MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle II Dzierzgoń 3 7 2 1 0 6 - 4
2. Sokół Zblewo 3 6 2 0 1 5 - 3 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Victoria Kaliska 3 6 2 0 1 6 - 5
4. Chojniczanka II Chojnice 3 6 2 0 1 6 - 3 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Meteor Pinczyn 3 5 1 2 0 10 - 4 2 2 0 2 0 4 - 4
6. Pomezania Malbork 3 5 1 2 0 6 - 4 2 2 0 2 0 4 - 4
7. Mady Ostaszewo 3 5 1 2 0 5 - 2 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Orzeł Subkowy 3 5 1 2 0 7 - 5 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Tęcza Brusy 3 5 1 2 0 5 - 4
10. Czarni Przemysław 2 3 1 0 1 4 - 3
11. Spójnia Sadlinki 3 3 1 0 2 8 - 11
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 2 0 2 1 3 - 4
13. Relax Ryjewo 2 1 0 1 1 3 - 4
14. Wisła Tczew 3 1 0 1 2 2 - 6
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 1 0 1 2 2 - 6
16. Keramzyt Szprudowo 3 0 0 0 3 3 - 13
Ostatni komentarz dodał Ostaszewiak 25.08.2019, 20:45:03




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (57) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 sierpnia 2019 - 17:00
2. Mady Ostaszewo 1 - 1 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2019 - 11:00
3. Victoria Kaliska 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 15 sierpnia 2019 - 12:00
4. Meteor Pinczyn 1 - 1 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2019 - 15:00
5. Spójnia Sadlinki 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 15 sierpnia 2019 - 17:00
6. Wisła Tczew 1 - 4 Czarni Przemysław 15 sierpnia 2019 - 16:00
7. Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2019 - 11:00
8. Relax Ryjewo 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 15 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 18 sierpnia 2019 - 11:00
10. Tęcza Brusy 2 - 2 Relax Ryjewo 21 sierpnia 2019 - 17:00
11. Czarni Przemysław 0 - 2 Sokół Zblewo 18 sierpnia 2019 - 16:00
12. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Wisła Tczew 18 sierpnia 2019 - 11:00
13. Orzeł Subkowy 5 - 3 Spójnia Sadlinki 18 sierpnia 2019 - 15:00
14. Meteor Pinczyn 6 - 0 Keramzyt Szprudowo 18 sierpnia 2019 - 15:00
15. Pomezania Malbork 2 - 0 Victoria Kaliska 18 sierpnia 2019 - 14:00
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Mady Ostaszewo 18 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (41) 
17. Mady Ostaszewo 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 14:00
18. Victoria Kaliska 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 sierpnia 2019 - 17:00
19. Meteor Pinczyn 3 - 3 Pomezania Malbork 24 sierpnia 2019 - 11:00
20. Spójnia Sadlinki 4 - 2 Keramzyt Szprudowo 24 sierpnia 2019 - 12:00
21. Wisła Tczew 1 - 1 Orzeł Subkowy 24 sierpnia 2019 - 16:00
22. Sokół Zblewo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 24 sierpnia 2019 - 11:00
23. Czarni Przemysław - Relax Ryjewo 28 sierpnia 2019 - 17:30
24. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Tęcza Brusy 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Tęcza Brusy 31 sierpnia 2019 - 16:00
26. Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń 1 września 2019 - 17:00
27. Chojniczanka II Chojnice - Relax Ryjewo 31 sierpnia 2019 - 11:00
28. Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo 31 sierpnia 2019 - 17:00
29. Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew 31 sierpnia 2019 - 13:30
30. Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 31 sierpnia 2019 - 17:00
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn 31 sierpnia 2019 - 17:00
32. Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska 1 września 2019 - 14:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 września 2019 - 12:00
34. Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo 7 września 2019 - 15:00
35. Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2019 - 16:00
36. Wisła Tczew - Pomezania Malbork 7 września 2019 - 16:00
37. Sokół Zblewo - Keramzyt Szprudowo 7 września 2019 - 16:00
38. Relax Ryjewo - Orzeł Subkowy 7 września 2019 - 16:00
39. Powiśle II Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice 8 września 2019 - 11:00
40. Tęcza Brusy - Czarni Przemysław 7 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław 14 września 2019
42. Chojniczanka II Chojnice - Tęcza Brusy 15 września 2019 - 11:00
43. Orzeł Subkowy - Powiśle II Dzierzgoń 14 września 2019 - 16:00
44. Keramzyt Szprudowo - Relax Ryjewo 14 września 2019 - 15:00
45. Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 14 września 2019 - 17:00
46. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew 14 września 2019 - 17:00
47. Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki 14 września 2019 - 16:00
48. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Meteor Pinczyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 września 2019 - 15:00
50. Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 21 września 2019 - 15:00
51. Wisła Tczew - Mady Ostaszewo 21 września 2019 - 16:00
52. Sokół Zblewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 września 2019 - 16:00
53. Relax Ryjewo - Pomezania Malbork 21 września 2019 - 16:00
54. Powiśle II Dzierzgoń - Keramzyt Szprudowo 21 września 2019 - 11:00
55. Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy 21 września 2019 - 16:00
56. Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice 22 września 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice 28 września 2019 - 16:00
58. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław 28 września 2019 - 16:00
59. Keramzyt Szprudowo - Tęcza Brusy 28 września 2019 - 15:00
60. Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 28 września 2019 - 16:00
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Relax Ryjewo 28 września 2019 - 16:00
62. Mady Ostaszewo - Sokół Zblewo 28 września 2019 - 16:00
63. Victoria Kaliska - Wisła Tczew 29 września 2019 - 12:00
64. Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 października 2019 - 14:00
66. Wisła Tczew - Meteor Pinczyn 5 października 2019 - 15:00
67. Sokół Zblewo - Victoria Kaliska 5 października 2019 - 15:00
68. Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 5 października 2019 - 15:00
69. Powiśle II Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 października 2019
70. Tęcza Brusy - Pomezania Malbork 5 października 2019 - 15:00
71. Czarni Przemysław - Keramzyt Szprudowo 5 października 2019
72. Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 12 października 2019 - 16:00
74. Keramzyt Szprudowo - Chojniczanka II Chojnice 12 października 2019 - 15:00
75. Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 12 października 2019 - 15:00
76. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy 12 października 2019 - 15:00
77. Mady Ostaszewo - Powiśle II Dzierzgoń 12 października 2019 - 14:00
78. Victoria Kaliska - Relax Ryjewo 12 października 2019 - 16:00
79. Meteor Pinczyn - Sokół Zblewo 12 października 2019 - 15:00
80. Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 12 października 2019 - 14:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wisła Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2019 - 15:00
82. Sokół Zblewo - Spójnia Sadlinki 19 października 2019 - 14:00
83. Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn 19 października 2019 - 15:00
84. Powiśle II Dzierzgoń - Victoria Kaliska 19 października 2019 - 11:00
85. Tęcza Brusy - Mady Ostaszewo 19 października 2019 - 15:00
86. Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2019 - 13:00
87. Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 19 października 2019 - 11:00
88. Orzeł Subkowy - Keramzyt Szprudowo 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Keramzyt Szprudowo 26 października 2019 - 13:00
90. Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 26 października 2019 - 14:00
91. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Chojniczanka II Chojnice 26 października 2019 - 14:00
92. Mady Ostaszewo - Czarni Przemysław 26 października 2019 - 14:00
93. Victoria Kaliska - Tęcza Brusy 27 października 2019 - 12:00
94. Meteor Pinczyn - Powiśle II Dzierzgoń 26 października 2019 - 15:00
95. Spójnia Sadlinki - Relax Ryjewo 26 października 2019 - 13:30
96. Wisła Tczew - Sokół Zblewo 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sokół Zblewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 13:00
98. Relax Ryjewo - Wisła Tczew 2 listopada 2019 - 13:30
99. Powiśle II Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki 2 listopada 2019
100. Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 2 listopada 2019 - 14:00
101. Czarni Przemysław - Victoria Kaliska 3 listopada 2019 - 13:00
102. Chojniczanka II Chojnice - Mady Ostaszewo 2 listopada 2019 - 11:00
103. Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2019 - 14:00
104. Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork 2 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 9 listopada 2019 - 13:00
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Keramzyt Szprudowo 9 listopada 2019 - 12:00
107. Mady Ostaszewo - Orzeł Subkowy 9 listopada 2019 - 13:00
108. Victoria Kaliska - Chojniczanka II Chojnice 10 listopada 2019 - 12:00
109. Meteor Pinczyn - Czarni Przemysław 9 listopada 2019 - 14:00
110. Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 9 listopada 2019 - 12:30
111. Wisła Tczew - Powiśle II Dzierzgoń 9 listopada 2019 - 14:00
112. Sokół Zblewo - Relax Ryjewo 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Relax Ryjewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 listopada 2019 - 13:00
114. Powiśle II Dzierzgoń - Sokół Zblewo 16 listopada 2019
115. Tęcza Brusy - Wisła Tczew 16 listopada 2019 - 14:00
116. Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki 16 listopada 2019
117. Chojniczanka II Chojnice - Meteor Pinczyn 17 listopada 2019 - 11:00
118. Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska 16 listopada 2019 - 11:00
119. Keramzyt Szprudowo - Mady Ostaszewo 16 listopada 2019 - 13:00
120. Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE