Zorza Słosinko 0 - 3 Victoria Szczytno 25 kwietnia 2010 - 11:00
WKS Nożyno 0 - 2 Koral II Dębnica 24 kwietnia 2010 - 17:00
Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Magic Niezabyszewo 25 kwietnia 2010 - 16:00
Juve Uniechów 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 24 kwietnia 2010 - 16:00
Stegna Parchowo 4 - 2 Grom Nakla 25 kwietnia 2010 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Błękitni Motarzyno 24 kwietnia 2010 - 17:00

kibic80   22.04.2010, 13:33:11
witam cała b klase w tej kolejce bedzie jeden ciekawy wynik zawisza wygra z motarzynem
 grzex18   22.04.2010, 19:55:58
No tez mam taką nadzieję, na pewno łatwo im pola nie oddamy, będzie walka
 Casi5   23.04.2010, 13:54:57
Mam nadzieje że Zawisza pokona Błękitnych.
 błękitna9-ątka!!   23.04.2010, 16:22:15
A ja sądzę że my wygramy :D :D :D

BŁĘKITNI :love: :love: :love:
 blekitnimotarzyno   23.04.2010, 16:54:22
Wy się ciągle martwicie czy Błękitni wygrają :$ ? Zajmijcie się swoimi drużynami żebyście wy czasem nieprzegrali :weirdo: a onas się niemartwcie :blink: ! To pewnie kibice Drzewiarza teraz chcą żebyśmy ze wszystkimi przegrywali bo z wami wygraliśmy :( . My będziemy walczyc o 3pkt ale łatwo one nieprzyjdą :idea: . Cenimy Zawiszę bo choć jest nisko w tabeli ale zawsze jest mocna i waleczna :huh: .

Pozdro i powodzenia wszystkim w tej kolejce!!!

ZAWISZA-Błękitni 2-1 (1-1):D
Ale spokojnie Zawisza mogla jeszcze parę bramek walnąć, niestety zabrakło trochę skuteczności :@
 oddany   24.04.2010, 21:25:32
JUVE wygrało z ARKONIĄ 4-3
 blekitnimotarzyno   24.04.2010, 21:41:12
No cóż czwarta porażka w sezonie! :s Faktem jest że graliśmy w rozsypanym składzie ( jeden z bramkarzy musiał grac jako zawodnik). Brak składu nie jest wytłumaczeniem bo zawsze kogoś nie ma. trudno przegrać z zawiszą wstydem nie jest :puke: będziemy walczyć dalej :P

