MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | KKS Kalisz | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 41 - 12 | ||||||
2. | Radunia Stężyca | 18 | 40 | 11 | 7 | 0 | 37 - 10 | ||||||
3. | Świt Skolwin (Szczecin) | 18 | 39 | 11 | 6 | 1 | 30 - 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
4. | Kotwica Kołobrzeg | 18 | 39 | 13 | 0 | 5 | 37 - 22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
5. | Mieszko Gniezno | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 33 - 17 | ||||||
6. | Unia Janikowo | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 43 - 29 | ||||||
7. | Sokół Kleczew | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 22 - 22 | ||||||
8. | KP Starogard Gdański | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 19 - 20 | ||||||
9. | Polonia Środa Wielkopolska | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 28 - 24 | ||||||
10. | Pogoń II Szczecin | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 23 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 |
11. | Chemik Police | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 21 - 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |
12. | Gwardia Koszalin | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 19 - 37 | ||||||
13. | Bałtyk Koszalin | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 17 - 35 | ||||||
14. | Nielba Wągrowiec | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 22 - 38 | ||||||
15. | Jarota Jarocin | 18 | 15 | 3 | 6 | 9 | 18 - 24 | ||||||
16. | Górnik Konin | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 22 - 37 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 |
17. | Grom Nowy Staw | 18 | 14 | 3 | 5 | 10 | 19 - 35 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
18. | Bałtyk Gdynia | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 12 - 37 |
Bałtyk Gdynia | 1 - 2 | KKS Kalisz | 18 sierpnia 2019 - 17:00 | |
Burta Józef (s) | Trubeha Andrzej Żebrowski Mateusz | |||
KP Starogard Gdański | 0 - 1 | Jarota Jarocin | 18 sierpnia 2019 - 16:00 | |
Piekarski Szymon | ||||
Gwardia Koszalin | 0 - 2 | Kotwica Kołobrzeg | 18 sierpnia 2019 - 17:00 | |
Deja Sebastian (k) Trojanowski Marcin | ||||
Mieszko Gniezno | 2 - 1 | Grom Nowy Staw | 18 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Mikołajczak Radosław Sędziak Damian | Wesołowski Robert (k) | |||
Górnik Konin | 1 - 1 | Nielba Wągrowiec | 18 sierpnia 2019 - 16:00 | |
Yavorskyy Taras (k) | Brylewski Miłosz | |||
Bałtyk Koszalin | 1 - 2 | Pogoń II Szczecin | 18 sierpnia 2019 - 12:00 | |
Włodarczyk Łukasz (k) | Waleński Szymon (s) Benedyczak Adrian (k) | |||
Świt Skolwin (Szczecin) | 3 - 1 | Polonia Środa Wielkopolska | 18 sierpnia 2019 - 18:00 | |
Bil Patryk Krawiec Paweł Kopeć Łukasz | Skrobosiński Piotr | |||
Unia Janikowo | 0 - 1 | Radunia Stężyca | 18 sierpnia 2019 - 17:00 | |
Bojas Jakub | ||||
Chemik Police | 1 - 1 | Sokół Kleczew | 18 sierpnia 2019 - 16:00 | |
Protasenko Andriy | Brzostowski Filip |
pelee | 17.08.2019, 13:37:22 |
Czy w Nowym Stawie przyjmowani są kibice gości ? | |
ModeratorJestem | 17.08.2019, 16:26:55 |
Pierwsze 4 mecze jako gospodarz oficjalne przyjmowanie kibiców gości niemożliwe. | |
boixo | 17.08.2019, 20:19:55 |
To jakim prawem dostali licencje na gre w 3 lidze? | |
ModeratorJestem | 17.08.2019, 22:17:59 |
W ekstraklasie grają z jedna trybuna i z długami popartymi fikcyjnymi ugodami a Ty się czepiasz o licencje w ogórkowej 3 lidze
Pewnie dostali jakiś nadzór i maja określony czas na dostosowanie obiektu a po tym czasie będą konsekwencje. | |
BialaGwiazda | 18.08.2019, 18:15:18 |
No KP następna niespodzianka tylko tym razem niestety na minus Szkoda ale nic gramy dalej. | |
Kristo_19 | 20.08.2019, 14:24:44 |
Jedna porażka że strony KP nie czyni tragedii. Brawo KP | |