dobry mecz sie zapowiada ... Stotawia & Gryf

Vliga Vliga LKS !!!! Echo :love: :love: :love: :love:
Ahhh :s :s :s Sorry za pomylke Skotawia :) :)
Najciekawszy mecz zapowiada się w Bytowie :) :roll:
 Rahim   13.09.2010, 20:57:17
zbiku.koks

mieszkasz na wsi czy w mieście ?
 STEN   13.09.2010, 21:54:22
Bardzo ciekawa kolejka. Cała trójka faworytów może potracić punkty (nawet 3). Dla układu na dole tabeli ważny też mecz w Bruskowie.
 Daruma69   14.09.2010, 10:28:26
Widze ze Czarni na awans 8) Pozdrowienia z Potegowa bo smutno bez was :(
 mksiak   17.09.2010, 16:01:02
Weryfikacja zawodów:
1) mecz SKO MKS Debrzno - „Skotawia” Dębnica Kaszubska zweryfikowano jako vo 3:0 - w drużynie gości brak wymaganej ilości młodzieżowców (wynik na boisku 3:1).

pogonleborkfans   18.09.2010, 18:21:11
Nie napinaj się chłopcze. Nie każdy po meczu wpada żeby napisać jaki wynik.
Diament - POGOŃ 1:2

LKS :idea: SKS :idea:
 dyziolek   18.09.2010, 18:22:43
czyli ledwo ledwo jak z Bruskowem
 pogonleborkfans   18.09.2010, 18:25:26
Tak z Bruskowem wygraliśmy przypadkiem tak :weirdo:
Lepiej ujawnij klub, któremu kibicujesz i jego dotychczasowe osiągnięcia.
 lukas515   18.09.2010, 18:26:00
co jest z diamentem?:(
 dyziolek   18.09.2010, 18:27:48
POGOŃ LĘBORK a co zdziwiony?
 pogonleborkfans   18.09.2010, 18:30:15
To widać, że na mecze nie chodzisz. Najpierw dziwisz jak tam w Trzebielinie a wcześniej twierdzisz, że ledwo wygraliśmy z Bruskowem. Weź się ogarnij.
 dyziolek   18.09.2010, 18:33:54
a co wygrali pewnie ???męcząc sie i nie wykorzystując pięciu 200% sytuacji .....może zacznij oglądać mecze uważniej i nie bądż tak stronniczy!
 pogonleborkfans   18.09.2010, 18:39:22
Sam widzisz, że potrafią znaleźć sobie dobre sytuacje podbramkowe co świadczy o dobrej grze. A skuteczność często zależy od dyspozycji dnia. Te wspomniane 200% sytuacje miał Markowski, który dzisiaj przełamał się i strzelił 2 bramki. W poprzednim meczu dobry dzień miał Żaba i też 2 strzelił.
A to niby "męczenie" wynikało z tego, że goście nastawieni byli organizacyjnie na remis i bronili się całą drużyną co dla drużyny atakującej nigdy nie jest łatwe.
 Ludwas   18.09.2010, 18:53:49
racja pogonleborkfans |)
co ty dyziolek za głupoty wypisujesz jakie meczarnie, Bruskowo przez cały mecz może oddało jeden strzał z 25 metrów prosto do koszyka bramkarza i to wszystko a reszta mecz to ciągłe ataki Pogonii...
Ale najważniejsze ze Pogoń dzisiaj zgarneła cała pule i 3 pkt wracaja do Lęborka :D
Aa i brawo Markus za te dwie ważne bramki :)
TYLKO POGOŃ LĘBORK !!!
 pogonleborkfans   18.09.2010, 18:56:07
Szkoda, że Chrobry nie urwał pkt Czarnym. Gdyby Charbrowianie pierwsi strzelili mogłoby to się skończyć inaczej a tak Chrobry - Czarni 0:3 dwie bramki strzelone w końcówce meczu.

jan7630   18.09.2010, 19:12:42
Skotawia - Gryf 1 - 4
 primavera   18.09.2010, 20:50:46
CZARNI BRAWO. POZ DLA LEWEGO SKRZYDLOWEGO OD DRZEWIARZA
 MKSDENVER   18.09.2010, 21:15:00
primavera:jaki ty jesteś przyjeba** ! z tego co widze to w czarnych jest co mecz inny skład ;)
to ciekawe skad mogłes wiedzieć kto nim był:D:D

_jr76_   18.09.2010, 23:06:36
DIAMENT - co się dzieje?

Kibic_28   19.09.2010, 00:53:51
Bo Czarni to MKS.... ku***a jakiś siwy dziadek od kilku lat wciąż rozgrywa piłę... człowieku gdyby ciągle jeden skład grał to conajwyzęj moglisbyśmy zagościci w klasie A.. tka jak wy przed rokiem...
 MKSDENVER   19.09.2010, 02:23:34
siwy dziadek ?
kogo masz na myśli?

Jeśli myślimy o tym samym to masz pecha..
 mksiak   19.09.2010, 03:35:57
Temu siwemu dziadkowi to ty mozesz buty wiazac pacanie jeban**. Kim ty kur** jestes? Cristiano Ronaldo? Troche pokory i szacunku, bo ten swiy dziadek gral w pilke jak jeszcze moj pies nie planowal, ze ma zamiar cie splodzic. Nie szczekaj bo cie w calej czernienskiej wiosce slychac.
 lion81   19.09.2010, 09:32:24
" Szkoda, że Chrobry nie urwał pkt Czarnym. Gdyby Charbrowianie pierwsi strzelili mogłoby to się skończyć inaczej a tak Chrobry - Czarni 0:3 dwie bramki strzelone w końcówce meczu"

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie sytuacji w I połowie, aby Chrobry zagroził bramce Czarnych, więc z czego miała paść bramka dla gospodarzy, a 0:3 to najniższy wymiar porażki (sporo sytuacji nie wykorzystanych). I do tego to boisko, wczoraj można było grać w kaloszach albo lepiej w woderach wędkarskich - tragedia jak na ten poziom rozgrywek
 tomkop   19.09.2010, 10:30:49
w pierwszej połowie chrobry tak naprawdę to miał nie jedną a dwie sytuacje.w drugiej gra toczyła się na naszej połowie bo głównie to kontrowaliśmy.chrobry wybiciami z 5 pomijał linię środkową i wten sposób znajdował się na naszej połowie.parę razy trzeba przyznać że się zakotłowało na naszym polu karnym.ale żadnej klarownej sytuacji nie mieli.ogólnie byliśmy zespołem jak nie lepszym to napewno lepiej poukładanym.sytuacje zaplanowane a nie przypadkowe jak ie miał chrobry.pozdro
 PLOTA   19.09.2010, 10:35:11
Kibic_28 nie wiem czy jestes poinformowany ale to miedzy innymi dzieki temu siewmu dziadkowi do ktorego nie masz szacunku <a pewnie umiejetnosciami technicznymi bije CIe ciagle na glowe i nie raz by CIe skrecil na boisku jeszcze> awansowalismy do klasy okregowej!

MKS :love: jedziemy po 3 pkt do Bruskowa!
 tomkop   19.09.2010, 10:58:31
a jeszcze jedno.trener charbrowa chyba trochę został w minionych latach.teksty przed meczem do zawodników:macie być kó++a twardzi,to oni mają płakać,to kór** ich kości mają pękać,gramy pressingiem 90 minut.chyba zapomniał że teraz nie wygrywa się brutalną siłą a inteligencją.radzę na następny mecz z pogonią (pozdro) zaproponować okrzyk pzed meczem :gramy inteligentnie nie pałówę szanuj nogi przeciwnika to nie jest piłka.powodzenia w następnych meczach
 pogonleborkfans   19.09.2010, 11:56:38
Cały Klecha :) Niech mówi im co chce, ważne żeby derby były nasze :)
Nic tylko pogratulować, bo wygraliście na ciężkim terenie. Chrobry rzadko tak przegrywa, zwłaszcza u siebie bo wyjazdy dla nich to już inna bajka.

stanley.byt   19.09.2010, 18:54:57
brawo Bytovia II na awans co się dzieje z rewelacją poprzedniego sezonu Aniołami. Prezes zmienił fryzjera 8) :@