7. Świt Dąbrówka Tczewska 18 16 4 4 10 55 - 52

GLKS Różyny 1 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 1 maja 2013 - 17:00
GTS Goszyn 4 - 5 Lisovia Lisewo 22 maja 2013 - 18:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 GTS Świńcz 28 kwietnia 2013 - 14:00
GTS Rokitnica 1 - 0 GTS Rotmanka 22 maja 2013 - 18:00
Pauza: Ogniwo Borkowo, Wisła Drewnica,

INTER_Krzywe_Koło   03.02.2013, 12:37:16
Siema. Znacie może terminy meczów towarzyskich Waszych drużyn?? Możecie pisać je tutaj albo wysłać mi na gg 5865823 lub maila dawidkucma@wp.pl a bedę wszystko uzupełniał tutaj na bieżąco. Pozdrawiam.
 lisovia111   07.02.2013, 21:49:12
Lisovia gra 16 lutego w Gościszewie o 15.Pierwsze spotkanie w odmłodzonym składzie Pozdro :)
 turbodymomen   17.02.2013, 17:41:34
Lisovia 0-13 Ruch Gościszewo :D
 Spartanin   17.02.2013, 19:12:00
Witam
Moja dziewczyna Ania jest chora na SM. Potrzebuje waszej pomocy. Miesięczny koszt leczeni to około 4000zł. Każdy grosz się przyda. Wolicie aby wasz podatek zabrało państwo? czy może wolicie oddać osobie potrzebującej nic na tym nic na tym nie tracąc.

GTS ROKITNICA - GTS ROTMANKA 1:0
WYNIK MECZU Z DNIA 22 MAJA 2013, GODZINA 18.30, BO BURZA BYŁA :)
 gruntchmielu   22.05.2013, 22:34:12
Goszyn - Lisovia 4:5 :D Klub Lisovia od pierwszych minut zaatakował przeciwnika z Goszyna i nie dał szans rywalowi gdyż już w 20 minucie spotkania było 0-3 drużyna z Goszyna nie wiedziała co się dzieje ale dostali niespodziankę w postaci rzutu karnego którego zamienili na gola chwilę później sędzia popełnił błąd i za faul bramkarza na 18 metrze boiska podyktował rzut karny tak zrobiło się 3-2 Lisovia zaczeła atakować i grać swoją pilkę po chwili Tomasz Chmielewicz wprowadził klub do szaleństwa strzelając 4 bramkę jednak szybka kontra i uderzenie ze skraju pola karnego nie dała szans bramkarzowi Lisovii do połowy było 3-4 po przerwie pogoda się zmieniła i gra uspokoiła lisovia cały czas przewazała na boisku strzelając 5 bramkę z rzutu karnego taki wynik utrzymywał sie do 90 minuty gdzie zawodnik Goszyna okiwał 4 zawodników podał i wpadła ostatnia bramka meczu wynik 4-5 może wysoki ale mecz warty obejrzenia dużo akcji dobrej gry no i nareście Lisovia ma 3 punkty