MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Gryf Tczew KP | 20 | 55 | 18 | 1 | 1 | 97 - 14 | ||||||
2. | Mady Ostaszewo | 20 | 51 | 16 | 3 | 1 | 73 - 13 | ||||||
3. | Olimpia Sztum | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 61 - 34 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 |
4. | Spójnia Sadlinki | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 53 - 33 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 |
5. | Jurand Lasowice | 20 | 36 | 12 | 0 | 8 | 52 - 39 | ||||||
6. | Błyskawica Postolin | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 41 - 28 | ||||||
7. | Powiśle Pawlice-Rakowiec | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 42 - 56 | ||||||
8. | Amatorka Mikołajki Pomorskie | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 43 - 50 | ||||||
9. | Rodło Trzciano | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 47 - 69 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 - 5 |
10. | LKS Waplewo | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 43 - 52 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 6 |
11. | GKS Gardeja | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 17 - 51 | ||||||
12. | Relax Ryjewo | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 33 - 61 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7 - 3 |
13. | Nogat Malbork | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 24 - 51 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 |
14. | Pogoń Smętowo | 20 | 5 | 1 | 2 | 17 | 25 - 100 |
Spójnia Sadlinki | 3 - 2 | Błyskawica Postolin | 27 kwietnia 2024 - 14:00 | |
Kupniewski Szymon Warpas Krzysztof Warpas Krzysztof | Sałek Artur Sałek Artur | |||
Gryf Tczew KP | 9 - 0 | Amatorka Mikołajki Pomorskie | 27 kwietnia 2024 - 12:00 | |
Borzyszkowski Cyprian Górski Mateusz Górski Mateusz Gutowski Nikodem Jakubiak Mateusz Jakubiak Mateusz Markowski Stanisław Natalewicz Maksymilian Żebrowski Kamil | ||||
Rodło Trzciano | 2 - 5 | Mady Ostaszewo | 28 kwietnia 2024 - 14:00 | |
Grenc Grzegorz Bąkowski Kamil | Domagała Dominik Domagała Dominik Domagała Dominik Domagała Dominik Kamiński Paweł | |||
LKS Waplewo | 2 - 0 | Olimpia Sztum | 27 kwietnia 2024 - 13:00 | |
Żelazowski Paweł Żelazowski Paweł | ||||
Powiśle Pawlice-Rakowiec | 4 - 3 | Jurand Lasowice | 28 kwietnia 2024 - 15:00 | |
Bogdański Bartosz Piętak Sebastian Sosna Dominik Sosna Dominik | Włodarczyk Kamil Lehle Łukasz Bączek Krystian | |||
Relax Ryjewo | 4 - 2 | Nogat Malbork | 27 kwietnia 2024 - 14:00 | |
Przeliński Gracjan Siwiec Grzegorz Siwiec Grzegorz Włodarski Mateusz | Elko Mateusz Czyrzon Nikodem | |||
Pogoń Smętowo | 0 - 0 | GKS Gardeja | 28 kwietnia 2024 - 17:00 |
marian66 | 24.04.2024, 20:32:36 |
Spójnia
Gryf Mady Olimpia, chyba że będzie grał czarny to waplewo Jurand Remis Pogoń | |
Karim | 27.04.2024, 11:34:55 |
Spójnia Sadlinki - Błyskawica Postolin 2:2
Gryf Tczew KP - Amatorka Mikołajki Pomorskie 2:0 Rodło Trzciano - Mady Ostaszewo 1:3 LKS Waplewo - Olimpia Sztum 1:1 Powiśle Pawlice-Rakowiec - Jurand Lasowice 1:2 Relax Ryjewo - Nogat Malbork 3:0 Pogoń Smętowo - GKS Gardeja 2:4 | |
ModeratorJestem | 27.04.2024, 13:34:36 |
Błyskoteka
Gryf Odpady ZK Sztum Rurant Ryjewko Remis | |
Podedodemid | 27.04.2024, 13:56:23 |
Do przerwy Waplewo 1:0 Sztum
Bez Czarnego | |
Podedodemid | 27.04.2024, 14:59:29 |
Waplewo bez Czarnego 2:0 Sztum
Najniższy wymiar kary | |
WiernyKibic12 | 28.04.2024, 14:59:27 |
Jaki wynik w Trzcianie po 1 połowie | |
LosEkspertos | 28.04.2024, 15:45:23 |
Rodło 2:5 Mady | |
paw2348 | 28.04.2024, 16:16:45 |
Po pierwszej połowie powiśle 4:0 Jurand | |
R E K L A M A | |
paw2348 | 28.04.2024, 17:21:19 |
Koniec powiśle 4 :3 | |
ZnawcaPiłki | 01.05.2024, 13:44:56 |
Koniec - Gryf 3:0 | |
ZnawcaPiłki | 01.05.2024, 13:47:51 |
a pod koniec tamtego sezonu śmiali się wszyscy gdy mówiłem zę Gryf robi awans do 5 ligi . Brawo chłopaki do boju Grfy!! | |