Restal Agri Kulice 0 - 3 Świt Radostowo 5 września 2010 - 16:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 LKS Waplewo 4 września 2010 - 12:00
Ruch Gościszewo 1 - 1 Sokół Lubichowo 4 września 2010 - 16:30
Mariusz Borowiecki (k)
Wojciech Wilkowski

pajcyk   29.08.2010, 19:44:12
za tydzień mecz dwóch ostatnich drużyn. Ktoś z tego dołka się odbije. Powodzenia :) :) :)
 dudek_spojnia   30.08.2010, 20:56:09
drewniak nie dziw się że mecz jest tak szybko bo gospodarze zawsze ustalają mecze pod siebie żeby mieli pełen skład na meczu, a w sobotę wypada tak że kilku chłopaków od nas po meczu od razu idzie do pracy i dlatego mecz jest tak szybko |)
 kamilo   30.08.2010, 21:45:27
Ruch Gościszewo - Sokół Lubichowo 4-09-2010 godz 16
 okland   30.08.2010, 22:29:25
panowie to jest najslapsza grupa malborska od kiedy pamietam,a tu napinka jakas,

Roman64   01.09.2010, 10:31:18
Mecz Ruch Gościszewo - Sokół Lubichowo - 04.09.2010 godz.16.30 - taką informację otrzymaliśmy od Ruchu.
 kamilo   01.09.2010, 18:37:27
mozliwe ze o 16.30 bo o 13.30 graja juniorzy ruchu z czarni przemyslaw
 Sumik   01.09.2010, 19:01:41
Prosze o podanie terminarzy swoich drużyn :)
Narazie pelne terminarze meczy u siiebie przekazali: Mewa i Restal - dzieki :idea:

Wyniu   02.09.2010, 14:05:26
Bardzo dobrze lubimy wyzwania :D:D no i oczywiście dobry futbol mam nadzieje będzie do zobaczenia w sobote :)
 Wesoły   02.09.2010, 19:00:29
Jurand - Zawisza (sobota 15:00)
 Wyniu   02.09.2010, 20:52:34
poprawka wesoły godz 16 :) meczu nie przekłada się na 3 dni przed ;/;/ ale cóż na 16 zostało uzgodnione
 Zawi.kawa   03.09.2010, 08:08:37
a z drugiej strony można powiedzieć że Lasowice czeka ciężki mecz z Zawiszą no nie?
Wszystko będzie jasne już w Sobotę o godzinie 19
 kamilo   03.09.2010, 08:21:30
mysle ze zawisza da sobie rade powodzenia wszystkim
RUCH :D
 Sumik   03.09.2010, 14:41:20
Na którą godzinę wkońcu jest mecz Jurand - Zawisza??
 binek   03.09.2010, 18:52:15
jasno napisal wyniu na 16 ;* pzdr Świt :idea: :love:
 szefuncio88   04.09.2010, 13:10:08
Sokół lubichowo:D:D:D:
 Sumik   04.09.2010, 13:34:11
Jeśli ktoś będzie wiedział wyniki meczy oraz strzelców bramek proszę o podanie :)

Chivu   04.09.2010, 15:41:05
Dla Spójni obydwie Budziński Rafał i obydwie z karnego :)
 klasowiczb   04.09.2010, 18:15:25
Ruch - Sokół 1:1
 -riot-   04.09.2010, 18:18:34
Jurand Lasowice - Zawisza Czarne Dolne 1-4 (0:2)

kolega   04.09.2010, 21:47:48
tak słabo grającego Starego Miasta to jeszcze nigdy nie widziałem. Pokonali Stary Targ w dziesięciu( czerwona kartka w 12 min ). Stary Targ jest słaby .Stare miasto pokonało by go nawet w dziewięciu ( Stary Targ to najsłabsza drużyna w A-klasie) Powodzenia.
 kolega   04.09.2010, 21:54:24
Stary Targ z Gutiarem musi dużo pracować nad zespołem żeby nie spaść z A- klasy. Jak się przyjeżdża na mecz bez bramkarza to są takie efekty. ( choć bramkarz zawinił tylko przy pierwszej bramce)
Chyba Waplewo będzie dominowało w tej gminie. :P :P :P
 kamilo   04.09.2010, 22:56:09
ruch - sokłó 1-1 (0-0) dla ruchu Bramka: Mariusz Borowiecki w 87 min. (z rzutu karnego)
bramka dla sokoła wpadła nie fer nie maja szacunku jak zawodnik z ruchu diostał pilka calej siły po brzuchu ze nie mog odychac to sedzia jakos niby to puscił i strzelili bramke jak kazdy patrzalna tego co lezy nawet bramkaz a ono wykorzystali i strzelili bramke....
juz by kibice z sokoła dostali w pizzzzddd!!!!!!!! od kibiców ruchu mało brakowałó ale pozegnanie z odjazdu mielili super zostali odprowadzeni kawalek na ulice przez ;paru kibiców ale wyzwiska szły na nich ze by nie było napisałem szczera prawde powodzenia wszystkim :s
 skylark   05.09.2010, 10:07:30
gra się do gwizdka... sytuacja taka miała miejsce, jednak dopóki nie ma gwizdka trzeba grać...
 Betker-MLkS   05.09.2010, 10:24:52
Mewa Gniew 4:2 Orzeł Subkowy (3:0)
bramki dla Mewy:

