jak obstawiacie wynik meczu Sadlinki - Zblewo ?
 Piach   16.09.2012, 18:04:12
 pontonio111   16.09.2012, 19:01:48
Stawiam, że Sokół wygra 2-0 :)
 FIFI1998   16.09.2012, 21:15:58
Jaki wynik obstawiacie w meczu Pogoń Prabuty vs Starogard Gdański ??? HIT KOLEJKI!!!
 Mks17   18.09.2012, 19:08:30
nie wiem jaki będzie wynik wiem, że bd ciężki mecz i na styku, ale my wytrzymamy i wygramy!

Mks :love: :love:
 LKS12345   20.09.2012, 20:50:27
Czarni trzeba się z nimi liczyć czy łatwy przeciwnik ??? słyszałem że obronę maja dobrą a atak słaby to prawda??
 Ruffian   20.09.2012, 23:49:42
Beniaminek 03 Starogard Gdański!!!!!!!!!!!
 Maranek   21.09.2012, 14:22:57
LKS12345 Jesteś z Błyskawicy ? Czarni Są mocni brakuje im szczęścia tylko np. w meczu z Centrum..ale wydaję mi się że jesteśmy dobrzy w środku pola ; )
 Maranek   21.09.2012, 14:42:36
 sokolzblewo   21.09.2012, 21:18:33
niech ktos uzupelni terminarz kiedy i o ktorej mecze!
 Karolek_   21.09.2012, 22:04:30
Czarni i słaby atak? Nie, tam atak jest najlepszy :D
 allstars   22.09.2012, 11:59:15
Kiedy gra Błyskawica i o której?
 buhaha   22.09.2012, 13:13:16
W Czarnych obrona to najlepsza formacja ; ))
 LKS12345   22.09.2012, 16:23:02
mecz Błyskawica- Czarni w niedziele o 14 zapraszam :)
 gutek_20   22.09.2012, 18:56:14
AP Malbork - Rakowiec 3:1 Dziękujemy :D
 Ruffian   23.09.2012, 14:55:35
Beniaminek 03 wygrywa 4:1 i inkasuje 3 punkty
 Toster   23.09.2012, 15:33:39
Brawo Prabuty ! Byliscie tacy pewni 7:2 albo 5:1 dla was:) a jaka wy łądną piłkę gracie! Wyjazd i na 21 ! Pozdrawiam:) :P
 MSM   23.09.2012, 15:36:48
Blyskawica - Czarni 3:1 Bramki Dumalski M., Mazurowski J., Krupa M. Brawo !!! :-D
 FIFI1998   23.09.2012, 16:13:26
Hej Beniaminek, nie rozpędzajcie się tak , bo w pierwszej połowie nic nie graliście , a my mogliśmy dołożyć jeszcze ze dwie bramki. Mecz był bardzo wyrównany. dwa gole co strzeliliście to poprostu fuks, raz odbiła się piłka od poprzeczki i wasz piłkarz dobił , a drugi raz wpadła z rzutu rożnego ale to wszysko przez wiatr :(
Dzięki za mecz .
 OsA_BeNiAmInEk_03   23.09.2012, 16:25:42
FIFI1998 mecz trwa 70 minut czyli 2 połowy mecz nie skończył się na pierwszej połowie..
 FIFI1998   23.09.2012, 16:30:02
Osa, powiem ci że jesteś świetnym bramkarzem, ale to że mieliście mocny wiatr w drugiej połowie ... to po prostu wykorzystaliście i z daleka wszystko strzelaliście
 Bibi_SS   23.09.2012, 16:47:02
Spójnia 0:2 Sokół Zblewo :|
 OsA_BeNiAmInEk_03   23.09.2012, 16:51:02
wiem my mieliśmy w drugiej wiatr ..ale za to wy w pierwszej a w dodatku u was numer 21 miał 2 razy sam na sam i sobie za mocno wypuścił piłę.
 FIFI1998   23.09.2012, 16:54:56
no tak , ale nie powinno się grać na sztucznej murawie bo po pierwsze można się nieźle pozdzierać , po drugie , w korkach nie to nie za bardzo na takiej nawierzchni, a po trzecie to piłka lata po odbiciu jak głupia :blink:
 FizjoterapeutaRM   23.09.2012, 16:56:23
Wie ktoś jak Kulice z Rodłem?
 OsA_BeNiAmInEk_03   23.09.2012, 16:57:48
no ale my nie ustawialismy murawy po drugie malbork też ma sztuczną..i nie narzekają
 pontonio111   23.09.2012, 17:45:12
Sadlinki-Sokół 0:2

Nawet bardzo wyrównany mecz w 1poł.ale w drugiej Sokół miał z wiatrem i wykorzystał to co miał.
Dzięki chłopaki za mecz :D
Pozdro
 Toster   23.09.2012, 18:40:02
Teoretycznie powiem ci FIFI iż jesteście dość słaby zespołem ponieważ gracie tylko wyjazd na 21 i tylko on coś robi i 11 :) a obrona to u was wielki -! Pozdrawiam + Dzieki za mecz;)
 Krecik.1   23.09.2012, 18:56:00
Jo [Napiszota mi to jeszcze raz,bo ja na to nie reguje nich wanna hatanka mi to zreguje]
 Maranek   23.09.2012, 19:36:16
Czarni 1 : 3 Błyskawica ...Luz mecz bardzo sympatyczny moim zdaniem te drużyny to powinny trzymać sztamę bo fajnie się rozumieliśmy ..
PS. Pozdro dla Mazura i nr.10 imienia nie pamiętam...Koszulką się wymieniliśmy i aż nadal czuje ten smród xD Czekam na rewanż Dzięki za mecz |) :D
 LKS12345   23.09.2012, 19:47:34
hehe moja koszulka nie śmierdziała tylko była nie świeża,a i co jabłecznik zrobiliście ?? , my też czekamy na rewanż :):)
 Bozia11   23.09.2012, 19:51:17
Dzięki za wybitego zęba Postolin ^^
 Maranek   23.09.2012, 19:52:44
Tak już wszystko w autobusie zeżarli xD a wy Piłki oddawać ;D LKS to ty Mazur ? :D
 Bozia11   23.09.2012, 19:55:28
haha , bk wywaliłem jabłko i jakaś babka dostała na rowerze , hahaha ;D Maranek , to ty Baran ? xd
 FIFI1998   23.09.2012, 20:00:11
Toster: powiem ci , że jeżeli byśmy byli słabi , to nie bylibyśmy na (czwartym chyba teraz)miejscu, no i mamy jeden mecz zaległy
 Toster   23.09.2012, 20:03:44
no jak gracie tylko lage na 21 i on tylko cos robi to wiesz. a jaki masz nr?:) 8)
 Mks17   23.09.2012, 20:21:24
Toster to nie była dla nas warunki, dlatego tak grali jak przyjedziemy to wam pokażemy jak gramy u Siebie:) Ap się o tym za tydzień przekona:) dzięki za mecz <ja 17>

Toster   23.09.2012, 22:10:11
Poprzedni wynik u was był 2:1:)) w Moim odczuciu a boisku spełniasz role takiej gwiazdy , a nic nie pokazałeś ..-.-
 Tobol7   24.09.2012, 09:35:14
Jaki wynik Starogardu ?
 FIFI1998   24.09.2012, 11:13:25
Kolego OsA Sztuczna nawierzchnia to nic złego ale trzeba mieć odpowiednie obuwi tak jak ci pisałem w normalnych korkach bardzo bolą stopy i jeździ się jak na lodzie jeśli nie wierzysz spróbuj sam lub przyjedzcie do nas na mecz w butach do gry na sztucznej trawie . Nie ma więcej pisać ogólnie mecz był dobry warunki dla obu drużyn były takie same a w Niedzielę to wy byliście lepsi dzięki za mecz zobaczymy co przyniesie wiosna gramy u siebie
 LKS12345   24.09.2012, 15:44:05
tAk LKS12345 TO MAZUR :):)
 FIFI1998   24.09.2012, 16:09:22
Ja grałem na prawym skrzydle z 16.no i nie graliśmy cały czas lady na 21, tylko jak wy byliście pod naszym polem karnym , co mieliśmy robić??? wam podać???wybijaliśmy , a tak to pare ładnych akcji mieliśmy
:D
 Maranek   24.09.2012, 18:58:45
LKS to czekam na rewanż i pozdrów nr.10 xD
 pontonio111   26.09.2012, 18:49:03
Mecz rozegrany na terenie Sokoła Sokół Zblewo 7- 0 Zieloni Marzęcino dnia 26.09.2012.