Radunia Stężyca 3 - 1 Murkam Przodkowo 17 września 2011 - 11:00
Ceramik Łubiana 5 - 5 GKS Żukowo 17 września 2011 - 10:30
GKS Sierakowice 3 - 2 Cartusia Kartuzy 18 września 2011 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino, Borowiak Czersk,

wraku   11.09.2011, 16:05:42
Niezasłużona wygrana FC Gowidlina nad GKS Sierakowice 5:3 lepiej operowali piłką ale z gry to Sierakowice były lepsze no i pomoc sędziego 3i 4 bramka.Zachowanie trenera Gowidlina pała o pomstę do nieba taką nienawiść przelewa na zespół z Sierakowic ,że żal oglądać wyjście z kibicem z pięściami do piłkarza wskazuje niemoc u trenera.WSTYD PANIE KOLKA WSTYD.Mam nadzieję,że związek coś w tym kierunku zadziała a piłkarzom z Gowidlina gratuluję i współczuję takiego trenera.
 Leroy   12.09.2011, 00:12:37
Grałem na sparingu jr. A w meczu radunia - przodkowo i wtedy gra wyglądała naprawdę ładnie.
Jestem bardzo ciekaw jak będzie wygladał mecz w naszym roczniku.
 Virving   15.09.2011, 19:59:24
Tecza Brusy i Kaszubia Kościerzyna wycofały sie z rozgrywek... Przeczytajcie sobie na pomorskim-zpn

co grają zespoły
a sierka zawsze walczy o zwyciestwo i napewno nie dadzą catrusi punkcików :s :blink:
Ceramik Łubiana 5:5 GKS Żukowo (3:1)

W pierwszej połowie dominował Ceramik ... a pod koniec drugiej połowy Żukowo wykorzystało sytuacje jak piłkarze z Ceramika się kłócili i wykorzystali lewą stronę gdzie był pomocnik który nie jest zbyt szybki ... i brali go sprintem ... I NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE CERAMIK DA SIE OKŁADAĆ W TYM SEZONIE !!! :D :D :D :idea:
 Leroy   17.09.2011, 21:42:21
Radunia praktycznie całą drugą połowę (oprócz pierwszych 10 minut) grała w 10. wtedy Przodkowo zaczęło dominowaC ale nic konkretnego z tego nei wychodziło. Dopiero w sotatniej akcji nasz środkowy obrońca popełnił błąd i murkam strzelił na 3:1
potem znowu kartuzy strzeliły na 2:2
nerwowa końcówka aale zawdonik z sierki wszedł odważnie w pole karne i został zfaulowany
Piotr Żybko
Sierakowice dzięki za mecz i powodzenia w lidze.
 bobek_18   18.09.2011, 21:48:22
Trzeba z sędziami porozmawiać żeby wyniki wstawiali... bo lipnie ta tabela wygląda jak są same zera ...
 CZarny3   19.09.2011, 15:16:27
Chyba raczej powysylac wyniki do administracji, najlepiej jak zrobi to kilka osob dla wiekszej wiarygodnosci, a poza tym to w innych juniorskich ligach tez same zera widac admini zarobieni. Jak chcesz zobaczyc tabele bez zer to na pomorskim-zpn
 witos95   19.09.2011, 17:20:24
tam też wyników niektórych brakuje
 Leroy   19.09.2011, 19:37:37
na pomorskim - zpn jest w naszej lidze tylko jeden wynik.
Reszty jak nie było tak nie ma
 Gosteks-Radunia   19.09.2011, 20:17:00
taaa jeden i do tego nie taki jak powinien bo z tego co nam wiadomo był walkower 3-0 dla czerska ponieważ gracze z przodkowa nie mięli badań ehh