pozdro
 Roman64   05.09.2010, 10:33:56
Ruch - Sokół 1:1 (0:0). Bramkę dla Sokoła zdobył Wojciech Wilkowski wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Ruch w końcówce po problematycznym rzucie karnym wyrównał. Sędzia starał się jak mógł aby Ruch nie przegrał i w końcu mu się to udało.
 kamilo   05.09.2010, 11:26:34
no ruch miał okazje jeszcze to wygrac nie wykorzystanie posredniego na polu karnym przed bramka to sie nie udało przyszła kolej na rzut karny i sie udało ale sokół tez nie wykorzystał paru akcji strzał na pusta bramke jak piłka była w siadce prawie została wybita przez obronce ruch ale mojim zdaniem wynik był słuszny obie druzyny pokazały swoj poziom powodzenia :love:
 Darekrei   05.09.2010, 13:01:51
kolego kamilo.
nie przerywa sie gry kiedy zawodnik wychodzi sam na sam z bramkarzem.
sytuacja z karnym dla ruchu jeszcze smieszniejsza, piłkarz sokoła robiąc wslizg dostał piłką w rekę. Sedzia biegnie pokazuje ręką ze wolny przed polem karnym, zaczyna sie krzyk " KARNY, KARNY". I zmiana decyzji prawdopodobnie pod wpływem emocji. To po co taki sędzia potrzebny, już lepiej jakiś Zenek z pola lepiej by sędziował. To jest moje zdanie.
 prezes1969   05.09.2010, 13:31:54
Moim zdaniem wynik odzwierciedla przebieg gry. Nie ma co dywagować na temat tego, kiedy się grę przerywa, a kiedy nie, tak samo jak na temat słuszności karnego (tudzież karnych niepodyktowanych). Mecz Ruchu z Sokołem jest już historią. Odbył się w sportowej, miłej atmosferze. Życzę Sokołowi powodzenia w następnych grach.
 rawuzs   05.09.2010, 13:53:30
Moim zdaniem karny słuszny. Jeżeli chodzi o miejsce to sędzia dobrze nie widział czy stało się to w polu karnym bo stał jakieś 10 metrów od tego zdarzenia. Gdy podbiegł bliżej zorientował się że był to 14-15 metr po czym słusznie podyktował karniaka. Jeżeli chodzi o pośredni to można by uznać to jako kontrowersję ale bramka nie wpadła więc nie ma za bardzo co tego roztrząsać. Uważam że sędzia nie popełniał jakiś rażących błędów i sprostał zadaniu. Ogólnie mecz na remis w 1 połowię Ruch miał przewagę i sytuację natomiast w 2 połowie Sokół dominował prócz ostatnich 10-15 minut. Podsumowując oba teamy pokazały kawałek dobrego futbolu i stworzyły miły dla oka kibica spektakl piłkarski. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych spotkaniach.
 Roman64   05.09.2010, 14:03:00
Macie rację mecz Ruch-Sokół to już historia, a końcowy wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Życzę powodzenia Ruchowi w następnych meczach no i do zobaczenia na wiosnę w Lubichowie.

amistar   06.09.2010, 08:50:59
Trzeba dodać ,że poziom sędziowania systematycznie wzrasta od kilku lat. W A klasie są sędziowie ,którzy mają uprawnienia na V ,IV ,a nawet III ligę. I to jest bardzo korzystne dla tych rozgrywek. Brawo sędziowie.
 binek   06.09.2010, 11:49:59
Kolejny mecz rozpoczęty nerwowo. Od samego początku Restal przycisnął i próbował objąć prowadzenie, a my nie mogliśmy opanować piłki na ich boisku (trochę długa trawa, piłka skakała jak chciała) Na szczęście nasza obrona sprawowała się bez zarzutów. Już w 25 minucie rozpoczęło powolne oblężenie bramki gospodarzu. W idealnej sytuacji znalazł się Jakub Grabowski jednak zabrakło szczęścia. Chwilę później także mógł strzelić, ale jakoś udało się bramkarzowi wyciągnąć piłkę. Kulice także trafiają w spojenie po strzale z dystansu. Następnie z rzutu wolnego Wojciech Grabowski ładnie uderza, a piłka odbija się o mur i trafia w poprzeczkę. Niestety w tej połowie brakuje szczęścia. Mogliśmy już prowadzić tylko zawodziła skuteczność. W drugiej połowie nastąpiła zmiana za Łukasza Mokwę wchodzi Rafał Kukliński, który w krótkim czasie pięknie wrzuca z rzutu wolnego z połowy boiska Jakubowi Grabowskiemu, a ten strzela z 5 metrów z głowy i prowadzimy 1-0. Kulice w tym momencie się odsłoniły i zaczęliśmy coraz częściej atakować. Mogło być o wiele więcej bramek, ale brakowało wykończenia. W około 75 minucie kolejna podobna bramka Jakuba Grabowskiego z głowy i mamy 2-0. Po drodze jeszcze piękny strzał Krzysztofa Stobińskiego z dystansu, ale w … poprzeczkę. Ostatnie 8 minut meczu do rzutu wolnego z około 26 metrów podchodzi Marek Wansel uderza na bramkę bezpośrednio i trafia w … poprzeczkę, ale tym razem na posterunku znalazł się Wojciech Grabowski, który z 8 metrów uderza głową w światło bramki i prowadzimy do końca meczu 3-0. Chyba nowe bramki w Kulicach sprzyjały w ten weekend tylko nam. Teraz czas na Spójnię Sadlinki. Jak będzie tym razem? Pamiętajmy ze od 5 maja 2008 nie przegraliśmy jeszcze meczu i punkty na własnym boisku. :love: :idea: