Sporting II Leźno 0 - 0 Amigo Przyjaźń 1 kwietnia 2012 - 14:00
Amator II Kiełpino 1 - 7 Celtic Reda 31 marca 2012 - 16:00
Murkam II Przodkowo 6 - 2 GKS III Kolbudy 1 kwietnia 2012 - 13:00
UKS Klukowo 2 - 6 GKS Żukowo 31 marca 2012 - 13:00
Kamionka Sopot 3 - 2 Karlikowo Sopot 31 marca 2012 - 11:00
OKS Janowo 3 - 2 KKS Koleczkowo 31 marca 2012 - 15:00
Dragon Bojano 5 - 2 KP Gdynia 9 maja 2012 - 17:00

Moje typy:
Sporting II Leźno - Amigo Przyjaźń 1

Amator II Kiełpino - Celtic Reda 2

Murkam II Przodkowo - GKS III Kolbudy 1
(gdyby z Kolbudami zagrał skład Murkamu z meczu w Redzie, postawiłbym 2, ale terminy meczów I i II drużyny nie są zbieżne)

UKS Klukowo - GKS Żukowo 1

Kamionka Sopot - Karlikowo Sopot 2
(Karlikowo po zimie wygląda bardzo dobrze nie powinni mieć problemów)
OKS Janowo - KKS Koleczkowo 1X

Dragon Bojano - KP Gdynia 2
(Dragon bardzo szczęśliwie wywiózł punkty z Koleczkowa, do przerwy powinien przegrywać 2:0, po przerwie obraz meczu uległ zmianie; co do KP to zagrali oni bardzo dobre zawody, a mecz z Leznem powinni wygrać 10:0, naprawdę dobra piłka na ich nowym stadionie)
 stawiar8   30.03.2012, 13:38:18
SPK- Karlikowo Sobota godz 11:00 Złoty Kłos Arena Bitwy pod Płowcami Zapraszamy!
 ex-sprinter   31.03.2012, 12:57:41
gdyz to nie jest miejsce na obstawianie tylko komentowanie... do obstawiania masz miejsce inne!!!
 sebamu   31.03.2012, 13:12:26
SPK - PDP 3-2
 Rudolf18   31.03.2012, 13:49:59
To czemu Davidovsky moze obstawiać a inni nie mogą.
 ZajacSPK   31.03.2012, 14:29:57
Tak jak już sebamu napisał Kamionka - Karlikowo 3:2
 piotr84   31.03.2012, 15:03:47
derby Sopotu dla KAMIONKI!!!! mecz dobry z gry lepsza KAMIONKA!!!! tak dalej S.P.K!!!!
 Grajek89   01.04.2012, 08:45:34
Trzeba teraz liczyć się z SPK są w stanie ograć każdą drużynę z czołówki.Mają silną i dobrze poukładaną drużynę z ambicjami.Gratulację dla SPK Kamionki Sopot.
 mungool   01.04.2012, 12:11:50
amator - celtic 1:7 a nie 6 :)
 kibickks   01.04.2012, 14:05:57
OKS Janowo Rumia - KKS Koleczkowo 3-2 (3-0)
Sedzia "padaczka" wystraszony, robiacy mase błedów w obie strony! Najlepsze cytaty z meczu, oczwiscie słowa sedziego : "no przyznam sie ze pierwszej bramki dla Janowa nie powinno chyba byc bo tam był aut " ( aut był i przez brak reakcji sedziego padła pierwsza bramka!), bramka zawodnika który przed strzałem na bramke jednego z zawodników OKSu stał na pozycji spalonej czym absorbował uwage bramkarza KKSu i po rykoszecie dobił piłke stojac na lini bramkowej! Sedzia na to "to nie jest spalony" Wczesniej karny dla OKS za reke w polu karnym! Później reka w polu karnym OKSu a sedzia na to " On dostał w ramie i reke miał przy sobie" A był ruch zawodnika Rumii do piłki i wypicie jej reka! 2połowa to zdecydowana przewaga KKSu na bramke OKSu po której padły dwie bramki! Oczywiscie bez błedów sedziego sie nie obyło, gwizdał spalony za spalonym, stojac na srodku boiska! Po jednej akcji w której odgwizdał spalonego zawodnikowi KKS (oczywiscie spalonego nie było) stwierdził ze "chyba był spalony, albo gracz KKSu jest tak szybki ze wyprzedził o kilka m zawodnika OKSu" Jak miał nie wyprzedzić jak wbiegł miedzy 2 stoperów OKSu wazacych po 90kg a gracz KKSu moze z 65kg!!!
Gratulacje dla OKSu Janowo za zwyciestwo i dobry mecz w ciezkich warunkach :)
 chdszcz   01.04.2012, 16:45:49
zaległy mecz pomiędzy Bojanem i Gdynią zostanie rozegrany w świąteczny poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 17:00 w Szemudzie
 dawidovsky   01.04.2012, 16:55:11
Za takie sędziowanie, jak w Rumi od razu powinien byc wyznaczony obserwator na następny mecz tego sędziego.
Bo co ten człowiek robił to woła o pomstę do nieba. Nie chodzi tu o to, że był stronniczy, bo nie był, ale widać, że od zawsze miał zwolnienie z wf-u i kompletnie nie 'czuje' gry w piłkę. Wykazał się także nieznajomością przepisów. Dobrych sędziów promować, słabych wywalać! Jest sporo chłopaków na kursach sędziowskich, dziury da się więc załatać.
 MLODYAG   01.04.2012, 17:54:37
Skąd wiesz chdszcz ze ten mecz bedzie w ten dzien?
Kilka starych wyników jest dalej nieaktualnych:
(kolejka 11) B II – 73 KP Gdynia – GKS III Kolbudy 3:0 vo – udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
(kolejka 12) B II – 82 GKS III Kolbudy – LZS Bojano 0:3 vo – udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
(kolejka 13) B II – 88 OKS Janowo – GKS III Kolbudy 3:0 vo – udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
 NISKI10   02.04.2012, 17:48:00
a bojano vs sporting w sobote wtedy na jakim boisku bendzie rozegrany mecz???
 Grajek89   03.04.2012, 09:11:02
Niski10 jak piszesz tu to weż ze sobą słownik i nie rób baboli bo wstyd.
 kula12   03.04.2012, 09:22:32
"weż"
 Bizonik   15.04.2012, 16:20:31
B II – 109 UKS 82 Klukowo – GKS Żukowo 3:0 vo – udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (Wojciech Herka)