Mecz kolejki ! Olimpia Sztum - Błękitni Kmiecin :D
Niech wygra olimpia. ; D
Ale ciekawy mecz sadlinki i skarszewy . ; D

Sadlinką przydaca się 3 punkty. xd
 Givera155   07.05.2012, 00:16:17
Jak my wygramy z Kmiecinem to oni się chyba załamią;D jako jedyna drużyna ale chociaż spróbujemy. Sadlinki raczej wygraja z Skarszewami.
Kwidzyn - Malbork? może być dobry mecz.
 JaroZieloni   07.05.2012, 17:44:12
 Rodło_nr18   07.05.2012, 18:11:04
Givera155 - Mam nadzieje że będzie dobry mecz ale powalczymy o 3 punkty. Co do Sadlinek też bym chciał żeby Sadlinki wygrały bo wtedy jak wygramy z Ap Malbork wyprzedzimy Skarszewy 2 punktami i będziemy na 3 miejscu :D

JaroZieloni - Jak zagracie tak jak z nami może być ciekawy mecz. Możecie go wygrać ewentualnie zremisować :) tylko w 11 grajcie a nie tak jak z nami pierwsze 5 min w 10. :P

Życzę powodzenia wszystkim :)
 Trzciano   09.05.2012, 16:43:33
JaroZiloni...
"Czekamy na mecz Zieloni : Trzciano morze być ciekawie.....??? zdobędziemy jeden punkt i wyprzedzimy waplewo :D :D bardzo na to czekamy...!!!"

Od kiedy może sie pisze przez rz?

Chyba ci chodziło o Morze jako woda...
 DanielTczew   12.05.2012, 14:04:46
GRYF 22:0 Waplewo . Mamy rekord ligi tzn wynik najwiekszy w lidze. Wisła Tczew kumaci wiedza o co chodzi :D !!!
 Givera155   12.05.2012, 14:41:11
Gratuluje Gryf;D Po kmiecinie macie najwiecej bramek strzelonych;D
A my jutro mecz z liderami! :D:D
 FrankLKS   12.05.2012, 14:41:12
Gratulacje , wgl zawodników z Waplewo było 11 ?
 olimpia_bartek   12.05.2012, 15:39:51
Gratulacje.
 trener   12.05.2012, 20:02:31
KOP RODŁO KWIDZYN - AP MALBORK 6-2 (3-1). BARDZO SYMPATYCZNA DRUŻYNA. POWODZENIA I POZDRAWIAM ZESPÓŁ I TRENERA Z MALBORKA
GRZYMSKI 4
LEWANDOWSKI 2
 DobraDobra   13.05.2012, 00:31:06
Najlepsza bramka spotkania Ap-Gryf była bramka zawodnika z numerem 4, który po chwili z 30m trafił w poprzeczkę :)
 JaroZieloni   13.05.2012, 10:35:07
Sorry chłopaki z Trzciana ale nie przyjedziemy ,bo nie mamy transportu.

Brawo dla naszego prezesa

:/ :/
 Givera155   13.05.2012, 12:27:05
Kmiecin 5:2 Olimpia
pierwsza połowa była wasza ale w drugiej połowie piłka była nasza. Dobrze graliście i gratuluje.
 wojtek99   13.05.2012, 17:21:23
spójnia Sadlinki 0-1 Wietcisa Skarszewy :love:
 Givera155   13.05.2012, 18:54:04
Fuck!
 Rodełko99   14.05.2012, 11:41:02
to sie zieloni naczekali na mecz i nie przyjechali! wypadałoby chociaż zadzwonić że nie przyjedziecie nikt by nie czekał!
 SzolaGRYF   14.05.2012, 21:13:56
Gryf 22-0 Waplewo

No niby jest ten najwyzszy rekord w lidze, ale powiem tak: Goscie z Waplewa wyzywali nas, ze nie mamy kultury.. Niby co takiego zrobilismy? Zaczeliscie nas wyzywac, a jak poszlo jakies zdanie w wasza strone, to pobiegl jeden od was do mamy i poskarzyl sie, ze jest wyzywany, matka do naszego trenera. NO WTF? Waplewo = jedno wielkie bagno