MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




III liga - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 5 13 4 1 0 13 - 5
2. Mieszko Gniezno 5 12 4 0 1 9 - 6
3. Świt Skolwin (Szczecin) 5 11 3 2 0 10 - 2 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Radunia Stężyca 5 11 3 2 0 9 - 3 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Pogoń II Szczecin 5 10 3 1 1 9 - 8
6. Sokół Kleczew 5 10 3 1 1 7 - 6
7. KP Starogard Gdański 5 9 3 0 2 6 - 4 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Kotwica Kołobrzeg 5 9 3 0 2 12 - 8 1 0 0 0 1 0 - 2
9. Jarota Jarocin 5 8 2 2 1 10 - 7
10. Polonia Środa Wielkopolska 5 7 2 1 2 9 - 4
11. Bałtyk Koszalin 5 5 1 2 2 5 - 6
12. Chemik Police 5 5 1 2 2 4 - 6
13. Górnik Konin 5 4 1 1 3 6 - 11
14. Unia Janikowo 5 4 1 1 3 4 - 10
15. Grom Nowy Staw 5 3 1 0 4 5 - 10
16. Nielba Wągrowiec 5 2 0 2 3 6 - 9 1 1 0 1 0 2 - 2
17. Gwardia Koszalin 5 2 0 2 3 3 - 11 1 1 0 1 0 2 - 2
18. Bałtyk Gdynia 5 0 0 0 5 1 - 12
Ostatni komentarz dodał virgo. 25.08.2019, 17:48:31




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Unia Janikowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 3 sierpnia 2019 - 17:00
2. Chemik Police 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 sierpnia 2019 - 15:00
3. Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Koszalin 3 sierpnia 2019 - 17:00
4. Radunia Stężyca 5 - 1 Górnik Konin 4 sierpnia 2019 - 15:00
5. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia 2019 - 18:00
6. Pogoń II Szczecin 4 - 1 Gwardia Koszalin 4 sierpnia 2019 - 15:00
7. Nielba Wągrowiec 2 - 3 KP Starogard Gdański 3 sierpnia 2019 - 15:00
8. Grom Nowy Staw 0 - 4 KKS Kalisz 3 sierpnia 2019 - 16:00
9. Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Jarota Jarocin 3 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
10. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Jarota Jarocin 9 sierpnia 2019 - 17:00
11. KKS Kalisz 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 10 sierpnia 2019 - 18:00
12. KP Starogard Gdański 1 - 0 Grom Nowy Staw 10 sierpnia 2019 - 17:00
13. Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 10 sierpnia 2019 - 18:00
14. Mieszko Gniezno 4 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2019 - 17:00
15. Górnik Konin 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia 2019 - 17:00
16. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Radunia Stężyca 10 sierpnia 2019 - 13:00
17. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Sokół Kleczew 10 sierpnia 2019 - 18:00
18. Unia Janikowo 1 - 1 Chemik Police 10 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
19. Chemik Police 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
20. Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Janikowo 15 sierpnia 2019 - 17:00
21. Radunia Stężyca 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2019 - 17:00
22. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Górnik Konin 15 sierpnia 2019 - 11:00
24. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2019 - 15:00
25. Grom Nowy Staw 3 - 0 Gwardia Koszalin 15 sierpnia 2019 - 15:00
26. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2019 - 16:00
27. Jarota Jarocin 3 - 3 KKS Kalisz 15 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Bałtyk Gdynia 1 - 2 KKS Kalisz 18 sierpnia 2019 - 17:00
29. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2019 - 16:00
30. Gwardia Koszalin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2019 - 17:00
31. Mieszko Gniezno 2 - 1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia 2019 - 18:00
32. Górnik Konin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia 2019 - 16:00
33. Bałtyk Koszalin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2019 - 12:00
34. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2019 - 18:00
35. Unia Janikowo 0 - 1 Radunia Stężyca 18 sierpnia 2019 - 17:00
36. Chemik Police 1 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
38. Radunia Stężyca 2 - 1 Chemik Police 25 sierpnia 2019 - 15:00
39. Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Unia Janikowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
40. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 sierpnia 2019 - 11:00
41. Nielba Wągrowiec 1 - 2 Bałtyk Koszalin 24 sierpnia 2019 - 15:00
42. Grom Nowy Staw 1 - 3 Górnik Konin 24 sierpnia 2019 - 15:00
43. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2019 - 16:00
44. Jarota Jarocin 0 - 0 Gwardia Koszalin 24 sierpnia 2019 - 18:00
45. KKS Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 17:00
47. Gwardia Koszalin - KKS Kalisz 31 sierpnia 2019 - 15:00
48. Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 31 sierpnia 2019 - 17:00
49. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia 2019 - 16:00
50. Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2019 - 15:00
51. Świt Skolwin (Szczecin) - Nielba Wągrowiec 1 września 2019 - 17:00
52. Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 31 sierpnia 2019 - 17:00
53. Chemik Police - Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia 2019 - 16:00
54. Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 8 września 2019 - 15:00
56. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 8 września 2019 - 16:00
57. Pogoń II Szczecin - Chemik Police 8 września 2019 - 11:00
58. Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 7 września 2019 - 15:00
59. Grom Nowy Staw - Świt Skolwin (Szczecin) 7 września 2019 - 15:00
60. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 7 września 2019 - 16:00
61. Jarota Jarocin - Górnik Konin 7 września 2019 - 17:00
62. KKS Kalisz - Mieszko Gniezno 7 września 2019 - 18:00
63. KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 7 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 14 września 2019
65. Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 17:00
66. Górnik Konin - KKS Kalisz 14 września 2019 - 16:00
67. Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 14 września 2019 - 16:00
68. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 15 września 2019 - 16:00
69. Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 14 września 2019 - 16:00
70. Chemik Police - Nielba Wągrowiec 14 września 2019 - 16:00
71. Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 13 września 2019 - 17:30
72. Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 15 września 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 22 września 2019 - 16:00
74. Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 22 września 2019 - 11:00
75. Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 21 września 2019 - 15:00
76. Grom Nowy Staw - Chemik Police 21 września 2019 - 15:00
77. Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 21 września 2019 - 16:00
78. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 21 września 2019 - 17:00
79. KKS Kalisz - Bałtyk Koszalin 21 września 2019 - 18:00
80. KP Starogard Gdański - Górnik Konin 21 września 2019 - 16:00
81. Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 21 września 2019
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 28 września 2019
83. Górnik Konin - Gwardia Koszalin 28 września 2019 - 15:00
84. Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 28 września 2019 - 15:00
85. Świt Skolwin (Szczecin) - KKS Kalisz 28 września 2019 - 16:00
86. Unia Janikowo - Jarota Jarocin 28 września 2019 - 15:00
87. Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 28 września 2019 - 16:00
88. Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 28 września 2019 - 16:00
89. Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 29 września 2019 - 15:00
90. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 28 września 2019
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 6 października 2019 - 11:00
92. Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska 5 października 2019 - 15:00
93. Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 5 października 2019 - 15:00
94. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 5 października 2019 - 16:00
95. Jarota Jarocin - Chemik Police 5 października 2019 - 16:00
96. KKS Kalisz - Unia Janikowo 5 października 2019
97. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 5 października 2019 - 11:00
98. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 5 października 2019
99. Mieszko Gniezno - Górnik Konin 5 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 12 października 2019
101. Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 12 października 2019 - 15:00
102. Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin 12 października 2019 - 15:00
103. Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 15:00
104. Chemik Police - KKS Kalisz 12 października 2019 - 16:00
105. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 12 października 2019 - 15:00
106. Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 13 października 2019 - 15:00
107. Polonia Środa Wielkopolska - Grom Nowy Staw 12 października 2019
108. Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec 13 października 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 19 października 2019 - 15:00
110. Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 19 października 2019 - 14:00
111. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2019 - 16:00
112. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 19 października 2019 - 15:30
113. KKS Kalisz - Sokół Kleczew 19 października 2019
114. KP Starogard Gdański - Chemik Police 19 października 2019 - 15:00
115. Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 19 października 2019
116. Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin) 19 października 2019 - 15:00
117. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 26 października 2019
119. Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin 26 października 2019 - 15:00
120. Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 26 października 2019 - 14:00
121. Chemik Police - Gwardia Koszalin 26 października 2019 - 15:00
122. Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 26 października 2019 - 14:00
123. Radunia Stężyca - KKS Kalisz 27 października 2019 - 14:00
124. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 26 października 2019
125. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 27 października 2019 - 11:00
126. Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
128. Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 2 listopada 2019 - 16:00
129. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 2 listopada 2019 - 14:00
130. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2019
131. KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2 listopada 2019 - 14:00
132. Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 listopada 2019
133. Mieszko Gniezno - Chemik Police 2 listopada 2019 - 14:00
134. Górnik Konin - Unia Janikowo 2 listopada 2019 - 13:00
135. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 9 listopada 2019
137. Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 9 listopada 2019 - 12:00
138. Chemik Police - Górnik Konin 9 listopada 2019 - 14:00
139. Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 9 listopada 2019 - 13:00
140. Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 10 listopada 2019 - 13:00
141. Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 9 listopada 2019
142. Pogoń II Szczecin - KKS Kalisz 10 listopada 2019 - 11:00
143. Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 9 listopada 2019 - 13:00
144. Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 16 listopada 2019 - 16:00
146. Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 16 listopada 2019 - 13:30
147. KKS Kalisz - Nielba Wągrowiec 16 listopada 2019
148. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 16 listopada 2019 - 13:00
149. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2019
150. Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 16 listopada 2019 - 13:30
151. Górnik Konin - Sokół Kleczew 16 listopada 2019 - 13:00
152. Bałtyk Koszalin - Chemik Police 16 listopada 2019 - 11:00
153. Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo 16 listopada 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE