MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | KKS Kalisz | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 41 - 12 | ||||||
2. | Radunia Stężyca | 18 | 40 | 11 | 7 | 0 | 37 - 10 | ||||||
3. | Świt Skolwin (Szczecin) | 18 | 39 | 11 | 6 | 1 | 30 - 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
4. | Kotwica Kołobrzeg | 18 | 39 | 13 | 0 | 5 | 37 - 22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
5. | Mieszko Gniezno | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 33 - 17 | ||||||
6. | Unia Janikowo | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 43 - 29 | ||||||
7. | Sokół Kleczew | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 22 - 22 | ||||||
8. | KP Starogard Gdański | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 19 - 20 | ||||||
9. | Polonia Środa Wielkopolska | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 28 - 24 | ||||||
10. | Pogoń II Szczecin | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 23 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 |
11. | Chemik Police | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 21 - 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |
12. | Gwardia Koszalin | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 19 - 37 | ||||||
13. | Bałtyk Koszalin | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 17 - 35 | ||||||
14. | Nielba Wągrowiec | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 22 - 38 | ||||||
15. | Jarota Jarocin | 18 | 15 | 3 | 6 | 9 | 18 - 24 | ||||||
16. | Górnik Konin | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 22 - 37 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
17. | Grom Nowy Staw | 18 | 14 | 3 | 5 | 10 | 19 - 35 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
18. | Bałtyk Gdynia | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 12 - 37 |
Pogoń II Szczecin | 3 - 0 | Bałtyk Gdynia | 6 października 2019 - 11:00 | |
Łasicki Igor Manias Michail Wędrychowski Marcel | ||||
Nielba Wągrowiec | 4 - 1 | Polonia Środa Wielkopolska | 5 października 2019 - 15:00 | |
Leśniewski Rafał (k) Kaczor Mateusz Kubiński Jakub Kubiński Jakub | Szynka Adrian (k) | |||
Grom Nowy Staw | 0 - 5 | Radunia Stężyca | 5 października 2019 - 15:00 | |
Cempa Dawid Cempa Dawid Cempa Dawid Cempa Dawid Burkhardt Filip | ||||
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 0 | Sokół Kleczew | 5 października 2019 - 18:00 | |
Deja Sebastian | ||||
Jarota Jarocin | 0 - 1 | Chemik Police | 5 października 2019 - 16:00 | |
Sobecki Jakub | ||||
KKS Kalisz | 3 - 3 | Unia Janikowo | 5 października 2019 - 18:00 | |
Łydkowski Paweł Kaczyński Sebastian Żebrowski Mateusz (k) | Goździk Gracjan Kędziora Przemysław (k) Konieczny Adam | |||
KP Starogard Gdański | 1 - 1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 5 października 2019 - 11:00 | |
Sosnowski Filip | Krawiec Paweł | |||
Gwardia Koszalin | 2 - 0 | Bałtyk Koszalin | 5 października 2019 - 15:00 | |
Piotrowski Mateusz Chać Szymon | ||||
Mieszko Gniezno | 3 - 0 | Górnik Konin | 5 października 2019 - 16:00 | |
Zagdański Łukasz Bzdęga Tomasz Pawlak Damian |
Miks0n | 05.10.2019, 15:16:52 |
GROM 0-2 Radunia 11min, 15min | |
Miks0n | 05.10.2019, 15:32:05 |
GROM 0-2 Radunia 11min, 15min | |
Miks0n | 05.10.2019, 15:32:38 |
30min 0-3 | |
Miks0n | 05.10.2019, 15:41:17 |
GROM w dziesiątkę...dwie żółte nawet nie za faul...katastrofa... | |
MiglanC10 | 05.10.2019, 16:08:40 |
GROM WALCZYĆ JESZCZE DO KONCA!. | |
Miks0n | 05.10.2019, 16:17:02 |
60 min 0-4 | |
Staśko1245 | 05.10.2019, 17:53:37 |
No i rewanż z gromem się obficie odbył 5 do przodu 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 brawo dla Raduni 👏👏👏 | |