Czarni Pruszcz - KS Sulmin 3:3 Goście prawie cały mecz w dziewiątkę.
Wisła Długie Pole- Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 (1:0) :)
Chwaszczyno 2:4 Gedania
 CZarny3   08.09.2012, 18:03:34
GKS Przodkowo 6-0 Potok Pszczółki (2-0)
 kibic4321   08.09.2012, 19:01:49
Brutalny mecz Sulmin-Pruszcz.Nie potrzebny był ten incydent na samym końcu meczu.
:push:
 liroy97   08.09.2012, 19:31:37
Jak to w Sulminie. Tam zawsze praktycznie bijatyka jest. Lecz mam pytanie. CO SIE DZIEJE Z PRUSZCZEM? :(
 rudy7   08.09.2012, 19:36:55
W meczu Chwaszczyna z Gedanią padło 6 goli z czego 4 to rzuty karne spowodowane dotknięciem piłki ręką.
 Trocken22   08.09.2012, 20:08:04
Sorry bardzo ale to zaczeli ludzie z pruszcza I nawet ich trener się dołączył do tego więc mają niezłą wizytówkę klubu .
 polskikibol   08.09.2012, 20:58:27
Co do trenera z pruszcza to zachował sie jak dziecko, podszedł do naszego zawodnika i kopnąl go w kolano ( AMATORSZCZYZNA ) . A teraz zadam jeszcze raz te pytanie do zawodnika z numerem 9 który grał na środku obrony " JAKI BYŁ WYNIK " ??. Zaczeliśmy mecz w 10 bo 11 nie dojechał, a od 10 minuty graliśmy w 9 bo nasz obrońca doznał kontuzji, dostalismy bramke do szatni. Ale pewna rozmowa motywacyjna w przerwie doszła do przełamania drużyny z osłabionym składem. na drugą połowe wyszliśmy zmotywowani i przez 5 minut 2 połowy wbiliśmy 2 bramki, potem gorsza gra naszego zespołu bo opadliśmy z sił, nie dziwcie sie. Boisko pruszcza można nazwać lotniskiem. CZEKAMY NA WAS W SULMINIE P I Z D E C Z K I :)).
 Vayshan   08.09.2012, 22:19:06
@polskikibol Jak nie umiesz się wypowiedać to nie wypowiadaj się wcale...
 kibic4321   08.09.2012, 22:35:08
To po części prawda. bo mówisz ale z jednej strony to zgadzam się z polskikibolem. TRENER nie powinien się tak zachowywać ja dziś to świadczy o własnej kulturze.trener powinien dawać przykład swoim zawodnikom a nie ich jeszcze podbudzać. zadam pytanie jak polskikibol JAKI WYNIK BYŁ??
 kapijantar17   09.09.2012, 09:07:24
Dzisiaj o 11:00 mecz GTS Rusocin - Gks Kowale W kowalach. Ps. Dla nas (rusocin) Remis będzie dobrym wynikiem z powodu braku 3 Podstawowych graaczy . No i powodzenia Dla przeciwnikow.
 szakal_9   09.09.2012, 10:24:51
do polskibol .... to czekaj w tym Sulminie ; )
 Olek10Rusocin   09.09.2012, 11:45:16
Co do zawodników Gtsu podstawowych to problemy z kadrą są i to ostre widze niespodzianka Wisła gratulacje :)
 szymon17   09.09.2012, 16:20:55
ej jak Amator z Żukowem ?
 liroy97   09.09.2012, 16:57:31
kowale 7:1 rusocin. goscie podobno przyjechali w 9 i w drugiej czesci mieli dwie dogodne kontry gdzie jedna z nich zostala wykorzystana natomiast przy drugiej bedac 3 na 1 nie oddali nawet strzału.
 Soudal   09.09.2012, 19:51:33
Amator : GKS 1:3 (0:2)
 DavidVilla7   11.09.2012, 23:05:46
Hehe lotniskiem to mozna nazwac wasze boisko :) Tak jak kolega powiedzial nie umiesz sie wypowiadac to sie zamknij chlopie bo posmiewisko z siebie robisz :) Podac wynik ? A co wygraliscie ze tak bardzo tego chcesz jebniety jestes chlopie ? Zastanow sie nad soba.Pozdro :)
 kibic4321   12.09.2012, 20:22:15
Jebnięty to ty jesteś.Dla Sulmina ten mecz był jak zwycięstwo nie dość że przyjechali w dziesięciu to jeszcze obrońca doznał kontuzji.W dziewięciu remisowali na LOTNISKU z jedenastką wam powinno być wstyd. HAHA 3:3
 DavidVilla7   13.09.2012, 21:20:45
Co cie to obchodzi czy nam jest wstyd frajerze ? Lotnisko to ten wasz plac do gry,bo boiskiem tego nie nazwe :)
 kibic4321   13.09.2012, 21:25:57
3:3 Grali w 9 a wy w 11 :D
 kibic4321   13.09.2012, 21:28:03
Po za tym trzeba było to pokazać jakim jesteś KOZAKIEM na boisku a nie tu na forum.
 DavidVilla7   14.09.2012, 16:04:14
Pokazalem tyle ile moglem,a tobie chuj do tego chlopie :P
 rudy7   14.09.2012, 20:07:08
Panowie wyluzujcie. Już powoli wiochą zajeżdża. Dajcie spokój. Po co komu takie spiny. Sporo meczy przed wami udowodnijcie na boisku kto jest lepszy. Pozdrawiam