Fosfory Wiślinka 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 16 kwietnia 2011 - 14:00

Najciekawszy mecz w rundzie . :)
 majaa   16.04.2011, 10:00:22
można się z tym zgodzić bo obydwie wisełki wydają się być w tej rundzie słabsze od tych drużyn a motława też nie prezentuje nic ciekawego
 MagicVision   16.04.2011, 10:41:31
jak to?? Wisła jest liderem i wczoraj wygrała z bełchatowem :P tak więc w tej rundzie idzie im o wiele lepiej ;P
 Kuba_DP   16.04.2011, 20:32:17
bramka dla Wisły DP Filip Panek w 19 minucie
 Kuba_DP   16.04.2011, 23:09:00

OPIS MECZU
 x-x-x-x   17.04.2011, 02:11:24
Snajper GTS-u jak narzazie bez formy :( ale miejmy nadzieje ze GTS Rusocin się utrzyma i snajper dalej będzie robił swoje ;) w końcu rolnik odzyska forem 8)
 Kruzinho   17.04.2011, 20:57:35
jaki wynik meczu G. Zameczek - Czapielsk ?
 fabio68   17.04.2011, 21:20:33
grabina-czapielsk 2-1 (0-1) czapielsk grał w osmiu a pod koniec meczu nawet w siedmiu
 kubala10   17.04.2011, 23:40:18
Co się stało w Osicach??? :D
 barcagola1989   18.04.2011, 00:12:04
Królewscy zaczęli w ośmiu, kończyli w siedmiu. Naprzeciw stało 11 (+zmiany) zawodników drużyny rywali.
Mimo to Królewscy w 20 minucie strzelają gola a przy odrobinie szczęścia do przerwy powinno być 3:0. W drugiej połowie jakimś cudem grabina strzeliła dwa gole i niezasłużenie wygrała.

Motłoch totalny. Mając trzech zawodników przewagi, tak katastrofalnie rozgrywać piłkę trzeba umieć. Na dobrą sprawę Czapielsk miał więcej dobrych okazji od gospodarzy. I to oni bardziej zasłużyli na zwycięstwo.!

Przed meczem mówiono że grać 3 mniej z grabiną to tak jak zagrać w komplecie z kowalami. Nieprawda, z grabiną łatwiej.. Z pozdrowieniami dla zawodników którzy olali najważniejszy mecz w sezonie.!

Cytat tygodnia: Sędzia: " Panowie dzisiaj nie przeklinamy, bo niedziela palmowa", po czym pokazuje 15 żółtych i dwie czerwone kartki przy czym żadna za faul... I bez różnicy mu było czy ktoś wydarł jape czy mruknął pod nosem.. Parodia meczu..
 fiołek1   18.04.2011, 12:31:44
z taką grą jak długie pole pokazuje wiosną to o utrzymanie by walczyli. dobrze żę jesień mieli świetną. chcecie awansować a zacięte boje prowadzicie z drużyną prawie z B-klasy(Rusocin)
 Kuba_DP   18.04.2011, 12:41:59
fiołek1 pamiętaj jedną rzecz mecz meczowi nie równy, a jesli chodzi o słabszy dzień Wisły, to pomimo tego i taki dzień nadszedł zdobyli 3 pkt. a to jest najważeniejsze. i gra się cały sezon a nie tylko jedną :)
pozdro
 fiołek1   18.04.2011, 13:04:52
pamiętam o tym bo jestem waszym kibicem i wiem że potrawicie grać dużo lepiej, ale tej wiosny to już trzeci kiepski mecz na cztery, więc coś chyba z wami nie tak.
 barcagola1989   18.04.2011, 13:16:30
Bramka dla Bałtyku - Maciej Świderski
Bramka dla Królewskich - Grzegorz Silicki
 Kuba_DP   18.04.2011, 13:39:18
fiołek byłeś na wszystkich naszych meczach.
Z Leźnem zabrakło szczęscia, i 2 karne dla nich (a tak to nie mieli sytuacji) Steblewo wiadomo 3-0 ale bramki na 2 i 3 mega przypadek. z motławą znów chwila dekocentracji i zle trafione zmiany,
mecz z Rusocinem faktycznie najgorszy z tych 4 ale szczęśliwie wygrany mam nadzieję że teraz już będzie lepiej.