MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | KKS Kalisz | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 41 - 12 | ||||||
2. | Radunia Stężyca | 18 | 40 | 11 | 7 | 0 | 37 - 10 | ||||||
3. | Świt Skolwin (Szczecin) | 18 | 39 | 11 | 6 | 1 | 30 - 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
4. | Kotwica Kołobrzeg | 18 | 39 | 13 | 0 | 5 | 37 - 22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
5. | Mieszko Gniezno | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 33 - 17 | ||||||
6. | Unia Janikowo | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 43 - 29 | ||||||
7. | Sokół Kleczew | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 22 - 22 | ||||||
8. | KP Starogard Gdański | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 19 - 20 | ||||||
9. | Polonia Środa Wielkopolska | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 28 - 24 | ||||||
10. | Pogoń II Szczecin | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 23 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 |
11. | Chemik Police | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 21 - 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |
12. | Gwardia Koszalin | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 19 - 37 | ||||||
13. | Bałtyk Koszalin | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 17 - 35 | ||||||
14. | Nielba Wągrowiec | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 22 - 38 | ||||||
15. | Jarota Jarocin | 18 | 15 | 3 | 6 | 9 | 18 - 24 | ||||||
16. | Górnik Konin | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 22 - 37 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
17. | Grom Nowy Staw | 18 | 14 | 3 | 5 | 10 | 19 - 35 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
18. | Bałtyk Gdynia | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 12 - 37 |
Bałtyk Gdynia | 0 - 3 | Świt Skolwin (Szczecin) | 9 listopada 2019 - 17:00 | |
Filipowicz Krzysztof Filipowicz Krzysztof Krawiec Paweł | ||||
Unia Janikowo | 6 - 1 | Bałtyk Koszalin | 9 listopada 2019 - 13:00 | |
Konieczny Adam Walaszczyk Fabian (s) Kędziora Przemysław Mądrzejewski Paweł Jagielski Filip Gibas Mikołaj | Gregorek Maciej (k) | |||
Chemik Police | 3 - 0 | Górnik Konin | 9 listopada 2019 - 14:00 | |
Kapelusz Szymon Wiejkuć Adam Wiejkuć Adam | ||||
Sokół Kleczew | 1 - 0 | Mieszko Gniezno | 9 listopada 2019 - 13:00 | |
Steinke Michał (s) | ||||
Radunia Stężyca | 2 - 2 | Gwardia Koszalin | 10 listopada 2019 - 13:00 | |
Wojciechowski Daniel (s) Stępień Radosław | Chać Szymon Ginter Sebastian (k) | |||
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 1 | KP Starogard Gdański | 9 listopada 2019 - 14:00 | |
Skrobosiński Piotr | Sosnowski Filip | |||
Pogoń II Szczecin | 1 - 2 | KKS Kalisz | 10 listopada 2019 - 11:00 | |
Kwiecień Michał | Żebrowski Mateusz (k) Hiszpański Fabian | |||
Nielba Wągrowiec | 2 - 1 | Jarota Jarocin | 9 listopada 2019 - 13:00 | |
Kubiński Jakub Leśniewski Rafał (k) | Skokowski Piotr (k) | |||
Grom Nowy Staw | 0 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 9 listopada 2019 - 13:00 | |
Deja Sebastian |