolejki pojedziemy troche w okrojonym składzie co oczywiscie nie oznacza ze nie podejmiemy rękawicy. Show must go on :D
 Grzena   08.10.2013, 13:43:25
Kurde, przecież nic takiego nie napisałem. Nie napisałem, że jesteśmy zajebiści. Nie napisałem, że zasługujemy na wyższą pozycje. Nie napisałem, że wygrywa ten co strzeli tyle samo bramek co przeciwnik, więc nie kompletnie nie rozumiem twojego spiętego komentarza...
 Grzena   08.10.2013, 13:46:35
Jeszcze do Zidane29 - po co jest to forum? Żeby obstawiać mecze jak ty to robisz? Znając życie i to forum to te posty z typowaniem zostaną usunięte przez admina.
 Zidane29   08.10.2013, 21:08:43
Do Grzena nikt tu się nie spina tylko stwierdza fakty ale ok pozdro powodzenia dalej
 MP7780   08.10.2013, 22:03:33
Panowie czym sie przejmować,to jest tylko gra amatorska,bedzie koniec sezonu, i jedni awansują,drudzy spadną, zdrowie jest najważniejsze, a nie spinanie sie na innych. POWODZENIA.
 Grzena   08.10.2013, 22:53:29
Brawo Marcin :idea:
 Ukarz   08.10.2013, 23:32:14
Hm ciekawie ciekawie ;)
 Ukarz   08.10.2013, 23:32:38
 jar55   09.10.2013, 10:44:54
koledzy. jest to forum informacyjne i nalezy sie cieszyc , ze sa osoby typu Grzena,Zidane,MP7780,kozihno ktore maja cvos do zaoferowania i przekazania nam.pomimo tarc jakie maja tu miejsce ja jestem zadowolony z tego , ze jest jakis przeplyw informacj i mozemy byc zorjetowniy w sytuacji panujacej w naszej grupie. popatrzmy na 5 lige tam niczego nie ma poza wynikiem.brawo panowie nawet za te ostre wymiany ktore maja tez miejsce.
 Zidane29   09.10.2013, 15:51:06
Do Jar54 Każdy może się wypowiadać po meczach wygranych przegranych po to ta strona jest spięcia będą i tak jest to nieuchronne każdy jest za swoją drużyną ale trafne spostrzeżenie.pozdro
 Grzena   09.10.2013, 19:13:17
PP:
KS Zenit 2:3 Rowokół Smołdzino

*Po dogrywce
 ks.sokół   10.10.2013, 00:21:24
najciekawszy mecz zapowiada się w Korzybiu Uni ze Słupia Kobylnica mecz o lidera rozgrywek gdyż wątpie zeby sprata z charbrowem wygrala na ich terenie . licze na zwycięstwo Uni Korzybie maja dobry zaspół zwłaszcza napastnikow i srodek pomocy , zaś Słupia ma najlepsza obrone w lidze zwłaszcza środkowych obrońców którzy maja dobre warunki fizyczne jak i ustawianie się , cała gra slupi zalezy od nich ,jeżeli Korzybie znajdzie sposób na nich i szybko strzela bramke to mogą pokusic się o zwycięstwo . powodzenia dla wszyskich drużyn
 Ukarz   10.10.2013, 01:14:59
Niedziela :love:
 Zidane29   10.10.2013, 11:03:17
ks.sokół masz rację najciekawszy mecz w Korzybiu ale stawiam na Słupie mają mocniejszy skład i są bardziej doświadczeni.pozdro
 WladamWladem   10.10.2013, 11:04:35
Ciekawa kolejka sie szykuje az sie pokusze o typy :)
Zenit Redkowice - Barton Barcino Tego meczu za bardzo nie chce obstawiac poniewaz mamy male problemy przed tym meczem choc licze ze Barton oslabiony wywiezie jakis punkt z Redkowic
Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice meczu Charnowa jeszcze nie widzialem w tym sezonie ale mysle ze uda im sie wyciagnac remis lub Sparta zwyciezy
Granit Kończewo - Echo Biesowice Konczewo powinno wykorzystac atut swojego boiska i wygrac
Polonez Bobrowniki - Wybrzeże Objazda zwyciestwo Objazdy choc Polonez moze przez przypadek urwac jakis punkcik
Słupia Kwakowo - Jantaria Pobłocie tutaj licze na Kwakowo poniewaz lubie chlopakow i mysle ze dadza rade
Start Łebień - Garbarnia Kępice Garbarnia wygra bo typuje Łebień do spadku i mlodzi zawodnicy z Garbarni powinni dac rade chyba ze emocje ich poniosa
Unia Korzybie - Słupia Kobylnica ciezki mecz dla Slupii na ciezkim terenie ale powinni wygrac 2 bramkami

wszystkim zycze powodzenia i jak najmniej kontuzji
 FAN999   10.10.2013, 13:09:55
No panowie i aż chce się wchodzić na to forum :)

kolejka tutaj naprawdę ciekawa... jak dla mnie 3 najciekawsze mecze:

unia vs słupia - na papierze powinni wygrać goście ale jeżeli unia zagra dobrze w obronie może być niespodzianka!

zenit vs barton - mysle ze mecz bedzie wyrównany, jednak zenit moze minimalnie wygrac skoro barton przyjezdza oslabiony. mecz ciekawych druzyn

chrobry vs sparta - cieżko coś napisać o tym meczu. obstawiam remis tych ekip. byłem na meczu charbrowa... słabiutka obrona ;/
 Ukarz   10.10.2013, 23:03:38
Unia i Słupia grały sparing ze sobą chwile przed sezonem więc ekipy mniej wiecej wiedzą na co stać przeciwnika. wynik ze sparingu nie ma znaczenia teraz ale lekcja jest :P
 Ukarz   10.10.2013, 23:06:38
Dla obu ekip:)
 Grzena   11.10.2013, 01:51:34
Słyszałem, że kibice Zenitu i Bartonu podpisały pakt przyjaźni na mecz w Redkowicach i będą razem oglądać mecz i pić piwo. :idea:
 Barney   11.10.2013, 13:15:10
Skoro "podpisały" to już wiadomo, że są dziewczynkami, dwa redd'sy i do domu.
 WladamWladem   11.10.2013, 14:06:27
nic mi o tym nie wiadomo Grzena :weirdo:
 Grzena   11.10.2013, 16:51:08
Coś tam mi gadali kibice Zenitu po meczu w Korzybiu :P
 kozihno2010   11.10.2013, 22:45:47
Mi też nic o tym nie wiadomo. A ty barney idź do domu spójrz w lustro i odpowiedź sobie na pytanie dlaczego nikt cię nie lubi :-P
 Barney   12.10.2013, 14:29:50
kozihno2010 - nie identyfikuj innych ludzi z własnymi kompleksami, bo to zły sygnał dla biernych obserwatorów pracy Twojego mózgu. Pozdrawiam ;)
 Mydelko98   12.10.2013, 17:00:14
Polonez Bobrowniki 3:1 Wybrzeże Objazda (0:1) :)
 danek94   12.10.2013, 17:02:42
Z tego co mi Wiadomo To Chrobry - Sparta 2:1
Czyli Unia Korzybie Gra jutro o Lidera :love: :love: :love: :love: :love:
 Unia_6   12.10.2013, 19:00:56
CHROBRY 2:1 SPARTA
 Obserwator0   12.10.2013, 22:15:34
Kto zdobył bramkę dla drużyny z Objazdy?
 Unia_6   12.10.2013, 22:27:08
Wogole kto prowadzi liste strzelcow w tej grupie? Bo za kazdym razem ktos sie pyta podajcie strzelcow tego czy tamtego zespolu a nie wystawia listy strzelcow!
:|
 Simon714   13.10.2013, 14:57:40
W Redkowicach do przerwy 2:0 dla gospodarzy
 wybrzeze11   13.10.2013, 15:54:27
Przemek Cyrankowski. Dla Objazdy
 klasyczna9   13.10.2013, 16:02:58
Unia Korzybie ulega na własnym stadionie Słupi Kobylnica 1:3 info z pierwszej ręki :D
Gratulację dla chłopków i trenera :idea:
 Simon714   13.10.2013, 16:04:51
Zenit Redkowice. 3:0 BartonT Barcino
 Ukarz   13.10.2013, 16:33:24
Unia szkoda trochę wyniku moim zdaniem 1 połowa Słupia 2 połowa Unia jak napiszałem moim skromnym zdaniem remis ale bywa .dzieki za mecz poziom dobry ;)
 k2002   13.10.2013, 16:37:19
Unia Korzybie 1:3 Slupia Kobylnica
 k2002   13.10.2013, 16:38:43
Czyli LIdeR bez zmian A jak ppzostale wyniki ??
 spartanin1   13.10.2013, 17:21:16
byłem na meczu Unia-Słupia i wynik nie odzwierciedla tego co sie działo, pierwsza połowa remisowa a w drugiej Słupia miała problem wyjść ze swojej polowy ale wynik pozostaje na ich korzyść.Widać że Unia gra dobra piłke w środku pola.
 tomaszwitek   13.10.2013, 17:35:58
tez bylem na tym meczu i faktycznie Unia przeważała w drugiej polowie strasznie.A kibice Unia to wstyd i jeszcze jeden z zawodnikow miedzy nimi.Za tekie zachowanie klub powinien go wywalić.Słupia LIDEREM!!!
 FAN999   13.10.2013, 19:15:17
No mozna smialo powiedziec ze kolejka niespodzianek nie liczac meczu w Korzybiu, no a spotkanie w Redkowicach kwestia sporna... Ale jeszcze czekamy na wyniki outsiderow.
 jokier   13.10.2013, 19:23:35
"ukasz i spartanin1" chyba byliście na innych meczach. Jaki mecz wyrównany? W pierwszej połowie Unia oddaje jeden strzał . Sędzia nie odgwizduje kolejnego ewidentnego karnego dla gości. W drugiej połowie Unia nie oddaje już żadnego celnego strzału na bramkę Słupii, a goście marnują z siedem kolejnych "setek". Winik 1-3 to moim zdaniem najniższy jaki powinna osiągnąć Słupia, ponieważ była zdecydowanie lepsza i wygrała zasłużenie.
 chrobry73   13.10.2013, 19:26:36
jantaria 2-2 kwakowo
 Grzena   13.10.2013, 19:34:37
Start Łebień 1:4 Garbarnia Kępice
 jantaria!!!   13.10.2013, 19:34:47
Słupia Kwakowo -Jantaria Pobłocie 2:2 (2:1) Mecz walki konczyliśmy w 9.. Mecz Walki) Powodzenia Słupia.Jantaria :love:
 FAN999   13.10.2013, 19:39:29
lebien z hukiem spadnie z tej A klasy!! nie ten poziom panowie!! ale zaraz ktos ze startu wpadnie i napisze ze jeszcze duzo meczow ale niestety widac to ewidentnie. czerwona latarnia i mozna juz powiedziec smialo ze zasluzyliscie na to miano... :P powodzenia wszystkim za tydzien :idea:
 MP7780   13.10.2013, 20:11:24
Fan 999. Dziękujemy tobie za bardzo cenne uwagi. Chcemy cię za menadżera! A tak w ogóle...nie chciałbyś zostać psychologiem sportowym naszej drużyny?
 Ukarz   13.10.2013, 20:22:19
Yyy jokier grałem na tym meczu i było tak jak opisałem. w 2 połowie jak na pisał ktoś powyżej nie mogliście wyjść z połowy . ..moze troche przesadzil ale musisz przyznac ze 2 połowa należała do nas. Bramki rzut wolny ,karny i ostatnia w 94min jak cała drużyna rzuciła sie do ataku . Wygraliscie dobra okej każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie wiec bez podniecania tam :P
 spartanin1   13.10.2013, 20:51:04
dokladnie joker ja nie pisałem o strzałach chociaż to zawodnik Kobylnicy wybijał już chyba piłke ze swojej linij bramkowej w drugiej połowie a o posiadaniu i jego czasie a ten był na korzyść Unii ale wynik jest wynikiem.
 kozihno2010   13.10.2013, 20:51:43
To morze ja obiektywnie o meczu Zenit vs Barton. Jezeli ktos chce czytac to zapraszam. Nie tłumaczac sie Barton przyjezdza w okrojonm składzie ale tak bywa. Wiec lecimy naprawde pierwsza bardzo dobra płowa w wykonaniu Bartonu atakujemy staramy sie przerywac szybko akcje Zenitu mamy lekką optyczna przewage a potem strata w srodku idealnie wyprowadzona kontra i 1:0. Nie ogarniamy tematu i 2:0. zycie. Według wszystkich nie odgwizdany sporny karny dla WKS bywa niech sie sedzia tłumaczy, druga połowa Zenit atakuje u nas kontra i kurde ewidentny błąd sedziego Chałubinskiego bo nie było spalonego powinno byc 1:2 ale nie jest. Zenit atakuje my staramy sie kontrowac bo tak gramy i po kolejnym błędzie sędziego 3:0 po samobóju chociaz boczny pokazywaał spalonego.
Ogólnie Zenit fajna piłka ale dupy nie urywa. My osłabieni walczymy niestety wywozimy 0:3. Gratuluje Zenitowi i co musimy grac dalej.
Kolega z numerem 7 w Zenicie. Bardzo dobry i kulturalny piłkarz wiecej takich dobrze grał i jeszcze potrafił przeprosic jak zagrał nieczysto. pzdr Walker tak było na koszulce
 Zidane29   13.10.2013, 21:05:46
Wynik Unia- Slupia panowie. dziękuję opacznosci że tak mało Slupia o klasę lepsza.ps. Tadek To Slupia ma lidera pozdro.
 Gramy   13.10.2013, 21:05:47
Unia w 2 połowie atakowała, bo chciała odrobić straty. Do tego grała u siebie. Słupia miała bardzo korzystny wynik, mogła grać w defensywie. Stąd ta wasza przewaga. Z minuty na minute osiągaliście coraz większą przewagę, bo tak juz po prostu w piłce jest. Goście zaczęli się coraz bardziej gubić i cofać. Gdyby wziąć pod uwagę pierwszą połowę, to Słupia zdecydowanie lepsza. I jeżeli chodzi o rozgrywanie piłki oraz stworzone sytuację. Bramka dla Unii można powiedzieć przypadkowa.
Dla mnie Słupia zdecydowanie lepsza piłkarsko. Gdyby np do 60 minuty było 0:0 to z pewnością końcówka meczu nie byłaby dla Unii.
 Ukarz   13.10.2013, 21:30:55
He powiedział co wiedział;) na wiosne rewanż na razie 1 ; 0 dla was :P :P powodzenia i obiektywnej panowie !
 klasyczna9   13.10.2013, 21:54:31
liczy się panowie co w sieci. Polska też lepiej grała od Ukrainy i przegrała i to Ukraina prawdopodobnie zagra w barażach a nie my więc 3:1 dla Kobylnicy i jest po temacie. Tabela pokazuję siłę poszczególnych zespołów 8)
 Grzena   13.10.2013, 22:18:17
kozihno2010 - boczny sygnalizował pozycję spaloną, ale usłyszelibyśmy go dopiero jakby piłka dotarła do zawodnika stojącego zza linią obrony. Co więcej od tego sezonu wszedł w życie przepis, który mówi nam o tym że jak obrońca dotknie piłkę po podaniu do zawodnika na "ofsajdzie" spalonego nie ma, a ten właśnie to uczynił. A czy był karny i spalony? Hm, na ten temat się nie wypowiadam, bo sędzia zinterpretował to tak, a nie inaczej. Może miał racje, może nie. Każdy ma swoje zdanie. Powodzenia Barton :blink:
 Grzena   13.10.2013, 23:17:49
Relacja z meczu - KS Zenit vs. WKS Barton:

FAN999   14.10.2013, 00:28:39
MP7780.... po 1sze - potrzeba wam trenera a nie psychologa zeby zaczac grac a po 2gie przeciez mozna miec slabszy mecz nisz dzisiaj co?? 8) :P