maxell5   25.04.2010, 20:23:55
4-2[4-1]mecz w Parchowie jak przystalo na derby bardzo zazarty. Nikt nie odstawial nogi przez co mecz tez tracil troche na widowisku. Sedzia troche na strone gospodarzy, ale mimo wszystko wynik wydaje mi sie ze spawiedliwy. 1polowa dla stegny druga dla gromu, chociaz nie tak znaczaco jak pierwsza dla stegny. wygladalo to jakgdyby stegna po zdobyciu przewagi juz odpuscila sobie...
wiele 100% sytuacji z obu stron ale i w tym stegna przewazala jednak. Powodzenia obu klubom mimo ze zwasnionym zycze
 jarek1234   25.04.2010, 20:27:42
Gdyby była klsasa C to by Grom tam pasował.Bo ich styl gry jest żenujący
 kibic80   25.04.2010, 22:41:11
po tej kolejce zostana 2 druzyny które awansuja drzewiarz i moj koral bo motarz yno wygra w parchowie i skonczą sie emocje
 Stegna   25.04.2010, 22:59:05
Niie ma co przesądzać o przyszłości - bo tego nikt nie zdoła przewidzieć. Pewność w typowaniu wyników świadczy wyłącznie o "złym" rozumowaniu osoby, która typuje - mówiąc ostrożnie.
Dziś wygrana w derbach gminy. Jak wspomniano - Stegna prowadziła w pierwszej połowie i prowadzenia nie oddała. Gra zdecydowanie dla gospodarzy, choć pierwsza połowa obfitowała w dobre sytuacje dla obu drużyn. Wydaje mi się, że graczom Stegny pomógł bramkarz gości - przynajmniej w jednej sytuacji.
Druga połowa to już trochę gra bez jakichkolwiek chociaż przesłanek składnych akcji, mimo to obie strony nie wykorzystały kilku dogodnych sytuacji - więcej mieli ich zdecydowanie jednak gospodarze.
No i na koniec warto wspomnieć o wydarzeniach niesportowych towarzyszących meczowi - szczególnie tych z poza placu gry. Mimo wszystko mecz przyciągnął sporo ludzi - ok. 150 osób, może i więcej.
 mocnypunkt   26.04.2010, 00:04:45
ty dziki j.te komentarze o gromie zostaw sobie bo piłkarsko jesteś taki słaby nawet na klase d się nie nadajesz a grom gra piłą a nie tylko lufa do przdu 1 połwa dla stegny co mówi wynik 4 -1 a w drugiej połowie nieistnieliście oprucz 1 sytuacji szkoda nie wykorzystanego rzutu karnego w 60 minucie bo zaraz potem padła bramka dla Nakli życzymy wam awansu do klasy a nakla to młoda drużyna i tylko kwestia czasu jak zacznąwygrywać bo grają ładną piłkę powodzenia obu ekipom .
 Casi5   26.04.2010, 09:05:44
A ja myślę że Grom Nakla to dobra drużyna.Ma kilku ciekawych zawodników i jeszcze pokaża na co ich stać.A te komentarze ludzi z Parchowa to szkoda czytać.Chodzi mi szczególnie o Jarek1234.
 jarek1234   26.04.2010, 21:32:04
Przestańcie...Jeką ma ma atmosfere stegna a nakla. stegna żyje ze sobą a nakla jedna kłutnia i rozwiążą klub na 10 lat.bo taka jest nakla cioty i nic więcej spyluna jak coś.Stegna ma wiernych kibców,którzy je nawet nie opuszczają gdy ma upatki :P
 Casi5   26.04.2010, 22:14:17
I po co ich wyzywasz od ciot?Zajmij się swoją drużyna i popracuj nad ortografią.
 mocnypunkt   26.04.2010, 22:51:23
do jarek1234 ty analfabeto do potęgi nic nie pisz bo żal to czytać twe komentarze i uwarzaj co piszesz bo piekarnia cię nie uratuje ja cię ostrzegam co piszesz .W Nakli jest kultura i dobra atmosfera a że klub nie grał to były inne powody które nie powinny cię interesować nie obrażj ludzi z Nakli i zawodników .pozdr. dla normalnych ludzi
 Sław1   27.04.2010, 05:25:02
Doszło do ekscesów poza boiskowych w meczu Stegna - Grom?Dajcie Panowie sobie na wstrzymanie.
 Dziekanus   27.04.2010, 09:23:32
Mecz zaciety nie powiem a jesli chodzi o Grom napewno graja ladniejsza pilke dla oka niz Stegna a wyniki przyjda z czasem a jesli chodzi o klotnie w klubie to jakies bzdury. w klubie panuje dobra atmosfera.sa ta ludzie ktorzy chca grac w pilke ze soba i sie doskonale dogaduja. pozdro dla wszystkich kibicow Gomu. ladnie nas dopingowaliscie w trakcie meczu i wielkie dzieki w imieniu klubu
 golas   28.04.2010, 14:23:43
Grom Nakla jest młodym zespołem, średnia wiekowa grających zawodników oscyluje na poziomie 21lat. Dla wielu z nich to pierwszy sezon piłkarski w życiu. Rozegrali do tej pory zaledwie 10 meczów ligowych i owszem, nie można oczekiwać od większości doświadczenia i wielkiego "obycia" na boisku, jednak walki i determinacji im nikt nie odbierze. Oczywiście, zdarzają się błędy, ale przecież nikt nie urodził się mistrzem. Uważam, że kwestią czasu jest, by zespół grał na coraz wyższym poziomie. Porównując pierwszy mecz (z Błękitnymi) w sezonie z niedzielnym (ze Stegną) to widać ogromną różnicę. Chłopaki coraz bardziej się ogrywają i wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo istotny jest fakt, że przed zdecydowaną większością piłkarzy Gromu okres największej wydolności organizmu mają jescze przed sobą. To powinna być przestroga dla innych zespołu, które być może technicznie są lepiej przygotowani, ale fizjologii nie oszukają. 20-latek zawsze będzie szybszy, bardziej wytrzymały niż jego starszy przeciwnik. Można było to zauważyć w meczu ze Stegną, gdzie w drugiej połowie gospodarze właściwie stali i goście mieli jescze sporo sił w nogach. Brakowało szczęścia przy strzałach, ale to przyjdzie z czasem. Atmosfera w Nakli jest godna pozazdroszczenia i na pewno w przyszłości miejsce Gromu w tabeli będzie wyższe niż obecnie ;)