2
 Alkokibic07   29.10.2022, 17:03:45
Bytonia- wierzyca 2-4
 Lipa12345   30.10.2022, 02:15:08
Mecz Bytonia - Kiszewa bardzo ciekawy. Wierzyca od początku przeważała. Dwie sytuację Bytoni i zrobilo się 2-0. Wierzyca dalej grała swoje jak by się nic nie stało i strzeli kontaktowa bramkę do połowy. W drugiej połowie to zdecydowana przewaga Wierzycy co wynika wynik spotkania. Wierzyca poukładany zespół z młodymi zawodnikami. Dużo pracy przed tym Klubem. Widać że chłopacy chcą ale brakuje jeszcze doświadczenia na wyższa lige. Myślę że ciężko bd wywalczyc awans. Powodzonka :)
 donwasyls   30.10.2022, 07:46:38
Nareszcie Wierzyca wygrała w meczu w którym przegrywała... Bo z reguły było słychać, że dobrze gra ale ma kłopot że skutecznością...
 BogdanBoner   30.10.2022, 16:43:12
Leśno znowu rzutem na taśmę w 90 . Ciekawe kiedy limit farta się wyczerpie ?
 AnalitykBklasa   30.10.2022, 17:02:03
@BogdanBoner może i szczęście w tej rundzie mają ale mimo wszystko na przestrzeni całego meczu mogli dużo wcześniej wyjść na prowadzenie . Nie uważasz że taka walka do końca cechuje wielkie drużyny patrząc np na zupełnie inny poziom Real Madryt też jest to dziełem przypadku że zawsze są w stanie przepchnąć szalę zwycięstwa na swoją korzyść ?
 BogdanBoner   30.10.2022, 17:22:55
Analityk
Nic nie ujmuje Gromowi tylko ciekaw jestem kiedy limit szczęścia się wyczerpie . Za przechylenie szali zwycięstwa w ostatnich minutach szacun ale cytując pewna piosenkę „ nic nie moze przecież wiecznie trwać”.
Serdecznie pozdrawiam
 Tommekk80   30.10.2022, 20:51:21
Nie wiem czy grę Gromu można nazwać "szczęśliwą". Myślę, że Grom pośród całej reszty gra najbardziej pragmatycznie. Cały czas grają swoje, jakby mieli nerwy wycięte. I anie nie podniecają się zwycięstwem, ani załamywali porażką. Cały czas grają swoje I moim zdaniem tutj jest klucz do sukcesu tego zespołu.