ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI
24. stycznia 2019:
Czerno More Warna - Arka Gdynia

POPRZEDNIE SPARINGI
23. stycznia 2019 (środa):
Gryf Wejherowo 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Olimpia Grudziądz 1-2 Chojniczanka Chojnice
22. stycznia 2019 (wtorek):
Sławija Sofia 0-0 Arka Gdynia
21. stycznia 2019 (poniedziałek):
Viitorul Constanța 1-2 Lechia Gdańsk
20. stycznia 2019 (niedziela):
Radunia Stężyca 8-0 Gryf Słupsk (3)
Wikęd Luzino 1-1 Anioły Garczegorze
19. stycznia 2019 (sobota):
Arka II Gdynia 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Grom Nowy Staw 8-0 Relax Ryjewo (1)
Olimpia II Elbląg 1-2 Powiśle Dzierzgoń (1)
Bałtyk Gdynia 2-3 Bytovia Bytów (1)
GKS Przodkowo 2-3 Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo 0-3 Gedania Gdańsk
18. stycznia 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 2-6 Kaszubia Kościerzyna (4)
17. stycznia 2019 (czwartek):
KP Starogard Gdański 0-0 Concordia Elbląg
15. stycznia 2019 (wtorek):
Lechia Gdańsk 4-4 Bytovia Bytów
12. stycznia 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia 2-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
11. sierpnia 2018 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1)
10. sierpnia 2018 (piątek):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo (2)
9. sierpnia 2018 (czwartek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Czarni Przemysław (2)
8. sierpnia 2018 (środa):
Wisła Steblewo 4-4 Inter Krzywe Koło
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Potok Pszczółki 0-1 Keramzyt Szprudowo (1)
4. sierpnia 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 0-3 Radunia Stężyca (3)
Amigo Przyjaźń 1-2 Amator Kiełpino (4)
3. sierpnia 2018 (piątek):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3-2 Powiśle II Pawlice-Rakowiec
1. sierpnia 2018 (środa):
Cartusia Kartuzy 3-4 Amator Kiełpino (1)
Ogniwo Sopot 3-3 Dragon Bojano (1)
29. lipca 2018 (niedziela):
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (3)
Czarni Przemysław 4-1 GKS Trąbki Wielkie (2)
Błękitni Główczyce 2-6 GTS Czarna Dąbrówka
Kaszubia Starzyno 5-2 Celtic Reda
Kolejarz Chojnice 2-11 Borowiak Czersk
28. lipca 2018 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2)
Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1)
Pomezania Malbork 2-0 Rodło Kwidzyn (1)
Keramzyt Szprudowo 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Kowale 3-4 Wda Lipusz (1)
Sokół Zblewo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin
Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1)
KS Chwaszczyno 2-1 Amator Kiełpino (1)
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
GKS Gardeja 2-6 Powiśle Pawlice-Rakowiec (1)
27. lipca 2018 (piątek):
Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
26. lipca 2018 (czwartek):
GKS II Kolbudy 1-6 Potok Pszczółki
25. lipca 2018 (środa):
Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1)
NASTĘPNE SPARINGI
25. stycznia 2019 (piątek):
Łudogorec Razgrad - Lechia Gdańsk
Gedania II Gdańsk - Osiczanka Osice (18:30 Gdańsk)
26. stycznia 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pomezania Malbork - Kaszubia Kościerzyna (Malbork)
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
Powiśle Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Cartusia Kartuzy - Sokół Zblewo (Kartuzy)
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz (Świecie lub Starogard)
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo (12:00 Lębork)
Gryf Słupsk - Sparta Sycewice (12:00 Słupsk)
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice (13:00 Stężyca) (1)
Concordia Elbląg - Grom Nowy Staw (14:00 Elbląg)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wda Lipusz (14:00 Starogard Gdański)
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin (15:00 Gdynia)
Concordia Elbląg - Gedania Gdańsk (16:00 Elbląg)
27. stycznia 2019 (niedziela):
GKS Kowale - Orzeł Trąbki Wielkie
28. stycznia 2019 (poniedziałek):
FK Ołeksandrija - Arka Gdynia
30. stycznia 2019 (środa):
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Bałtyk Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Elbląg - Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk (Rumia)
Gryf Słupsk - Gryf Wejherowo (16:30 Słupsk)
GKS Sierakowice - Wda Lipusz (19:00 Stężyca)
1. lutego 2019 (piątek):
FC Viktoria Köln 1904 - Lechia Gdańsk
2. lutego 2019 (sobota):
Chojniczanka Chojnice - Chemik Bydgoszcz
Start Miastko - Zawisza Borzytuchom (Bytów)
Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń (Malbork)
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw (Starogard)
Arka Gdynia (CLJ) - Gedania Gdańsk (Gdynia)
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Cartusia Kartuzy - Sporting Leźno (Kartuzy)
GKS Kowale - Jaguar Gdańsk
MKS Władysławowo - Wikęd Luzino (Cetniewo)
Olimpia Elbląg - Bałtyk Gdynia (12:00 Elbląg)
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice (12:00 Lębork)
GKS Przodkowo - Sokół Zblewo (12:00 Gdańsk Politechnika)
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino (12:00 Słupsk)
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna (17:00 Gdynia)
Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy (18:00 Tczew)
3. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn - Sławek Borzechowo
Bytovia II Bytów - Lipniczanka Lipnica (11:00 Bytów)
Sandecja Nowy Sącz - Gryf Wejherowo (12:00 Cetniewo)
Borowiak Czersk - Wda Lipusz (13:30 Chojnice)
Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo (15:00 Lębork)
Osiczanka Osice - Styna Godziszewo (15:30 Pruszcz Gdański)
FC Gowidlino - Amator Kiełpino (17:00 Sierakowice)
6. lutego 2019 (środa):
Olimpia Elbląg - Gedania Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Przodkowo (20:00 Sopot)
7. lutego 2019 (czwartek):
Bytovia Bytów - Mieszko Gniezno
8. lutego 2019 (piątek):
Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom (18:00 Bytów)
9. lutego 2019 (sobota):
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw
Darłovia Darłowo - Start Miastko (Darłowo)
Chojniczanka II Chojnice - Lipniczanka Lipnica
Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork (Gdańsk)
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
Powiśle Dzierzgoń - Motor Lubawa
Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo
Potok Pszczółki - Powiśle Dzierzgoń
KP Starogard Gdański - Huragan Morąg (Starogard)
GKS Kowale - Sokół Zblewo
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino (Gniewino)
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo (12:00 Elbląg)
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna (12:00 Lębork)
Polonia Gdańsk - GKS Przodkowo (12:00 Gdańsk Politechnika)
Wietcisa Skarszewy - Wda Lipusz (13:00 Stężyca)
Concordia Elbląg - Wierzyca Pelplin (14:00 Elbląg)
Wisła Tczew - Gedania Gdańsk (18:00 Tczew)
10. lutego 2019 (niedziela):
Błękitni Główczyce - Anioły Garczegorze
Lechia Gdańsk - Olimpia Grudziądz
Meteor Pinczyn - GTS Goszyn
Pogoń II Lębork - Chrobry Charbrowo (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - Pogoń Łobżenica (12:00 Wałcz)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Osiczanka Osice (12:00 Starogard Gdański)
KS Chwaszczyno - Amator Kiełpino (16:00 Żukowo)
12. lutego 2019 (wtorek):
Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański
13. lutego 2019 (środa):
Pogoń Lębork - Błękitni Główczyce (18:00 Lębork)
16. lutego 2019 (sobota):
Jantar Ustka - Start Miastko (Ustka)
Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica
Jeziorak Iława - Pomezania Malbork (Iława)
Grom Nowy Staw - Wisła Nowe
Powiśle Dzierzgoń - Unia Susz
Wietcisa Skarszewy - Gedania Gdańsk (Tczew)
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy (Kartuzy)
Potok Pszczółki - Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański (Stężyca)
GKS Kowale - Czarni Przemysław
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo (11:00 Gdynia)
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo (12:00 Kołobrzeg)
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo (12:00 Lębork)
Gryf Słupsk - Leśnik Manowo (12:00 Słupsk)
Meteor Pinczyn - Wda Lipusz (13:00 Stężyca)
Amigo Przyjaźń - Amator Kiełpino (17:00 Żukowo)
Wisła Tczew - Sławek Borzechowo (18:00 Tczew)
Kamionka Sopot - Osiczanka Osice (20:00 Sopot)
17. lutego 2019 (niedziela):
Bytovia II Bytów - Słupia Sulęczyno
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino
Pogoń Lębork - Karol Milarex Pęplino (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - GLKS Wysoka (12:00 Wałcz)
Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino (17:00 Lębork)
19. lutego 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Amator Kiełpino (19:00 Kartuzy)
20. lutego 2019 (środa):
Portowiec Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (Malbork)
Gedania Gdańsk - Potok Pszczółki (Gdańsk)
21. lutego 2019 (czwartek):
KP Gdynia - Zaspa Gdańsk (20:30 Gdynia)
23. lutego 2019 (sobota):
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Tczew (Bydgoszcz)
Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Wieża Postomino - Start Miastko (Darłowo)
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica
Arka II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo
Powiśle Dzierzgoń - GKS Wikielec
Lech Rypin - Gedania Gdańsk (Rypin)
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Potok Pszczółki - Ogniwo Sopot
Lechia II Gdańsk - KP Starogard Gdański (Sopot)
GKS Kowale - Sztorm Mosty
Portowiec Gdańsk - Osiczanka Osice (Gdańsk)
Orkan Rumia MKS - Wikęd Luzino (Rumia)
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin (12:00 Gdańsk Politechnika)
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (12:00 Słupsk)
Orzeł Gołubie - Amator Kiełpino (17:00 Stężyca)
24. lutego 2019 (niedziela):
Wkra Żuromin - Gedania Gdańsk (Rypin)
Meteor Pinczyn - Orzeł Trąbki Wielkie
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz (11:00 Bytów)
Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - Sparta Złotów (12:00 Wałcz)
26. lutego 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Gryf Goręczyno (Kartuzy)
GKS Sierakowice - Amator Kiełpino (19:00 )
27. lutego 2019 (środa):
Potok Pszczółki - GTS Goszyn
Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański (18:00 Elbląg)
2. marca 2019 (sobota):
Gryf Polanów - Start Miastko (Polanów)
Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (Starogard)
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin (Chojnice)
Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia (CLJ)
Potok Pszczółki - Styna Godziszewo
Orzeł Subkowy - Osiczanka Osice (Tczew)
Radunia Stężyca - Wikęd Luzino
Sporting Leźno - Amator Kiełpino (17:00 Żukowo)
Wisła Tczew - Polonia Gdańsk (18:00 Tczew)
3. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Słupia Charnowo
Meteor Pinczyn - Czarni Pruszcz Gdański
Pomorzanin Gdynia - Amator Kiełpino (18:00 Gdańsk Nowy Port)
6. marca 2019 (środa):
Amator Kiełpino - Ceramik Łubiana (19:00 )
9. marca 2019 (sobota):
Start Miastko - Barton Barcino (Miastko)
Urania Udorpie - Lipniczanka Lipnica
Pomezania Malbork - Barkas Tolkmicko (Malbork)
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia (juniorzy)
Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kowale - Sporting Leźno
Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno (15:00 )
Wisła Tczew - Meteor Pinczyn (18:00 Tczew)
10. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki (14:00 Charbrowo)
13. marca 2019 (środa):
Amator Kiełpino - FC Gowidlino (19:00 )
24. marca 2019 (niedziela):
Płomień Jeżyczki - Victoria Słupsk (Jeżyczki)

Poprzednie sparingi
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE