ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 23.02.2020 (10:00 - 15:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

III liga - grupa II - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

19 - Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

15 - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)

10 - Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

9 - Dawid Cempa (Radunia Stężyca)

8 - Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Taras Yavorskyy (Górnik Konin), Łukasz Zagdański (Mieszko Gniezno)

7 - Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin)), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

6 - Gracjan Goździk (Unia Janikowo), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin)

5 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Sebastian Ginter (Gwardia Koszalin), Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Dawid Gruchała-węsierski (Bałtyk Koszalin), Sebastian Kaczyński (KKS Kalisz), Szymon Kapelusz (Chemik Police), Maciej Kazimierowicz (Bałtyk Gdynia), Adam Konieczny (Unia Janikowo), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno)

4 - Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Krzysztof Biegański (Mieszko Gniezno), Jakub Bojas (Radunia Stężyca), Filip Burkhardt (Radunia Stężyca), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Michał Kwiecień (Pogoń II Szczecin), Michał Marczak (Kotwica Kołobrzeg), Andriy Protasenko (Chemik Police), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański)

3 - Jakub Bach (Radunia Stężyca), Adrian Kaliszan (Mieszko Gniezno), Łukasz Kopeć (Świt Skolwin (Szczecin)), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Paweł Piceluk (Sokół Kleczew), Grzegorz Piesio (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Piotrowski (Gwardia Koszalin), Bartłomiej Putno (Bałtyk Koszalin), Dawid Radomski (Unia Janikowo), Konrad Rudnicki (KP Starogard Gdański), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Piotr Skrobosiński (Polonia Środa Wielkopolska), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Sebastian Śmiałek (Sokół Kleczew), Andrzej Trubeha (KKS Kalisz), Maciej Wichtowski (Kotwica Kołobrzeg), Adam Wiejkuć (Chemik Police), Paweł Wojowski (Radunia Stężyca)

2 - Patryk Baranowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Szymon Bartosik (Górnik Konin), Krzysztof Bartoszak (Mieszko Gniezno), Mariusz Bedliński (Chemik Police), Przemysław Brzeziański (Świt Skolwin (Szczecin)), Filip Brzostowski (Sokół Kleczew), Szymon Chać (Gwardia Koszalin), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Artur Formela (Radunia Stężyca), Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca), Mateusz Kaczor (Nielba Wągrowiec), Marcin Kajca (KP Starogard Gdański), Oskar Kalenik (Pogoń II Szczecin), Mateusz Kowalczyk (Chemik Police), Kacper Kozłowski (Pogoń II Szczecin), Oskar Kozłowski (Polonia Środa Wielkopolska), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Kamil Kuropatwiński (Unia Janikowo), Bartosz Kuźniarski (KP Starogard Gdański), Jakub Letniowski (Radunia Stężyca), Jędrzej Ludwiczak (Jarota Jarocin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Paweł Łydkowski (KKS Kalisz), Mateusz Majer (Górnik Konin), Michail Manias (Pogoń II Szczecin), Mateusz Mączyński (KKS Kalisz), Keisuke Naka (Gwardia Koszalin), Kacper Nowak (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Piekarski (Jarota Jarocin), Paweł Rak (Bałtyk Koszalin), Damian Sędziak (Mieszko Gniezno), Aleks Silski (Gwardia Koszalin), Jakub Sobecki (Chemik Police), Błażej Starzycki (Pogoń II Szczecin), Beniamin Wrembel (Jarota Jarocin), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Łukasz Żegleń (Polonia Środa Wielkopolska), Kamil Żylski (KP Starogard Gdański)

1 - Maciej Adamczewski (Górnik Konin), Henriquez alfonso ledezma (Polonia Środa Wielkopolska), Cezary Bać (Gwardia Koszalin), Michał Bajdur (Bałtyk Gdynia), Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia), Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Bogajewski (Mieszko Gniezno), Oskar Bohm (Bałtyk Gdynia), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Miłosz Brylewski (Nielba Wągrowiec), Mikołaj Brzeski (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Ciarkowski (Kotwica Kołobrzeg), Adam Frączczak (Pogoń II Szczecin), Adam Gajda (Nielba Wągrowiec), Szymon Gałczyński (Jarota Jarocin), Mikołaj Gibas (Unia Janikowo), Sebastian Golak (Mieszko Gniezno), Maciej Gregorek (Bałtyk Koszalin), Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia), Aleks Hendryk (Gwardia Koszalin), Fabian Hiszpański (KKS Kalisz), Filip Jagielski (Unia Janikowo), Mateusz Jagiełło (Grom Nowy Staw), Dawid Kalinowski (Górnik Konin), Daniel Kamiński (KKS Kalisz), Andrzej Kaszuba (KKS Kalisz), Konrad Kobylarek (Sokół Kleczew), Łukasz Kowalczyk (KP Starogard Gdański), Michał Kozajda (Sokół Kleczew), Daniel Kraska (KP Starogard Gdański), Eryk Krysztopowicz (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Krzyżaniak (Jarota Jarocin), Gracjan Kuśmierek (Pogoń II Szczecin), Jakub Losik (Unia Janikowo), Igor Łasicki (Pogoń II Szczecin), Bartosz Ława (Chemik Police), Mikołaj Łopatka (Jarota Jarocin), Paweł Mądrzejewski (Unia Janikowo), Adam Męcfel (Jarota Jarocin), Maciej Mysiak (Unia Janikowo), Damian Pawlak (Mieszko Gniezno), Damian Pawłowski (Pogoń II Szczecin), Krystian Peda (Chemik Police), Adrian Polański (Radunia Stężyca), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Marcin Radzewicz (KKS Kalisz), Mateusz Rozmarynowski (Nielba Wągrowiec), Damian Słabikowski (Polonia Środa Wielkopolska), Kacper Smoliński (Pogoń II Szczecin), Daniel Stanclik (KKS Kalisz), Dariusz Staniaszek (Grom Nowy Staw), Przemysław Szur (Kotwica Kołobrzeg), Kacper Szymankiewicz (Jarota Jarocin), Marcin Świątek (Grom Nowy Staw), Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz), Fabian Walaszczyk (Bałtyk Koszalin), Szymon Waleński (Bałtyk Koszalin), Marcel Wędrychowski (Pogoń II Szczecin), Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Włodarczyk (Bałtyk Koszalin), Kacper Wojdak (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Wolinowski (Sokół Kleczew), Krzysztof Wolkiewicz (Nielba Wągrowiec), Piotr Wujec (Polonia Środa Wielkopolska), Bartosz Zakrzewski (Górnik Konin), Nikodem Zatorski (Unia Janikowo), Szymon Zgarda (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Żytko (KKS Kalisz)
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE